Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım yandı kısacık kestirdim uzatmak istiyorum

Hakiki zeytinyağını ılık olacak şekilde ısıt 1 dakika bile sürmez saçlarına masaj yaparak uygula bone tak 1 kaç saat ya da yatmadan önce uygulayıp sabaha kadar bekle saç kremiyle yıka şampuanla durula haftada 2 kez yapsan yeter fazlasıda zarar verebilir

Ilık zeytinyağını da deneyeyim bi o kaldı denemediğim herhalde

Bakım rutinime şu şekilde 2 ay boyunca devam etsem nasıl olur?
Pazartesi: yağ karışımı(hint,Hindistan cevizi,sarı kantaron,çörekotu,kabak çekirdeği,badem,nane,çam terebentin,zeytinyağı)
Salı: boş
Çarşamba: yağ karışımı
Perşembe: boş
Cuma: boş
Cumartesi: sinameki kürü
Pazar: boş

Çarşambayı iptal edebilirsin.

Bence çok güzel ama arada yağdan sonra yıkayabilirsin saç derinin açılması için ve sirkeyle durulayabilirsin:)

Çarşambayı iptal edebilirsin.
Haftada bir gün yağlı bakım az olmaz mı ?? sanırım olmaz yaa beni bu sürekli bakım yaparsam çok çabuk uzar düşüncesi batırıyor hep

Bence çok güzel ama arada yağdan sonra yıkayabilirsin saç derinin açılması için ve sirkeyle durulayabilirsin:)
O zaman çarşambadaki yağ bakımını kaldırıp sadece yıkama + elma sirkesiyle durulama günü yapıyorum?
Bi de elma sirkesini direkt olarak mı dökeceğim yoksa suyla seyreltmek gerekir mi? Bi de son sorum şu elma sirkesiyle duruladıktan sonra suyla tekrar durulamalı mıyım yoksa öyle kalacak mı ve öyle kalacaksa kokmaz mı? huh ne çok soru sordum :))))

Süper olur, neden diye sorarsan hem cumartesi için arınmış olur hemde uzamaya etkisi olur ama arada bir yağ bakimi da ekleyip iyice yıkayıp yine elma sirkesiyle durularsın

Öyle kalsın kokmuyor merak etme canım:) Bu arada seyreltmen gerekir mesela 1 tas suyun var içine yarım-1 çay bardağı arası elma sirkesi koy ve çık banyodan:) Bu arada saçlarını yıkadın, banyodan çıktın serumun var mı ? Yoksa sana restorex serum (uzama etkili), urban pembe serum ya da morfose keratin siyah serumu önerebilirim. Hepsi uygun fiyatlı ve gerekli bence. Bunlardan 1'ı mutlaka gerekli ya da sende ne var ? Benim elimdekiler bitince restorex tekrar almayı düşünüyorum, serumunu şampuanı değil ve maskesini de kullanıyorum. Bu arada sinameki kürünü diplere uygula sadece, boylara gelirse kurutup kopmalara sebep oluyor. Kolay gelsin, çok şey denemiş birisi olarak her zaman buradayım, istediğin zaman sorabilirsin

ben banyodan sonra serum değil de pantene in argan yağlı saç bakım yağını kullanıyorum sadece orta ve uçlara. böyle bi şey kullanmam gerekiyor çünkü saçımın yanık kısımları çok fena anca böyle yatışıyor bi nebze yumuşayıp şekil alıyor.
serumu diplere uyguluyor muyuz

O varsa başka bir şey almana gerek yok bitince alabilirsin restorex serum o da aynı şekilde sürülüyor

O varsa başka bir şey almana gerek yok bitince alabilirsin restorex serum o da aynı şekilde sürülüyor
Bitince restorex e bakayım bu sefer teşekkürler :)

Canım fotoraf koydunmu göremedimde konunun ortalarında falanmı?
Yaa canım hayır koymadım saçımdan utanıyorum desem yeridir o kadar sevmiyorum cesaret edemiyorum koymaya

Ya öyle deme, saçlarını sev ki uzasın
Sevemiyorum ya ne yalan söyleyeyim hem hayatım boyunca bu kadar kısa kestirmemiştim hem de saçlarımın büyük kısmı yanık şekil veremiyorum saçma sapan havaya dikiliyorlar sağa sola dönüyorlar hele sabah kalktığımda aman tanrım o haldeyken yatıştırmak da çok zor :/ doğal saçım olsa bu kadar kısa olsa yine böyle canımı sıkmam ama işte yapacak bir şey de yok uzamasını bekleyeceğim

Yine kısa bir aradan sonra bakımıma devam ediyorum :)
Barcelino saç bakım yağı aldım bugün ve denedim hemen. Su gibi bi şey pek etkili olurmuş gibi gelmedi bana ama bu kadar kişi etki gördüyse vardır bildikleri diyerek kullanmaya başladım. Sadece diplere sürüp yaklaşık 2 saat kadar beklettim. Barcelinonun içindeki yağları kendim alıp karışım hazırlayacağım bundan sonra. Bi de içine koymak istediğim başka yağlar da koyacağım.

Canım şuanda saçın hangi boyda,şu boydamı? bende saçım için şu bakım yağını aldım.bim ve A101 de satılıyo diyer marketlerdede oluyo bazen,faydasını görüyorum şuandada saçımda ama ben yıkamıyorum gece bu şekilde yatıyorum az kullanıyorum sadece nemlenicek şekilde,tavsiye ederim fiyatı 3.90 tl barcelino bakım yağına karıştırabilirsin,dahada etkili olur.

Çok iyi yapmışsın, benim en çok verim aldığım yağ buydu, diğeri de mecitefendi ama onun kokusu çok ağır ve fiyat olarak daha pahalı ama etkileri aynı bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…