Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

cidden karın ağrılı oluyor bende çok sabırsızım zor sabrettim ama değer haftaya bi daha yapıcam rengi tam oturtmak için.bu seferkinin tarfini değişcem daha kızıllı bi renk istiyorum çünkü bakalm nolcak eklicem o fotolarıda

rengini çok beğendim yakışmış sana da.... ben de denemek istiyorum:) daha açık bir renk için ne yapmak gerekir

siyahtan kat kat güzel olmuş bende bayıldım
kına harika gözüküyor saçında

rengini çok beğendim yakışmış sana da.... ben de denemek istiyorum:) daha açık bir renk için ne yapmak gerekir

canım valla papatya suyu rengini biraz kırıyor kınanın. ben siyaha yakın olmasın diye papatya suyunu koydum gördüğün gibi saç tonumu açtı. sende ozmn papatya suyunu benim tariften biraz daha fazla koyarsan rengi daha çok kırılacaktır. benim tarifim kızıl kahve tarifi. yalnız saçının bi bölgesinde dene derim çünkü her saçta farklı renk çıkabiliyor.valla ben boyadan yıprattım saçları renk düşüncek duurmda olmadığım için direk vurdum saçıma ne renk olursa olsn dedim. şuan toka tutmuo saçımı okdr yumuşak. hafta içi bidaha yapıcam başka bir tarifle paylaşıcam yine

kına ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayabilirm kızlar bu konuyu çok ince ayrıntısına kadar araştırdım çnkü. her türlü yardımcı olabilirm. nette çok ayrıntılı bilgi yok çünkü biliyorsunuz

bayıldım cnm bende haftaya yapmayı planlıyorm çok tatlı bir renk olmuş ten rengini açmış

kızlar ya ben de bir kere yapmıştım ama boyanın üstüne bildiğiniz b.. rengi oldu saçlarım turuncu gibi sonra aynı gün tekrar boya yapmak zorunda kalmıştım ve çok kötü yıpranmıştı sen bu rengi nasıl tutturdun ki ben bir daha boya yapmak istemiyorum şimdi de çok mat duruyor ama kış olduğu için dert etmiyorum

canım ilk sayfada tarfimi paylaştım eksiksiz bir biçimde anlattım. netten araştırıp kızıl kahve için bu tarifi kendim ürettim. hergün yıkanıyorum 2 haftaya yakın oldu yapalı saçlarm gün geçtikçe güzelleşti. benim tarifi saçının bi köşesinde dene istersen. saçlarn ne renk şuan ? bide sen ne renk istiyorsun?

tatlım saçların açok renkse biraz daha açık bir ton elde edersin benmde annem yapıyor kaç zamandır sanada yapalım diyordu kısmet haftaya internette biraz araştırma yaparak sende kendine güzel bir tarfi çıkarabilirsn

ben hiç yorumlara bakmadan yazmıştım kızlar. bir bakayım ben koyu renk istiyorum kendi saçım kestane rengiydi 6 aydır boya da yapmıyorum aslında.

ben hiç yorumlara bakmadan yazmıştım kızlar. bir bakayım ben koyu renk istiyorum kendi saçım kestane rengiydi 6 aydır boya da yapmıyorum aslında.

canım benim tarif tam kızıl kahve dene istersen. bide kına 1 hafta içinde kendi kendine saçta koyulaşıyor

teşekkür ederim cnm deneyeceğim saçların harika olmuş hem boya gibi de akmaz ne güzel çok cesursun valla tebrik ederim birde ceviz kabuğu açar mı yoksa koyulaştırır mı

teşekkür ederim cnm deneyeceğim saçların harika olmuş hem boya gibi de akmaz ne güzel çok cesursun valla tebrik ederim birde ceviz kabuğu açar mı yoksa koyulaştırır mı

yok akmıo canım parlaklık duruyor öylece. artık saç kremide kullanmıyorum gerek kalmadı yumuşak çünkü ceviz kabuğu siyaha yakın bi renk sağlıyor canım

çok güzel olmuş saçların. güle güle kullan. kına istiyorum ama üstüne boya tutmadığı için hiç kalkışmıyorum. sürekli renk değiştirmeyi seviyorum çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…