Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
asi melek saçını uzatmak için neler sürdün canım?ne kadar zamanda bu hali aldı?

Valla ne yapmadım ki:KK61:
Sinameki formülünü uyguladım yaz tatilinde..2 ay kadar.. yani çok da kısa değildi ama şu haline göre kısa sayılır..
Saçımı yıkadıktan sonra en son soğuk suyla yıkıyorum..Dha canlı gösteriyor saçlarımı parlatıyor..
Avonun saç maskesini kullanıyorum(Planet spa yeşil olanı)
Avonun kırıklar için losyonunu kullanıyorum mavi şişede olanını..
Haftada iki üç kez de saçımı yıkadıktan sonra sirkeli su döküyorm çok sık kullanmıyorum ama..
Bide saçımı yıkamadan 10-15 dk önce yumurta ve sıvıyağ karışımı uyguluyorum..
ılık suyla duruluyorumm.:):)
Bu kadar şey yapmama rağmen saçımda hiçbir koku kalmıyor misler gibi kokuyor..:)Elidorun losyonunu kullanıyorum parlaklık için Misler gbi kokutuyor..Şampuanımı bile soran oluyor düşünün..:21:

scentcim bu fotoyuda ekliyorum burda renk daha belirgin...
diğerlerinde koyu çıkmış..

Son düzenleyen: Moderatör:
asi melek gülünü seven dikenine katlanır derler ya çokta emek veriyormuşsun tatlım ama deyiyor canım gerçekten çok hoşlar:KK9: kızlar sizin saçlarınızı görünce benim saçlarım kedi kuyruğu gibi geliyor bana:KK1:

banane banane ilk resimdeki numaraları istiyorum:KK71::KK71:

canım valla belirli bi numara yok...
elime geçeni boyuyorum...
yalnız saçım kahve tonlarındaydı..
yani çikolata kahveydi.
onun üzerine sarı,altın sarısı,platin bunları boyadım ayrı zamanlarda.
bu renk ortaya çıktı...

canım valla belirli bi numara yok...
elime geçeni boyuyorum...
yalnız saçım kahve tonlarındaydı..
yani çikolata kahveydi.
onun üzerine sarı,altın sarısı,platin bunları boyadım ayrı zamanlarda.
bu renk ortaya çıktı...

tamam canım saol bana kuaför yolu göründü:KK1:

asi melek gülünü seven dikenine katlanır derler ya çokta emek veriyormuşsun tatlım ama deyiyor canım gerçekten çok hoşlar:KK9: kızlar sizin saçlarınızı görünce benim saçlarım kedi kuyruğu gibi geliyor bana:KK1:

Sağol hayatım..:KK69: Ehh haftanın 7 günü eziyet çekiyor saçlarım maşa düzleştirici fln bu kadarıda hediyem olsun.:KK60: herkes beğeniyor onları onlar benim herşeyciklerimmm :KK69:

Sarımsaklı şampuan kullandın mı cnm gürleştirir hee bide şu komili şampuan var ya zeytinyağı özlü ondan kullanmanı tavsiye ederim çabuk uzatıyor.. :)

Son düzenleme:
sarmısaklı şampuan kullanmadım ama şampuanımın içine biraz sarmısak yağı biraz hint yağı birde e vitamini kapsülü kırıp karıştırmıştım ama çokta faydalı olmadı açıkçası:KK19:yaza kadar uzatıp gürleşmesini sağlıcak birşey bulabilsem keşke:KK59:sana en çok hangisi faydalı geldi canım en iyi uzatan ne oldu?bu arada o şampuanı denicem ama saçlarım boyalı benim kurutmaz dimi?

hatta direkt gösterim ben saçlarımı işte bunları uzatıp gürleştirmenin bir yolu varmı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ya büyük resim koymayı bilmiyorum :KK17: o yüzden üstüne tıklayıp bakarsan daha iyi anlaşılır sanırım canım

X