Sadece ornek olsun..................

Çok üzüldüm canım ya ağlıyorum inansenağlamasenağlamasenağlama Gerçekten hamilemisin peki?

iki dusuk yaptim yani bebegim dogmadi ama yine bebek yapmayi dusunuyorum. arkadaslar zannediyorki ben esimden nefret ediyorum . hayir elbette sayiyorum seviyorum ama o cok farkli biri beni kendinden uzaklastiriyo bazen ailemle gorusmemi istemiyodu herseye karisirdi kabaydi daha neler. o yuzden cok problem yasadim zaten. kadin nedirki iki guzel sozle asik olur ama esim bunu yapmak istemedi ki beni seviyo biliyorum ama cok ilgisiz ve herseyin onun ekseni icinde hareket etmesini istiyo simdi eskiye ragmen bayagi duzeldi. ama hala konusmaz sohbet yok. yinede esim diyorum yuvam diyoruayrilmayi dusunmuyorum tabi eskisi gibi devam etseydi belki ayrilirdik. ya kisacasi recep ivedikle yasiyorum :uhm:

insanlar bazi degerleri kaybedince anliyor . baskasi icin ulasilmaz iyi tam bi kadin iken esim icin karisiyim sadece beni uzen bu yanimdaki kiymetimi bilmiyo uzakta ki birisi icin bile bas ustunde geziyorum .karisina bile bana laf soyletmemis.

iki dusuk yaptim yani bebegim dogmadi ama yine bebek yapmayi dusunuyorum. arkadaslar zannediyorki ben esimden nefret ediyorum . hayir elbette sayiyorum seviyorum ama o cok farkli biri beni kendinden uzaklastiriyo bazen ailemle gorusmemi istemiyodu herseye karisirdi kabaydi daha neler. o yuzden cok problem yasadim zaten. kadin nedirki iki guzel sozle asik olur ama esim bunu yapmak istemedi ki beni seviyo biliyorum ama cok ilgisiz ve herseyin onun ekseni icinde hareket etmesini istiyo simdi eskiye ragmen bayagi duzeldi. ama hala konusmaz sohbet yok. yinede esim diyorum yuvam diyoruayrilmayi dusunmuyorum tabi eskisi gibi devam etseydi belki ayrilirdik. ya kisacasi recep ivedikle yasiyorum :uhm:

Bende eşinden tamamen nefret ettiğini düşündüm bir an:uhm: Hiç düşündün mü yeniden olabilirmi diye?

çok üzüldüm yaşadıklarına ama erkeklerin hepsi aynı
bi tane üye gelsin desinki benim eşim dört dörtlükbenneyaptımki
hepsi aynı sadece isimleri farklı inangamyoncuiremsu

ay çok kotu oldum ya.hala senı sevdıgını bılmek onu sevmek ne kotu şey .ağlamak üzereyımmsenağlamasenağlamasenağlama

canım benim hakkaten hazin bir öykü öykü düyorum sanki gerçek değil gibi insan hiçbir zaman kendisi gibi olamıyor anladım şimdi hayat bir film gibi çoğu yerde rol yapıyoruz sanırım

tüylerim diken diken oldu canım yaaaaaa:çok üzgünüm:. sanki ben yaşamışım gibi üzüldüm çok duygulandımsenağlama. herkes sevdiğinin kıymetini yanındayken bilsin arkadaşlar.:a015:

allah yardımcın olsun canım benim.seni anlıyorum.artık onu cok fazla değiştiremezsin olduğu gibi kabullenmen gerekiyo.ne kadarlık evlisiniz bilmiyorum ama bi zaman sonra zaten ondan yapmayacağı bir şeyi beklemeyeceksin bile.ve senin için hayat daha kolay ve cekilir olacak.sevgi ve dua ile kal

bnm ablamda bu hataya düştü
aman haaa kızlar amann
bnm erkek ark.ımla kendi ailemin arasında dağlar kadar farklılıklar war ama ne olursa olsun onu bırakmıcam oda beni bırakmıcak
ama tabikide kader kısmette yazıldıysa yaşanıcak diye ayrılık oda olur maalesef

ah ah yazık ne diyeyim...

Butun buluşmalar mahşere kaldı deseene..... mahşerde tek değilsin arkadaşım senın gibilerde var üzülme.. her şerde de vardır bır hayır.... "SEVERSŞN KAVUŞAMAZSIN İŞTE OZMAN AŞK OLUR"

Ben bu yüzden derim hep mücadele edin sonuna kadar... hayat çok kısa aslında bize çok mühim geliyorr başkalarının yaptıklarını takmayacak insanğlu yaa ne dieyim başka eğer ben ve eşim bribrimiz için savaşmasaydık belki bugün bizde sizin durumunuzda olabiirdik... keşkeeee pes etmeseydiniz ben çok üzüldüm malesef:çok üzgünüm:

yorgunum arkadaslar esimle cok iyi anlassam unuturdum elbet beni anlamiyo inatci sert o boyle oldukca ben digerini silemiyorumki hep bi kiyaslama yapiyorum hep kiyaslamada esim kaliyo her seyi icime gomdum

yıktınnnnnnnn beniiiii neden ya nedennnnnnnn
sevgiyi hiçbir zaman hiçe saymayın kızlar
inan şimdi yüreğim yandıııııııııı:KK43:

Buradan şöyle sonuçlar ve dersler çıkıyor.Aşık olmadığın biriyle asla hiçbir sebep için evlenme,ileride pişman olursun.Dert çekeceksen de,sevmediğin birini çekmektense,aşık olduğun biriyle sıkıntı çekmek,katlanmak çok daha iyidir.Ve asla sevdiğin insandan vazgeçmemek,pes etmemek,aileler ne derse desin.Etkileyici gerçekten,bir okadar da ibret verici.

neredeyse aynı sebeplerle aynı olayı ablam yaşadı. ama o terkedilen tarftı hemde. yaklaşık 11 sene olacak ama hala ablamın bu konudakihislerini dinleriz.senağlama çok kötü birşey gerçekten.Allah kimseye yaşatmasın. :1no2: sizede sabır diliyorum

Sılaya bu duygular içindesin yüreğinde başkası var yanında başkası evliliğinde de sorunalr var anne olmak için yanlış bir zaman, sana benzer şeyler yaşıyorum ama benim eşim çok değişti ve beni çok seviyor ama yinede çocuğum olmasa ben bitirirdim eşimin duygularına rağmen, çünkü unutamadığın biri varsa eşine haksızlık etmiş oluyorsun her gün ikiyüzlülük yapmış oluyorsun Allah kimseye yaşatmasın bu durumu

X