Sadece evet ya da hayır deyın:Efendi kız hovarda erkek ilişkisi ya da evliliği gördünüz mü hiç?

Kız sen iyi misin? Platoniklik bile bir yere kadar. Çocuğun suratını bile gördüğün yok. Sevgili bile olmadığın,yüzünü bile görmediğin biri için sanki he desen sevgili olabilecekmişcesine konu açman normal mi sence?

Ortada fok yook yumurta yook

Kız sen iyi misin? Platoniklik bile bir yere kadar. Çocuğun suratını bile gördüğün yok. Sevgili bile olmadığın,yüzünü bile görmediğin biri için sanki he desen sevgili olabilecekmişcesin konu açman normal mi sence?

Ben de istemezdim herhalde böyle olmasını karşılıklı bir şeyler yaşamak isterdim.

Kız sen iyi misin? Platoniklik bile bir yere kadar. Çocuğun suratını bile gördüğün yok. Sevgili bile olmadığın,yüzünü bile görmediğin biri için sanki he desen sevgili olabilecekmişcesine konu açman normal mi sence?

Bu durumun tedavisi mümkün mü acaba?

Ben de istemezdim herhalde böyle olmasını karşılıklı bir şeyler yaşamak isterdim.
İstediğin zaten belli de çocuk zaten seni istememiş. Ama sen sanki çocuk senle sevgili olmuşta bu ilişki yürür mü yürümez mi diye düşünüp,gelip buraya konu açıyorsun.

Yani olmayan ilişkinin derdine düşmüşsün. Cidden çok tuhaf.

Vardır elbet bir çözümü. Sen bir doktora git,bir görün bakalım önce. Gitmeden bilemezsin.
Ben 4.seansimdaydim dün psikiyatristte bir profa gidiyorum.Cocugun zamanında bana ilgisi olduğunu çıkardığım şeyleri anlattım ona.
Ergenlikte erkekler bir kızı sevse bile eğer başka efendi olmayan bir kız varsa etrafında ona gidebiliyor benim anladığım.

Ben 4.seansimdaydim dün psikiyatristte bir profa gidiyorum.Cocugun zamanında bana ilgisi olduğunu çıkardığım şeyleri anlattım ona.
Ergenlikte erkekler bir kızı sevse bile eğer başka efendi olmayan bir kız varsa etrafında ona gidebiliyor benim anladığım.
Hayır hiçte alakası yok. İlaç verdi mi doktorun?

E nasılsın akıllanmam ben o zaman?Nasıl vazgeçicem bu çocuktan?
Belanızı bulunca. Bu sevdadan vazgeçin. Yetişkin oldukça duygularınız da değişir hormonlar etkisiyle. Efendi adam aramaya başlarsınız.
Herkes dengiyle beraber olmalı. Sizi aldatacak adamdan cacık bile olmaz. İleride düzelmez de büyük ihtimalle. Düzelse de sizi çoktan hasta etmiş olur, o zaman da o kişiden zaten vazgeçmiş olursunuz.

X