Sağlık ocağından bebeklere verilen kan damlası kullanımı

Anaymbenana

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.765
854
Bebeğim 4 aylık bugün aşı sonrası hemşiremiz vegaferon isimli damlayı verdi internetten biraz araştırdım fakat yorumları baya korkunç ne yapacağımı bilemedim henüz vermedim bu damlayı kullanan oldu mu? Veya önereceğiniz kan damlası var mı?

Doktorumuz bize içerik olarak uygun olmadığını söylemişti. Bestiron ve sidefer önerdi. Bestiron kullanıyoruz 4 aydır bizde memnunuz

Oğlumun yanakları kırmızı olmuştu baya. Bazı bebeklerde kabız oluyormuş. Sidefer ve ocean kullanmıştım iyiydi.

Ben kullanıyorum. Sidefer almıştık vegaferon kullanmak istemedim. 10’a yakın doktora sordum kullanabilirsin dedi. İçeriği kötü olsa sağlık bakanlığı vermez zaten her yazılana inanmayın dediler. 2 aydır kullanıyoruz bir sorun görmedik şükür.

Açıkcası aynı soruyu başka bi platformda da sordum ve oradakiler de temiz içerik olmadığını söylediler ben de kullanmak istemedim :)) tabi siz yine kendiniz bilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…