Sadece ornek olsun..................

Hata etmişsin be arkadaşım,gerçi sende farkındasın yaptığın hatanın ama çok yazık olmuş.
Parçalanmış bir ilişkiden geriye kalan 2 kişi,acı çeken,sevmediği insanlarla beraber olan 2 kişi..
Hayat geçer mi bu şekilde geçerse de nasıl geçer ?
Keşke insanların davranışlara bakarak bitirmeseydin ilişkini,evet ailede önemli ama,madem çok sevdin üstesinden gelirdiniz belki,ortak bi yol bulunabilirdi..
Şimdi ikinizde farklı hayatlara savruldunuz mutsuz bi şekilde..
Keşke yapılan her hatanın telafisi olsa!!!

Her şeyde bir hayır vardır derler; ama neden sevginizin peşinden koşmadınız ya da koşamadınız? Yazık olmuş

1;5 yil kosa bildik sevgimizin arkasindan gurursuz oldum ,ailemin onuruyla oynattim namusuma laf soylettim alttan aldim oda aldi benle. cok bile kostuk bu askin pesinden bitti. ama hala ne ben ne ailem ne bizi taniyanlar unuttu. esim e kac kez onun adiyla hitap ettim. bilirmisiniz ben yandim siz yanmayin sevginizin pesinden sonuna kadar kosun size uygun biriyse baska etkenler icin kopmayin.

ben ağladım bile....senağlamasenağlamasenağlama çok kötu bir sey yaaa allah kimseye vermesin ama kader işte önüne geçilmiyor allah yardımcınız olsun...:1shok:bi an sanki sizde kendimi gördüm.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

gerçekten çok kötü bi durum...
allah kimseye böle bi acı yaşatmasın ayy çok kötü oldum bn yhaa
allah yardımcınız olsun....

böyle düşünmene üzüldüm.çünkü ne kadar severse sevsin bir erkek evlendikten sonra kesinlikle değişir.o kişiyle evlensen anlayacaktın.sen sadece eşin doğumgününü kutlamadı diye böyle düşünüyorsun bence.zaten aklından eski aşkını çıkartamadığın için bence sorunlar yaşıyorsun.pişmanlıktan kendi evliliğine odaklanmamışsınki.aklın başka yerlerde.

senağlamaİşte benim sonumm...bende böyle olucam ..eğer evlenebilirsem tabii..o bir adım attı ben hala direnmekteyimm ne zamana kadar nereye kadar bilmeden :1no2:

onu hic unutamadiysan esini sevmiyorsan neden cocuk yaptın ki
baskasini sevdigin halde, esine karsi rol yapmak izdirap gibi birsey olmali
esin, boyle bir durumda olsaydi, eski sevgilisiyle gorusseydi, onu seviyorum deseydi ne yapardin
esine yazik olmus bence
bir gurur ugruna

Cok ilginc yaa.Ayni Türk filmlerinde yasanan sahneler gibi.Ama esinin ne günahi vardi ki.Bence esine haksizlik etmissin.Madem onu seviyordun,neden gidip hemen evlendin,bekar kalsaydin amaaaa.

canım benim keşke sevdiğini bırakmasaydın çok üzüldüm senin adına

herşeyde bi hayır vardır. sen yeni bir hayat kurmuşsun geçmişi silmen gerekiyor ne kadar zor olsada :çok üzgünüm: yaşadığın şeyler çok kolay değil çok ii anlıyorum seni allah hakkında hayırlısını versin.

ne zaman böyle bir hikaye duysam hah! işte benim geleceğim derim
ve bi çok kişi bu yazıda kendini gördüğünü söylemiş demek ne çok insan var aynı şeyi yaşayan( aslında benim geleceğim var deyip olumsuz düşünüp olumsuzluğu çekmek istemiyorum ama malesef en korktuğum şey kalbimde başka birini taşırken başkasıyla uyumak, ve kalbinde başka birini taşıyan erkeğin uyuduğu biri olmak
Rabbim ne olur kalbimize düşürdüğün bu alevi söndürmeyide nasip et cümlemizesenağlama

Çok üzüldüm canım ya ağlıyorum inansenağlamasenağlamasenağlama Gerçekten hamilemisin peki?

Severken ayrılırsa insan, yaşamaz aşkı bir daha hiç bir zaman

"Severek ayrilalim
Aska hasret kalalim
Eger mutlu olursak
Yeniden barisalim"

yazamadım, yazamıyorum :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…