RAĞMEN.......

Rāmen (ラーメン veya 拉麺, raamen), Uygur ve Çin kökenli olan ve çorba içinde sunulan eriştenin Japon mutfağı'ndaki adıdır.
Genellikle çorbası, et suyu ile yapılır ve dilimlenmiş et, kurutulmuş deniz yosunu (海苔, nori), kamaboko, yeşil soğan ve hatta mısır gibi üst malzemeleri ile servis edilir.
Japonya'daki hemen hemen her yöre veya ada, Kyūşū'nun tonkotsu rāmeninden Hokkaidō'nun miso rāmenine kadar, kendi rāmen çeşidine sahiptir
Biliyorum nasıl yazıldığını ve ne oldugunu yemeyide seven biriyim bu kadar açıklama yapmanıza gerek yoktu ama yinede teşekkürler 😊

Biliyorum nasıl yazıldığını ve ne oldugunu yemeyide seven biriyim bu kadar açıklama yapmanıza gerek yoktu ama yinede teşekkürler 😊
rica ederim,

amacım bu değildi aslında kendime not almıştım. çünkü Japon dili mezunu olmama rağmen hiç yememişim, hatta adını unuttuğum bir yemek olmuş bu benim için :)

amacım ukalalık yapmak değildi, öyle göründüyse şaey. ve hatta gördüğünüz üzere, kendimi kınadım :halay::halay::halay:

rica ederim,

amacım bu değildi aslında kendime not almıştım. çünkü Japon dili mezunu olmama rağmen hiç yememişim, hatta adını unuttuğum bir yemek olmuş bu benim için :)

amacım ukalalık yapmak değildi, öyle göründüyse şaey. ve hatta gördüğünüz üzere, kendimi kınadım :halay::halay::halay:
Hayır hayır olur mu öyle şey estagfrullah 😂😂 mutlaka yemelisin bence benim Asya mutfağına karşı bi sempatim var çok seviyorum değişik geliyor denemeyi falan severim

Çok zor şeyler yaşamama rağmen, yaşadığım şeyde ki hayırları(güzellikleri) görmeye çalıştım. Ve ona göre hayatımı değiştirdim.

Çok zor şeyler yaşamama rağmen, yaşadığım şeyde ki hayırları(güzellikleri) görmeye çalıştım. Ve ona göre hayatımı değiştirdim.
evet işte demek istediğim buydu...

matematik, en kötü olduğum şey, 101 oynamayı bile sevmem için de matematik var diye :)

ya da beni en sevdiğim meslekten alıkoydu, edebiyat öğretmeni olmamı engelledi belki diye :)

ama matematik yapmak istedim aslında, RAĞMENlere dalıp..........

yani bir eksi ya da yüzlerce eksi var, oldu ya da olacak belki ... BUNA RAĞMEN, demek istedim

En iyi dostlarımı başka şehirde bulmuş olmama rağmen, öz kardeş gibi olduk.
Hakettiğim maaş ve kariyerde olmadığımı hissetmeme rağmen, kendimle gurur duyuyorum
Yaşıma rağmen, genç gösteriyor olduğum için mutluyum
Yıllardır erken menopoz ve menopoz , hamile kalamama kelimeleri ile yaşıyor olmama rağmen; daha kötü hastalıklardan uzak olduğum için şükrediyorum.

ben RAĞMENlerimi yazmaya devam edeceğim ve sizleri de beklerim hanımlar :KK50: :21: :KK58::KK58::KK58::KK58:

X