Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarıma kına yaptım(resimli)

insanlardan sonradan fikrini değiştiriyo doğal olarak saç rengini de değiştirmek istiyo ben siyah yapıyodum ve çok yakışıyodu herkeste çok beğeniyodu ama bir süre sonra sıkıldım değiştirmek istediğimde anladım ne kadar yanlış yaptığımı

bende 5 yıl siyah kullandım sıkıldım değiştim bu yüzden saçlarım mahvoldu kına yakmak zorunda kaldım işte bende

spaniard arkadaşım fotoları çektim ekliyorum inşallah yardımcı olur sana

kapalı havada

açık havada gölgede

bu ikiside güneşte

canım çok yakışmış, beğendim. ben de seneler önce saçıma kına yakmıştım aynı böyle olmuştu. fakat ben çok sıkılganım maalesef, o nedenle kına bana göre değil...ama doğallığı ve saçı beslemesi yüzünden diğer kimyasal boyalardan kat kat iyi, keşke saçı sarımsı yapan çeşidi de olsaydı kınanın :)

bende yapıcam yakında saclarım hala kızıl akma yapmıyor en guzel tarafıda bu herkes cok begeniyor kızılın tonunu

valla sırf saçlarımı çok besliyor diye yapıyorum yoksa ben bu tonları seven biri değilim ya kahve olucak bana yada siyah. saçlarım iyice toparlansın bırakıcam doğalına dediğin gibi keşke renkleri olaydı bu kınanın

bende yapıcam yakında saclarım hala kızıl akma yapmıyor en guzel tarafıda bu herkes cok begeniyor kızılın tonunu

aynen kaç ay oldu kızıllık hala gitmedi saçımdan. boyada brde 1 ay sonra saç kuruyor tekrar boya istiyor kınada o sorun yok en azndan ah bide istediğim renkk olsa

valla akhyls gördüğüm renk mükemmel bi renk ama bana kesinlikle olmaz.annemle baktık hatta dediki kızın teni beyaz ona olmuş ama sana olmaz dedi bana.aslında biraz daha araştırdım.kızıllığını almak için kahve eklenebiliyormuş ve çikolata kahve oluyormuş,ama bir süre sonra renk oturduğunda yine kızıllığa kaçıyormuş.senin dediğin gibi kınada ne olursa olsun biraz kızıllık oluyor.ben yapamam kesinlikle sağol akhyls zahmetin için

ne zahmeti rica ederim kahve ile güzel ton oluyormuş ama evet geçende dediğim gibi etkisi uzun sürmüyor. aman canım sen doğal saçında kal en iyisi doğaldan güzeli yok valla başa çıkılmıyo renk değişimleriyle ya

Kızlar yeniden bugün saçlarıma kına yaktım yarın yıkıcam bakalım nasıl olucak

akhlys yine boyamışsın nasıl oldu bu kez? renk değişimi var mı? gerçi çok uzun süre olmuş mesajı yazalı ama merak ettim yine de.

akhlys yine boyamışsın nasıl oldu bu kez? renk değişimi var mı? gerçi çok uzun süre olmuş mesajı yazalı ama merak ettim yine de.

eed 1 hafta falan oldu kınayı yakalı canım valla renk değişimi oldu ama fotolarda yakalanmıyor çünkü kına okadar farklıki her ışıkta çok değişik renk görünüyor ben resimleri eklim ne demek istediğimi anlarsın her resimde çok farklı :))

kızlar valla daha okdr çok değişiyorki renk foto ile yakalamak mümkün değil çoğunu bunları yine ii denk getirdim. ama genelde saçlarım demli çayın rengini ışığa tutarsınız kızıllı kahveli olur ya evde aynaya baktığımda öle görüorm ben

Reactions: gve
cok guzel olmus rengi falan cok hos duruyor canim. bende istiyorum kina yapayim ama boyali saca kina olmaz deilmi?

cok guzel olmus rengi falan cok hos duruyor canim. bende istiyorum kina yapayim ama boyali saca kina olmaz deilmi?

canım benim saçlardada mavi siyah boya vardı uçlarda valla diplerle arasında hafif ton farkı oluor onuda bi sen anlarsn ben sölemediğim sürece arkadaşlarım anlamıyor. tabi ama saç rengine görede değişir benim doğal saçlarımda koyu kahve ondan siyahla arasında çok abartı fark olmadı. boyanın üzerine kına tutuyor merak etme bu arada tşk ederim beendiin için

tebrik ederim tüm resimlerine baktim baslangictan-sona kadar masallah saclarin kina ile hayat bulmus :)
benim saclarimda da siyah boya var bir sayfada boyanin sac diplerini cok kuruttugunu 1 ayda yine boya istediginden bahsetmissin
bende beyazlar olmadigi icin orjinal sac rengimde koyu kumrala yakin oldugundan sirf saclarima isilti gelsin diye boyuyorum 3-4 ayda bir
ve saclarimda asiri dokulme basladi gec boyadigim icin olabilirmi sence sac dokulmesi ? kinaya mi gecsem bende...bilemedim.

teşekkür ederim valla benim canıma tak etti bi an sinirle karar verdim aradım annemi anne al kınayı yakıcaz artk dedim. saçlarım mahvolmuştu aynı senin gibi ışıltı versin diye saçımı siyaha boyuordum 1 ay geciksin boya saçlarım avuç avuç elime geliyordu diplerden kaşınmaya başlıyordu geç boyadığın için olabilir canım valla ben geç boyayınca 1 avuç saç topluyordum taraktan. kınanın eziyetini çekerim diyorsan kınaya başla derim ben çok memnunum 3 4 ayda bir kına yakmak yeterli oluyor dipler belli olmuor zaten doğal saça parlaklık ve kızıl yansıma verdiği için boya gibi dip görünmüyor. ama tabi saçtan saça renk değişir. benim küllü koyu kahve saçlarım. kınanın en güzel yanı saç tek renk değil her ortamda başka bir renk ortaya çıkıyor

kızlar ben LEAF LİFE diye bi kına markası var lokman hekimde onu alıp kullandım tamamen bitkisel içeriğinede bakıp almıştım.. gayet memnunum saçlarım cook parlak yumuşacık ve sadece 1 kere uygulamama ragmen(saçlarım siyahtı ve daha önce boya işlemi görmemişti) cok belirgin kestane kızıl arası bi rengi var şuanda :))))

lise sonda bende kına yakmıştım hem saçı besliyor hem de rengi çok güzel oluyor.güle güle kulllanın çok hoş olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…