Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

kınayı 2 saatçik bekletsem kafamda renk verir mi? renk vermemesi sadece güçlendirmesini araştırıyorum şimdi de.yardımcı oluyorsunuz çok teşekkür ederim

kınayı 2 saatçik bekletsem kafamda renk verir mi? renk vermemesi sadece güçlendirmesini araştırıyorum şimdi de.yardımcı oluyorsunuz çok teşekkür ederim

kızlar gerçekten vazgeçtim cevap vermeyin diye söyledim haberiniz olsun haa yanlış anlamayın.son olarak hepinizin saçları çok güzel olmuş,çok gür,parlak sağlıklı güzel renkli duruyor :KK43: hepinizi öpüyorum :KK58:

kızlar gerçekten vazgeçtim cevap vermeyin diye söyledim haberiniz olsun haa yanlış anlamayın.son olarak hepinizin saçları çok güzel olmuş,çok gür,parlak sağlıklı güzel renkli duruyor :KK43: hepinizi öpüyorum :KK58:

neden vazgeçtin canım?
benim siyah saçlarıma 2-3 saatte güneşte görülen kızıl pırıltılar vermişti ama konu sahibi gibi rengi değişmemişti, gölgede siyahtım yine ama herkesde sorardı kendi rengimi boyamı var çok güzel diye... kıvırcık, gür ve zor şekil alan saçlarımı dahada asi, gür ve güçlü yapmıştı...

zaten boyayan biri isen, kına yapıp deneyip beğenmezsen boyayabilirsin, kına üstüne boya tutuyor sonuçta...

Son düzenleme:
neden vazgeçtin canım?
benim siyah saçlarıma 2-3 saatte güneşte görülen kızıl pırıltılar vermişti ama konu sahibi gibi rengi değişmemişti, gölgede siyahtım yine ama herkesde sorardı kendi rengimi boyamı var çok güzel diye... kıvırcık, gür ve zor şekil alan saçlarımı dahada asi, gür ve güçlü yapmıştı...

zaten boyayan biri isen, kına yapıp deneyip beğenmezsen boyayabilirsin, kına üstüne boya tutuyor sonuçta...

ben 24 saat tuttuğum için değişmiş olabilir ama gölgede benimde saçımda kına belli olmuyor:26:

cnm kına yapan arkadaşların ve sennn saçların harkulade görünüyor bayıldım pıl ıpıl saçlar maşallahh
bende heveslendim ama hamişim acenba yapsam bişi olurmu ki,ayrıca saçlarıımçok açık kahve ben nasıl bir tarifle yapayıım
boyada kimyasal madde oldugu için boamak istemedim
kına daha cazip geldi hem dedim hamişken saçlarım daha da beslenir dimi :KK52:tatlım

neden vazgeçtin canım?

neden vazgeçtim biliyo musun,akhlysden öğrendim kınaya ne kadar takviye bitki koyarsan koy kızıllık mutlaka olacakmış,yaktıkça kızıllık belli olacakmış,benim tenim açık esmer tam koyu değil,tenim kahve kızılı kaldırır ama sadece kızıl olursa çingene dönerim,saç tellerim ince olduğu için yakacaktım ama ilk denemede fazla kalınlaştırmayabiliyormuş o yüzden üstüste yakmam lazım ama öyle de olunca kızıl olur diye mecburen vazgeçtim.:KK14: :KK58: :KK59::KK59::KK59::KK59::KK59:

ben hiç boya falan hiçbirşey kullanmadım daha önce,kına yapsaydım ilk olacaktı,açılışı kınayla yapacaktım işte.ama şöyle boyanın üstüne kına tutuyormuş,ama kınanın üstüne boya tutmuyormuş.yani kınayı 1 kere yakarsak geri dönüşü yok,anca kestirmek lazım :KK50:

ben hiç boya falan hiçbirşey kullanmadım daha önce,kına yapsaydım ilk olacaktı,açılışı kınayla yapacaktım işte.ama şöyle boyanın üstüne kına tutuyormuş,ama kınanın üstüne boya tutmuyormuş.yani kınayı 1 kere yakarsak geri dönüşü yok,anca kestirmek lazım :KK50:

ben kına üstüne boya olur diye biliyorum ama... uçlardaki kınanın üstüne boya yapmıştım diye hatırlıyorum ama bi 15 sene evveldi yanlış mı hatırlıyorum acaba...
bilen arkadaşlar bi doğrulayabilir mi bunu???

kınanın üzerine boya tutuyor ama tabiki sadece koyu tonlar. sadece kınalı sça açma işlemi uygulanamıyor

cnm kına yapan arkadaşların ve sennn saçların harkulade görünüyor bayıldım pıl ıpıl saçlar maşallahh
bende heveslendim ama hamişim acenba yapsam bişi olurmu ki,ayrıca saçlarıımçok açık kahve ben nasıl bir tarifle yapayıım
boyada kimyasal madde oldugu için boamak istemedim
kına daha cazip geldi hem dedim hamişken saçlarım daha da beslenir dimi :KK52:tatlım

Teşekkür ederim:KK16: Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..:nazar::nazar: Forumda hamileyken kına yakan arkadaşlarımız var zararının olmadığını söylüyorlar doktoruna sorabilirsin en doğrusu doktora danışmak

Kınayı Küçükken denemiştim Kızıl Pırıltılı Oluyor Boyadan İyi Bence :)

kesinlikle kınanın verdiği parlaklık hiç birşeyde yok doğru diyorsunuz:KK16:

cnm çok tşkler.du ben araştıraym olmazsa yakarım kınamı.ayrıca sende hayırlısıyla mezun ol cnm.

spaniard ben yarın sana gölgede ve güneşte saçımı çekim buraya eklim bak istersen öyle karar verirsin

ayy süper oluuurr.anneme açtım konuyu yapalım istersen dedi ondan izin çıktı yani.eğer beğenirsem yakarım ben de.:KK9:

ayy süper oluuurr.anneme açtım konuyu yapalım istersen dedi ondan izin çıktı yani.eğer beğenirsem yakarım ben de.:KK9:

:)) tamam ben yarın fotoları çekecem saçımın doğal halininde fotosunu eklerim sana tam fikir olur. çünkü benim tam 5 6 cmlik dipler kendi saçım uçlar mavi siyah

merhaba canım nasıl gidiyor saç ,kına ,boya işleri ben bir süredir girmiyordum buraya bu bölüm beni çok etkiliyor, konuları okudukça saçlarımda değişiklik yapma isteği duyuyorum dayanamıyorum saçları renkleri gördükçe :KK1: :KK17: bak şimdide bu kınaya taktım sen benim resimlerimi görmüştün acaba bendemi kına yaksam saçıma yaa saçı yumuşatması bakım yapması parlatması okuyunca aklımı çeldi :26: birde renk için soğan kabuğu kaynatıp suyunu ekliyordunuz ya şimdi bu mor soğanlar varya onun kabuğunu kaynatıp onunla yapsak nasıl bir etki olur acaba kızıl yansımalar ,mor soğan renginde olsa mesela süper olur ,turuncumsu değilde bana gitmiyor çünkü o tonlar ,birde şu maviye takmış durumdayım oda ayrı bir güzel oluyor off yine kafam karıştı :KK37: :KK9: gökkuşağı gibi birşey yapıp kurtulacam en sonunda :KK52:

Son düzenleme:
merhaba canım nasıl gidiyor saç ,kına ,boya işleri ben bir süredir girmiyordum buraya bu bölüm beni çok etkiliyor, konuları okudukça saçlarımda değişiklik yapma isteği duyuyorum dayanamıyorum saçları renkleri gördükçe :KK1: :KK17: bak şimdide bu kınaya taktım sen benim resimlerimi görmüştün acaba bendemi kına yaksam saçıma yaa saçı yumuşatması bakım yapması parlatması okuyunca aklımı çeldi :26: birde renk için soğan kabuğu kaynatıp suyunu ekliyordunuz ya şimdi bu mor soğanlar varya onun kabuğunu kaynatıp onunla yapsak nasıl bir etki olur acaba kızıl yansımalar ,mor soğan renginde olsa mesela süper olur ,turuncumsu değilde bana gitmiyor çünkü o tonlar ,birde şu maviye takmış durumdayım oda ayrı bir güzel oluyor off yine kafam karıştı :KK37: :KK9: gökkuşağı gibi birşey yapıp kurtulacam en sonunda :KK52:

merhaba. Valla haftaya memlekete gidicem saçıma tekrar kına yakıcam ben saçlarımı çok uzattı çünkü dipler 2 parmak çıktı:nazar: valla soğan kabuğunu fln ben denedim kına yine kendi öz rengini veriyor bi değiştirme yapmıyor. En son şubatta kına yapmıştım başlarında ve saçlarım hala pasparlak renginide kaybetmedi. Benim üst üste bu kadar çok kına yapmamın asıl sebebi saç diplerimde egzama var kına onu geçiriyor:KK16::KK16: birde boyadan çok ypranmıştı kına onu toparladı baya

arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle kınadan uzak durun ben yaptım evet rengi falan çok güzel 2 sene siyah kullandım ve sonra dönmek istediğim çok çektim ve çok pişman oldum upuzun saçlarım gitti ben çektşm siz çekmeyin çok pişman olursunuz

arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle kınadan uzak durun ben yaptım evet rengi falan çok güzel 2 sene siyah kullandım ve sonra dönmek istediğim çok çektim ve çok pişman oldum upuzun saçlarım gitti ben çektşm siz çekmeyin çok pişman olursunuz

tirstim simdi ben yaa

zaten saç rengini değişememeyi göze alıp kına yapıcaksın yoksa mahvolur dediğin gibi saçlar. benim öyle bir sorunum yok çnkü renk kesinlikle değişmicem çok iyi düşünmek lazım kınada

X