Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

ben de dayanamadim hemen denedim. Temmuzda koyu kahve hint kınasi ile boyadım koyu saç yuzume gitti ama ben sevmiyorum koyu saçı ruhum bunaliyor... Simdi de arkadasin paylastigi tarifi deniyorum kafamda simdi:) bekliyorum nasıl olacak kına az geldi biraz sacım uzundu. Onceki rengini de çektim bakalım beğeneçekmisiniz?

ben de dayanamadim hemen denedim. Temmuzda koyu kahve hint kınasi ile boyadım koyu saç yuzume gitti ama ben sevmiyorum koyu saçı ruhum bunaliyor... Simdi de arkadasin paylastigi tarifi deniyorum kafamda simdi:) bekliyorum nasıl olacak kına az geldi biraz sacım uzundu. Onceki rengini de çektim bakalım beğeneçekmisiniz?

yıkayıp kuruttuğunda sende buraya resmini koyarsan sevinirim canım bak merak ettim bende baya :KK16::KK16: kınalı saçlada beklemek işkence =)

Son düzenleme:
tmm canım bende bekliyorum sabırsızlıkla =) 2 tarif var burda sen hangisini uyguladın acaba ?

pek fark olmadı bende.sadece çok hafif kızıllık var. ama saçlarım yumuşacık oldu çok beğendim bu halini. $22012012335.jpg bu eski hali $23012012344.jpg yeni hali
dediğim gibi arada pek fark yok önceden hint kınası olduğu için olabilir ışıktanda aynı çıkmış olabilir. sadece birazcık kahvelik ve kızıl ışıltlar var. ben karışımın içine 1 su bardağı kadar papatya çayı ama bardağın yarısı papatya doluydu. 1 limonun suyu. çok az çay demi. badem yağı,zeytinyağı ve zerdeçal koydum. yaklaşık 2 saat beklettim

evet pek fark görünmüyor. ben tam 24 saat bekletmiştim canım bide kınayı 8 saat beklettim karıp öyle saçıma sürdüm. sanırım az beklettin diye tutmamış olabilir:26:

bende dayanamadm dün halamdan kına alıp kardım sabahda saçıma sürdüm hala saçımda yarın sabah yıkıyacağm çok merak ediyorum rengi nasıl olacak :):KK16::KK16::KK16:

kesinlikle katılıyorum canım sana.yumuşacık yapıyor saçları:KK16:

kesinlikle katılıyorum canım sana.yumuşacık yapıyor saçları:KK16:

Canım peki kına saçından çok akıyor mu ? Ben en çok bunu merak ediyorum. Mesela yıkandıktan sonra havluya felan bulaşıyor mu? Öyle olduğunu duydum ama hiç kına yakmadığım için bir de sana sorayım dedim :)

Canım peki kına saçından çok akıyor mu ? Ben en çok bunu merak ediyorum. Mesela yıkandıktan sonra havluya felan bulaşıyor mu? Öyle olduğunu duydum ama hiç kına yakmadığım için bir de sana sorayım dedim :)

ilk 3 4 yıkamada çok hafif duşta aktı canım ama boya gibi değil hafif yeşillik aktı bende sanırım oda saçta kalan kınalardı. rengi çok hafif turunculuk olarak havluya bulaşıyor ben aşırı bi akma bulaşma görmedim. boya gibi matlaşmıyor hatta git gide rengi kendisi değişiyor parlaklık gitmiyor

kızlar buda kınadan 1 buçuk hafta sonraki halim. durdukça renk değişti daha hoş oldu.

$24012012072.jpg

ya benim sacım kızıl tonlarında napcagımı sasırdım zaten:KK53: bir boyayaım diyorum bir kına yapayım acaba nasıl olur sacıma resimden bakıp yorum yaparmısınız

X