Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
minecim saçların çok güzelmiş.uzun olmasına rağmen çok sağlıklıda görünüyor ne güzel parlıyolar öyle canım:)

DimmPlé ! öncelikle hayalimdeki gür parlak ve sağlıklı saçlara sahip olduğunu söylemek istiyorum..maşallahhh nazar değmesin
bu da benim cılız ama sevdiğim saçlarım

bir arkadaşıma o kadar çok benziyorsun ki !
"aa o da mı KK'ye üyeymiş" dedim ilk gördüğümde
ayrıca saç rengin çok hoş

ebrutanis seninde saçların çok sağlıklı duruyor sakın olaki kesme saçlarını :)))

sağol cnm zaten başta eşim izin vermiyor kesmeme :)

valla bu saçın 5te 1i yok bende ebru saçının değerini bil şekerim:))

mavişcim cnm senin saçlarında çok güzel öyle deme hele dogal resminde vede göl gibi bir yerde sarı olanda çok güzel çıkmıştı renk olarak falan da çok begenmiştim :)

ebru tanis canım saçlarına ilk önce koca bi maşallah diyeyimmm
gayet gür ve bakımlı görünüyor, saçların için özel olarak uyguladığın bi bakım var mı? özellikle herkesin buaralar şikayetçi olduğu dökülmeye karşı

cnm teşekkür ederim.benimde bir kızım var o dogduktan sonra acayip dökülmeye başladı 2 yasında döküle döküle o kadar kaldı çok daha gürdü hiç bakım yapmıyorum sadece temiz tutuyorum sampuanda bildiğiniz elidor artı saç kremi kullanıyorum.

siz benim saçlarımı bi görseniz:))

gür,kalın telli ve boyu belimde simsiyah buraya eklemek isterdim ama bilmiyorum nasıl eklendiğini

cnm gelişmiş cevap kısmında ataç var ordan add files e tıklayıp yükle fotonu merak ettim...

Son düzenleme:
siz benim saçlarımı bi görseniz:))

gür,kalın telli ve boyu belimde simsiyah buraya eklemek isterdim ama bilmiyorum nasıl eklendiğini

cnm albümüne yükle oradan bakalım bu iddaalar karşısında bende meraklandım şimdi bu topikteki en güzel saçı :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…