...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

Y..............................................güncel.........................................

bayanlar saçlarımızın kırıklarını,çatallaşmışlarını kendimizin makasla temizlemesi ne kadar doğru???bilen varmı???

biraz geç üye oldum siteye.istediğiniz kriterlerde tatile yardımcı olmak isterim.mesleğim bu zaten acentacıyım..sevgiler selamlar a.s

seviyorum ve gençlere yakıştırıyorum böyle eşarpları dedim bir kilo makyaj dar kıyafetler demedim dikkatini çekerimkötükedihüsodinimizin gerektirdiklerini senden daha iyi biliyorumdur bunuda merak etme ayrıca evlendikten sonra kapanmayı düşünüyorum dedim bunun altında özel bir sebep olabilir bnunuda burda dile getirmek zorunda değilim zatenyargısızca infaz yapıyosun dinden haberi yok falandiye ayıp bu yaptığın ben sadece beğendiğimi söyledim böyle eşarpları çok yakışıyo dedim okadar..kötükedihüso

evlendikten sonra kapanmanin nesi yanlis kendi istedigi dahilinde yapiliyorsa...kimse kimsenin kapanmasina acik kalmasina esarp baglama sekline giydigi kiyafetin rengine karismasin...bide bu var rengarenk kiyafet giyiyor demissniz neden siyah mi giymek zorundalar yapmayin Allah askina aciklara hersey hak ama kapali bayanlar siyah mi giymek zorunda...bunlarda bi nevi baski oluyor kapan diye baski yapandan pek bir farkiniz kalmiyor...

ben böyle bi kapalıyım
bence gayet yerinde gayet modern
eleştirmek isteyen eleştirebilir
Allah beni bu şekilde kabul etmeyecek diye bi inancımda yok

:teytey:
haddini bilmeyen insanlarla dolup taşacak sanıyorsan eğer burası yeri değil güzelim sen ve senin gibiler demişsin memnun değilsen seni tutmayalım tatlım ya sen kendini tanıyan insanların yanına git bizde senin tabirinle
kafamıza taş düşmesini beklemeyelim.saygılarımı ve sevgilerimi beni tanıyanlara veriyorum bana sataşıp öne çıkmayan çalışanlara değil en azından kendimi çok iyi tanıyorum senide tanımak güzeldi be tatlımmm

GözLerim gözLerinin üzerinde, gözLerim bir mawiLiğin pe$inde.
Ne warsa geçmi$e dair hepsini siLip atmı$ım. Bir seni aLmı$ım yanıma, bir de sewdamı, mawiLiğe daLmı$ım.

Gerçek nedir, ya hayaL, unutmu$um hepsini.. Bir sana sarıLıyorum bir de yıLdızLar örtüyor üzerimizi.

Her biri a$k doLu mawi yıLdızLar. Teninden yayıLan sıcakLık deLiyor gecenin karanLığını.

En gerçek $ey, tek gerçek $ey sensin $imdi. Senden öncesi yoktu sanki, sonrası da oLmasın.

TenLerimiz bu ate$i besLerken we a$kın mawiLiğine tutkunun kırmızısını ekLerken ruhLarımız da birLe$sin.
Bir oLaLım, tek oLaLım, biz oLaLım. Warsın kimse biLmesin, iLan etmeye gerek war mı bu ço$kuyu?

İLLe biriLeri biLmeLi mi yüreğimizdeki uçarı ku$Ları? Sewmek yetmesin bize, birLe$sin dudakLarımız we hiç bir söz bu anı anLatmaya yetmesin.

Sadece kendi isteğimiz için , içimizden geLdiği gibi öpü$LerLe süsLeyeLim anLatıLması mümkün oLmayan sewdamızı.

İki kaLbin arasına özLem girmesin. GünLere, geceLere inat özLemek sözcüğünü çıkartaLım a$kımızın Lugatından.

ÖzLem a$kın parçasıdır,biLirim, a$ık oLmayan özLemeyi de biLmez biLirim ama, warsın bu sefer de böyLe oLsun.
ÖzLemi kiLitLeyip bir sandığa, anahtarını atıwereLim denize ne dersin? Yorgun dü$ünceye kadar seweLim birbirimizi.

Birbirimizi görmeyi engeLLeyecek diye uyumayaLım geceLeri. Her zaman sanki iLk kez görü$üyor gibi heyecanLa, son kez görü$üyor gibi bırakmamacasına sarıLaLım birbirimize.

SeninLe oLmak ya$amın bana werdiği en büyük mucizeLerden birydi. MucizeLere inanmayan ben $imdi bu mucizeyLe ya$amaya (hAYAL de oLsa ) öyLe aLı$tım ki..

"Bu a$k bize çok yakı$ıyor, yar yakı$anı üzerinden çıkartma..."

ALINTIDIR

Roger Dier'ın evinde bu kadar çok fare olduğu saptanınca, yetkililer fareleri tahliye etti. Press Democrat gazetesine açıklamasında, evdeki piton yılanını beslemek için 4 yıl önce bir yavru fare satın aldığını, ancak hayvanın hayatının tehlikede olduğunu sezip huzursuzlanması üzerine fareyi yem yapmaya yüreğinin elvermediğini anlattı.Daha sonra, çok sevimli ve sonsuz eğlence kaynağı olduğunu fark ettiği farelerden 4 tane daha aldığını anlatan Dier, ancak hayvanları kısırlaştırmayı akıl edemediğini ve kontrolsüz bir şekilde ürediklerini söyledi.
Komşuların koku üzerine haberdar ettikleri yetkililer, orta sınıf bir mahallede bulunan evde kesif bir idrar kokusuyla karşılaştılar. Evdeki döşemenin de yem ve sıçan pislikleriyle kaplı olduğu bildirildi.:1shok::1shok::1shok:
Yetkililerin evden topladığı farelerin bir kısmının çok hasta veya yaralı olduğu için itlaf edildiği belirtildi.

(alıntı)

kaydirigubbakcemile3:roflol:bendeniz..........kaydirigubbakcemile3

sana ne ooolum her haltımı paylaşmak zorunda miyim, lazım diyosak lazım
keaas traşı da elbise var mı onu söle baldiri ciplak kaydirigubbakcemile

kız bende var ama teee nerelerdesin yollayamamki
hemde altın rengi güzel bişidi

:icecream::icecream:
tam bendede var dicektimkineeee teeeeeeeee neresi kızzzz ingiltereymiş biz anlamayızöle england falan uzak bizee şutarafagitti alttaki üyeye sor

bana acil don lazım stop
donuma sidik kaçtı stop

bende öğrenciyim. yeni bi işe başladım avon gibi düşün ama avondan daha ii kazancı var ve daha çok kesime hitap ediyor. erol çorap şirketi. başlangıçta sadece çorap satıyodu. sonradan birçok ürün eklendi şirkete. ben de yeni başladım hem satş hemde üyelikten para kazanılıyo.ilgilenirsen msj at

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…