Saçma sapan muhalefet cevaplar vermeden cevaplayın lütfen. Ilgi alanınız degil geçin gidin.

Bu konu tam da benim ilgi alanıma giriyor. Çok yüksek eğitim aldığım bir alan olduğu için geçip gitmedim.
Şimdi tabiri şöyle:
5 kılıç görmek erkek çocuk demek. Çünkü erkek 5 harfli.
3 kılıç görmek kız demek. Çünkü kız 3 harfli.
Bu ilk açtığı başlığa bakarsak gelince herkese nefret kusup banlanacak🤣

Ya bir oğlum olursa, adını mustafa koyarsak, mustafa kuyuya su çekmeye gelirse, bu balta mustafamın başına düşerse, mustafaaaaaa, oy mustafa....

Hikayeyi bilenler vardır mutlaka 😁
Önce çift çizgiyi görsen iyiydi.
Bu arada illa bir şeye yoracaksan 3 kılıç 3 erkeğe işaret sayılabilir. Kılıç çiçek açsa bir farklılık düşünebilirdik.

Ilgi alanınız degil ise geçin gidin. Dün esimle birlikte olduk adetim bittikten 1.günü. bebek istiyoruz. 2 tane erkek evladımız var. Ömürleri uzun olsun 🤲🏻 Birde kızımız olsun istiyoruz. Ben hemen iliski gecesi rüyamda 3 küçük kılıç gördüm. Hamilelikte görülen rüyalar mesaj içerir. Sizler neler görüyordunuz kız bebeğe hamileyken?
Birlikteliyiniz için tebrik ederim 👏 fikrim yok okudum gidiyorum, varmı bi isteğiniz bi arzunuz? beni soracak olursanız canınızın sağlığını ister papatya çayı öneririm sevgiler esenlikler💕💐

Bugün bir arkadaşa yazmıştım size de yazayım içimde kalmasın.

Bazı insanlara x y kromozom desen o ne demek diye sorarlar, çocuklarınızın eğitim sürecinde belki bu konulara denk gelir bir iki şey kaparsınız.

Vallahi ne kadar çok canı sıkılmış kimilerinin meğersem. Zorbalık ne kadar yaygın ve ne kadar çok maruz kalıyoruz değil mi ? Toplum olarak bir konu hakkında danışmak isterken bile ne alay konularına maruz kalacağız diye önceden böyle sert uyarılar yapıyoruz artık. Her yerde !!! Yoksa çokta şey değilsiniz. Konu başlığından da belirttiğim gibi aslında ilgisi olmayan yazmasın dedim hepiniz sazan olmuşsunuz

Son düzenleme:
Vallahi hepiniz ne kadar çok canı sıkılmış kimilerinin meğersem. Zorbalık ne kadar yaygın ve ne kadar çok magruz kalıyoruz değil mi ? Toplum olarak bir konu hakkında danışmak isterken bile ne alay konularına magruz kalacağız diye önceden böyle sert uyarılar yapıyoruz artık. Her yerde !!! Yoksa çokta şey değilsiniz. Konu başlığından da belirttiğim gibi aslında ilgisi olmayan yazmasın dedim hepiniz kek olmuşsunuz
Maruz*

Bugün bir arkadaşa yazmıştım size de yazayım içimde kalmasın.

Bazı insanlara x y kromozom desen o ne demek diye sorarlar, çocuklarınızın eğitim sürecinde belki bu konulara denk gelir bir iki şey kaparsınız.
Yazık size 😀 beni nereden tanıyorsunuz ki böyle.birseyi bilmeyecek kadar cahil olayım. Ben veteriner teknikeriyim. Belki de senin okumadığın kadar okuyup sınavlara girdim. Bu başka birsey. Duygusal birsey. Ütopik birşey. Anlamazsın. Belki çocukların varsa günün birinde adabı muaşeret yada değerler eğitimi dersi alırlar da sende birseyler kaparsın. Dur ! Eminim verecek saçma sapan bir cevabın daha var. Biliyorum rahat ol, gevşe 🥰

Son düzenleme:
Yazık size 😀 beni nereden tanıyorsunuz ki böyle.birseyi bilmeyecek kadar cahil olayım. Ben veteriner teknikeriyim. Belki de senin okumadığın kadar okuyup sınavlara girdim. Bu başka birsey. Duygusal birsey. Ütopik birşey. Anlamazsın. Belki çocukların varsa günün birinde adabı muaşeret yada değerler eğitimi dersi alırlar da sende birseyler kaparsın. Dur ! Eminim verecek saçma sapan bir cevabın daha var. Biliyorum rahat ol, gevşek 🥰
Yıllarca değerler eğitimi verdim. Şimdi bununla ne ilgisi var?
Rüya içinse 3 kılıç erkek demek olabilir. Ama rüyayla amel olmaz. Belki çıkar belki çıkmaz. Allah sağlıklı, uzun ömürlü, iyi ahlaklı evlatlar nasip etsin.

Yazık size 😀 beni nereden tanıyorsunuz ki böyle.birseyi bilmeyecek kadar cahil olayım. Ben veteriner teknikeriyim. Belki de senin okumadığın kadar okuyup sınavlara girdim. Bu başka birsey. Duygusal birsey. Ütopik birşey. Anlamazsın. Belki çocukların varsa günün birinde adabı muaşeret yada değerler eğitimi dersi alırlar da sende birseyler kaparsın. Dur ! Eminim verecek saçma sapan bir cevabın daha var. Biliyorum rahat ol, gevşe 🥰
Ah canım senin ne çok içine dert olmuş sen diplomanı hiçbir yerde gösteremedin mi? Burda 1 diploma 3 5 sınavla mı hava atıyorsun yerim seni

Vallahi ne kadar çok canı sıkılmış kimilerinin meğersem. Zorbalık ne kadar yaygın ve ne kadar çok maruz kalıyoruz değil mi ? Toplum olarak bir konu hakkında danışmak isterken bile ne alay konularına maruz kalacağız diye önceden böyle sert uyarılar yapıyoruz artık. Her yerde !!! Yoksa çokta şey değilsiniz. Konu başlığından da belirttiğim gibi aslında ilgisi olmayan yazmasın dedim hepiniz sazan olmuşsunuz
ilgimiz var ki yazıyoruz bacım.

zorbalık mı bu şimdi? veteriner teknikeriyseniz belki bir umut anatomi biliyorsunuzdur. sevişip yatan hamile sayılmıyor. iki çocuğu sorunsuz tedavisiz doğurmak üçüncü çocuğa ilk sekste hamile kalacağınıza garanti vermez. velev ki o gece sperm yumurtayı dölleyecekti, üç beş saat içinde de olmaz o iş. haydi diyelim bu spermler usain bolt kıvamında, siz bir rüya gördünüz diye bunda mana aramanız küstahça ve kibir dolu çünkü nesiniz siz evliyaullah mı?

Daha konunun başında neden azarladın ki bizi 🥲

Kusura bakmayın ama çok salakça bişey sormussunuz 🫣

X