Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

kızlar ben LEAF LİFE diye bi kına markası var lokman hekimde onu alıp kullandım tamamen bitkisel içeriğinede bakıp almıştım.. gayet memnunum saçlarım cook parlak yumuşacık ve sadece 1 kere uygulamama ragmen(saçlarım siyahtı ve daha önce boya işlemi görmemişti) cok belirgin kestane kızıl arası bi rengi var şuanda :))))

güle güle kullanın :nazar:

lise sonda bende kına yakmıştım hem saçı besliyor hem de rengi çok güzel oluyor.güle güle kulllanın çok hoş olmuş:KK55:

teşekkür ederim:KK16: 15 güne birde komple yağ bakımı yapınca saçların yumuşaklığına diyecek olmuor valla:nazar:

akhyls saçların gittikçe daha da güzelleşiyor biliyor musun...
benim okul yoğunluğu bitti yine saçlarıma takıldım.kendim küçük bir tutamına denemeyi yine düşünmekteyim.
sen kaç ay arayla boyuyorsun akhyls?mesela ilk yaptığınla 2. yaptığın arasında ne kadar zaman var?

akhyls saçların gittikçe daha da güzelleşiyor biliyor musun...
benim okul yoğunluğu bitti yine saçlarıma takıldım.kendim küçük bir tutamına denemeyi yine düşünmekteyim.
sen kaç ay arayla boyuyorsun akhyls?mesela ilk yaptığınla 2. yaptığın arasında ne kadar zaman var?

saol canım:KK16: 2 -3 ay arayla yapmak yeterli oluyor. benim fotolarda beyaz durduğuma bakma buğday tenliyim ben ona rağmen kaldrdı yüzüm kızıllığı seninkide kaldırır. 1 tutamda dene istersen canım ama görüosn üst üste yaktıkça renk başka olmaya başlıyor. renk şuan benimde okadar hoşuma gittiki anlatamam her ortamda değişik kızıl değil kahve değil ne olduğu bilinmiyor resmen :KK1:

ben de bugün kına aldım. yarın sürcem saçıma. saçlarımı karamele boyatmıştım aktı ve orialle açılan kısım kaldı. yani şu anda açk bir saç rengine sahibim. inşallah kötü bir turuncu olmaz. aslında tarçın bakıra boyayacaktım ama saçlarım çok yıprandı ve cansız duruyor. kına besler de düzelir diye umut ediyorum.

ben de bugün kına aldım. yarın sürcem saçıma. saçlarımı karamele boyatmıştım aktı ve orialle açılan kısım kaldı. yani şu anda açk bir saç rengine sahibim. inşallah kötü bir turuncu olmaz. aslında tarçın bakıra boyayacaktım ama saçlarım çok yıprandı ve cansız duruyor. kına besler de düzelir diye umut ediyorum.

bi tutamında deneseydiniz pişman olmak var işin ucunda:26:

evet yaa bu neden benim aklıma gelmedi ki :) ben bu gece bir tutamına sürüp deniyim. fikir için çok teşekkürler :)

elbette paylaşırım. foto eklerim. inşallah sizinki gibi güzel olur :)

saçların çok güzel ve parlak görünüyo güle güle kullan

kınayı sürdüm ve sonuç: boyalı olan kısımlar bakır rengi oldu. zaten ben de bakır yapmak istiyodum en azından sağlıklı bir yöntemle yapmış oldum :KK1: ama koyu kestane olan saç diplerime hiç etki etmedi aynen duruyo. tekrar kına yaksam etkisi olur mu acaba? ilk foto saçımn eski hali sonrakilerde farklı ışıklarda çekilmiş yeni hali
$S6302407.JPG $27042012350.jpg $27042012356.jpg $image201204270007.jpg
saçlarımın şekli için kusura bakmayın evli hali işte :KK1:

kınayı sürdüm ve sonuç: boyalı olan kısımlar bakır rengi oldu. zaten ben de bakır yapmak istiyodum en azından sağlıklı bir yöntemle yapmış oldum :KK1: ama koyu kestane olan saç diplerime hiç etki etmedi aynen duruyo. tekrar kına yaksam etkisi olur mu acaba? ilk foto saçımn eski hali sonrakilerde farklı ışıklarda çekilmiş yeni hali
Eki Görüntüle 401603 Eki Görüntüle 401604 Eki Görüntüle 401605 Eki Görüntüle 401606
saçlarımın şekli için kusura bakmayın evli hali işte :KK1:

koyu kestane olan kısımlar canım 2.3. kınada benimki gibi olur maalesef kesinlikle bakır olmaz oralar:KK31: bakır istiyorsan diplerin iyice çıkınca bakıra boyatabilirsin:26: renk tarçın bakıra yakın bir renk olmuş çok güzel olmuş keşke diplerde tutsa:KK14:

tüh yaa. ben de boyadan kurtuldum diye sevinmiştim :KK43: aslında diplerin illaki bakır olması gerekmiyo sadece uzadığı zaman dipler abes durmasın istiyorum. bir süre sonra tekrar kına sürer renk durumuna bakarım artık. ama şu anda memnunum daha hacimli oldu saçlarım :)

tüh yaa. ben de boyadan kurtuldum diye sevinmiştim :KK43: aslında diplerin illaki bakır olması gerekmiyo sadece uzadığı zaman dipler abes durmasın istiyorum. bir süre sonra tekrar kına sürer renk durumuna bakarım artık. ama şu anda memnunum daha hacimli oldu saçlarım :)

valla benim saçlar şuan 3 şerit halinde. dipler kendi rengim olduğundan kına farklı duruor. orta kısımda kızıl kahve boya vardı orası başka ıçlar mavi siyah uçlar başka.... ilk kınamda moralim çok bozulmuştu renk farkı bariz ortadaydı ama sıktım dişimi sabrettim bu 3. kınam renk farkı azaldı baya boyadan kurtulmak için dişimi sıktım napim artık:KK31: şuan renkten çok memnunum iiki sabretmişim diyorum kınayı yaktıkça renk dahada mükemmelleşiyor. bakırdan vazgeçip doğal saçınızı kınalamaya dewam edebilrsiniz. kınanın hacmini ve parlıklığının tadına varnca insan kolay kolay vazgeçemiyor:nazar::KK1:

haklısın en mantıklısı önce kendi saçıma dönüp sonra kınaya devam etmek yoksa rengarenk olcam :KK1: senin sabrettiğine değmiş cidden saçların rengi çok güzel ve sağlıklı görünüyolar.maşallah diyeyim nazar değmesin.

haklısın en mantıklısı önce kendi saçıma dönüp sonra kınaya devam etmek yoksa rengarenk olcam :KK1: senin sabrettiğine değmiş cidden saçların rengi çok güzel ve sağlıklı görünüyolar.maşallah diyeyim nazar değmesin.

teşekkür ederim:nazar: kınanın üzerine boya tutuyor dipler çok çıktğında kendi renginize boyayıp kınaya devam edebilirsiniz boyanın üzerinede kına tutuyor çünkü. sadece açma işlemi yapılamıyor yada küllü tonlar uygulanamıyor o kızıllık turunculuk kalıcı oluyor yoksa boyamak mümkün tabiki. aklınızda bulunsun:KK42:

Sizi gördüm gaza geldim ben de :KK1: dün kınamı hazırladım bugün de sürdüm, şimdi kafam sarılı oturuyorum :KK6: biber biraz yaktı ama :KK1: yıkadığımda sonucumu paylaşırım ben de :KK8:

X