sadece anne sütü verenler bebeğinizi kaç saatte bir emziriyorsunuz???

Canim ben de sirf bu yuzden doktora gittim cunku herkes kesin doymuyor o yuzden uyaniyor diyordu..Ama 4 ay itibariyle 700 gram almis..Yani doymuyor filan diil..Masallah iyi doyuyor.Doktoru sakin verme baska bisey dedi bana..Birak tadini cikartsin emmenin cocuk dedi bi de..Biz anneleri dusunen yok hic..Cok uzun surmezmis bu durum oyle dedi doktoru..Ama sanki hep boyle olucak gibi geliyor bana..Hem sizlaniyorum bu durumdan hem de mama baslarsam geceleri mamayi daha cok sevip beni emmez diyede korkuyorum..Ne garip sey bu annelik hey Allahim...Bence sende sabret cnm..verme baska bisey..Erkek bebekler daha bi meme duskunu olurmus ztn..Daha dogduklarinda basliyo memelere karsi ilgileri :))) Olene kadar da devam ediyor :)))

ceko bence mama verme tatlım. :1no2::1no2::1no2:ne güzel anne sütü alıyor bence huysuzluğundan yapıyor. bir kaç gün daha bekle derim ben. istersen sütünü bi sağ bakalım yeterli sütün çıkacakmı ona göre dr. unla konuşursun

aç değil ise verme anne sütn yetiosa maşallah dielim verme sen,,şurda katı bişiler yemesine başlıcak 2-3 ay sonra,sabret ,,geçecek tabe bi süre sonra ,,büyüdüçe daha hareketli olcaklar yorulcaklar uykuya ihtiyaçalrı olcak vs.değişece

kızlar maşallah sütüm var memelerim hep dolu akıyo ege de cak cak emiyo ağız dolusu memeye karşı bir problemimizde yol çok şükür gece uykusuzluğunu buna vurdu dr.ama ben aç olduğunu düşünmüyorum aç olsa ağlar kaka yapmazgece uynıoama bakınıobende vermeyi düşünmüyorum.dün gece 11 de uyudu 3 de kalktı emdi sonra 6da kalktı 7:30 da kalktı ve 9 da kesin uyanış normal heralde bi de kendi dr.u ne dicek bakalım...

cnm bence normal ama sen bide dr'una sor. ya bişey sorcam benim kızım 3 günde bir kaka yapıyor. bu nedemek acaba doymuyormu??? bezide eskisi gibi ağır olmuyor. :uhm::uhm::uhm:

egenin dr.u günde3 defa kaka ypa bebek doyan bebektir demişti ama kabızlıktn da ilri gelebilir

ceko ama 3 günde bir yapıyor kabız gibi değil ama.. offffff kafam bulandı. seninki günde kaç defa yapıyor???

yine bi 5 kez yaapıo canım ama eskisi gibi değil tabiiki sabah bi kere bez dolu yapıo gün içinde yaptıkları az az dedğin gibi dolmuyo sıkılma bence aç olsa ağlar durmaz keyifli keyifli

:))süre olarak soruosan tam söyleyemesemde sabak 9 da kalktık bugün bi süre sonra yaptı yarım gibi anneme gittim yaptı şimdi bi yarım saat evvel değiştirdim ama öznurcum sakın mukaise etme hayatım bu açlıkla alakasıı yoktur ama sen yinede bir dr.a danış kilo alımı nasıl beim arakdaşımın kızıda yapamıodu o kabız olduunu düşündü sağıp veeriyordu sütünü ama doğduğundan beri hep aynı ölçü biberonla dr.u aç bu çocuk ondan yapamıo kakasını dedi biberonu büyütmelisin dedi.az önce diğer klonuda yazdıklarını okudum bu ara memeyle arası yok heralde ondan da kaynaklanıyor olabilir.

ehem bu arada öznurcum bak papatyanında daha farklı bebekten bebeğe farklılık gösterebilir...

ceko bu bahsettiğin kaka yapmasımı yoksa idrarınımı???

ya ne olduuu idrarını mı yapmıo ay biz saatlerdir ne için konuşuoz tühhhhh:))

yav kaka çiş olayını çok şey etmeyin derim ben ya kilo iyi ise tamamdır yav ,,ALLAHA ŞÜKÜR BEBİŞLERİMİZ İYİ YA,,KIZLAR BİZDE BİLE SENDE BENDE HERKESDE FARKLILIK ARZETMEZMİ KAKAMIZ ÇİŞİMİZ:=)
BAZIMIZ DAHA SIK YAPAR BAZIMIZ DAHA SEYREK YAPAR iheihe kötü bi örnek oldu ama bebişlerimizin fiziksel özellileri böbreksel özellikleri farklıdır belki

evet katılıyorum bende senin gibi düşünüyorum.geçen ay ki kontrolde dr.umuza saçma sapan şeyler sordum kafasında konak var kakasında yeşillik var bilmem nesinde ot var:)dr. dediki çocuunun keyfini çıkar sağlıklı bi bebeğin var bugünleri arayacaksın kıymatini bil günlerinin dedi bu hafta 3 yeni doğan bebek geldi çift cinsiyetli şimdi onları o kadar uzun bi tedavi beklip ki dedi geçen hafta doğna 2 bebek şeker hastası dedi tüylerim diken diken oldu.sonra kendine gel ceyda dedim oğlum iyi otur oyna konuş incelemekten vazgeç hepimiz örnek alalım insanlar nelerle uğraşıo tabi rlimizde değil ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…