Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

evet siyaha yakın kestane saçlarım. uçlardada mavi siyah var ztn belli oluyor tam almadı uçlar

Benim saçımda yıprandı boyadan dolayı ve artık boyamak istemiyorum.Saçımı kestirip kına sürmeyi düşünüyorum ama saçımdan boya tam olarak çıkmayacak.Saçım şuan sarı tonlarında bir renk çok açık sarı da değil acaba kına yaptıktan sonra hangi rengi alırım.Ayrıca saçımın çok kızıl olmasını istemiyorum.Bunun için kınaya ne katmam gerekiyor.Normal kahve tonlarında ya da kızıl olduğu fazla belli olmamalı.Yaşımdan dolayı kızılın bana gitmeyeceğini düşüyorum.Lütfen bana cevap verin.Şimdiden teşekkürler.

sarı taraflar turuncu kızıl arası renk olabilir. kınanın içine sarı soğan kabuğunu kaynatıp suyunu koyarsanız sarı ışıltılar elde edersiniz. ceviz yaprağının ya da kabuğunun suyuda kınanın kızıl olmasını engeller. ztn bende 23 yaşndayım kızıllı kahveli ton gayette yakıştı yaşıma

bana tam bir tarif verebilir misiniz acaba?

valla canım tarifi verim ama sen saçının bi bölgesinde denemeden yapma yinede

sarı soğanın kabuklarını kaynat suyunu süz 1 çay bardağı yeterli.
ceviz kabuğunu yine aynı şekilde kaynat oda 1 çay bardğı yeterli
1 çay bardağı çay demi
yarım çay bardağı papatya suyu
2 yemek kaşığı zeytinyağı
2 limonun suyu
200 gr kına

istersen içine biraz safran koy kızıllığını alır

ama saçının bir bölgesinde dene. buları karıştırp en az 8 saat bekletmen lazm. saçındada 1 gün beklicek canm

rica ederim canım saçlarını yaptığında yaz bana merak ettim sonuç ne çıkıcak die:78::78::78:

Saçlarının rengine bayıldım.
Bir zamanlar istediğim koyu kızıl olmuş çok hoş gerçekten.
Saçını parlattığı bakım yaptığı da görülüyor.
Denemeyi çok isterdim.
Ama o kadar beklemeli birşey ki ben ve içine başka şeyler de koyacağım falan ben yapamam bu sabırsızlıkla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…