Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
hangisi sensin anlayamadım ben:44:birde fotolar ters duruyo ya pek anlaşılmıyor

saç rengin hangi markanın hangi tonu acaba?çok beğendim de

Son düzenleyen: Moderatör:
bu da yeni resmim
ama göründügünden
daha uzun saçlarım

Eklentiler

• $adsız.JPG
    10,1 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Merhabaaaaa... Ayıptır söylemesi saçlarımı çok beğenirler
Nasıl sizce yorumlarınızı bekliyorum..Baya kısaydı saçlarım ama formüller sağolsun.. krıklarım da yok pek. Hiç de hava atmam saçlarımla.İki saç düzleştiren savura savura bi hal olur..:)

çok teşekkür ederim..Uzatmak için neler çekmedim ki şimdi acısını çıkarıyorum maşa düzleştirici maşa düzleştirici.Bakımı da eksik etmiyorum tabi..

bende senin gibiyim neler yapmadım ama artık düzleştirici maşa kullanmıyorum kendi hallerindeler sadce bakım yapıorum çnkü ufqcık bi kırık bile beni deli ediyo :84:

bende senin gibiyim neler yapmadım ama artık düzleştirici maşa kullanmıyorum kendi hallerindeler sadce bakım yapıorum çnkü ufqcık bi kırık bile beni deli ediyo :84:

Öyle valla tatlım. güzelliğimize çok mu düşkünüz ne :76: saçlara ayrı bi önem veririm gerçekten ve inatçıyımdır bkz: tokayı alamadım :86:

Teşekkür ederim canımm..Tacım nasılll kızlar beğendniz mi :) son resimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…