Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım yandı kısacık kestirdim uzatmak istiyorum

yazınızı okudum bende aynı durumdayım saçım erkek saçı gibi kısacık oldu pişmanım saç uzatma şampuanları ne kadar etkili bilemiyorum ama glisin keratin özlü şampuanını kullanıyorum. sizin kullanıdığınız bir şampuan varmıydı

Ben revox at kuyruğu şampuanı kullanıyorum içine doğum kontrol hapı ve çam terebentin koydum memnunum şu an. Geçmiş olsun size de umarım çabucak uzar saçlarımız :/

Ben revox at kuyruğu şampuanı kullanıyorum içine doğum kontrol hapı ve çam terebentin koydum memnunum şu an. Geçmiş olsun size de umarım çabucak uzar saçlarımız :/
teşekkür ederim alayım bende o şampuandan fayda eder inşallah. saç tipiniz nasıl peki . benimki yağlı, kalın telli ve çok gür.

teşekkür ederim alayım bende o şampuandan fayda eder inşallah. saç tipiniz nasıl peki . benimki yağlı, kalın telli ve çok gür.
Benim normal, kalın telli, gür. Bu şampuan biraz saçımı kuruttu ama içine koyduğum çam terebentinden dolayı olabilir. Yine de kuruluk benim için sıkıntı değil Hindistan cevizi yağı ile hallediyorum çok güzel nem veriyor saça.

şampuanın içine çam terebentini koyup saçımızı yıkıyoruz sonrada Hindistan cevizi yağı ile bakım yapıyoruz dimi ektra bişey var mı? bide dax kullanıp çook memnun olan var o daxsıda Hindistan cevizi yağı ile birlikte sürcem bişey olur mu acaba

Hindistan cevizi yağını çok değil ama az sürüyorum ben sadece nem versin diye. Dax la birlikte nasıl olur bilmiyorum dax ın kullanımı çok zor o yüzden kullanmayı bıraktım ben

Benimde saçlarım yandı koyu renkten açık renge geçince, kopuyordu lastik gibi uzuyordu her yıkama sonrası ben doğal keratin kullandım yanmasını da onardı uzamasına da yardımcı oldu :)

Selamlar uzun süredir uğramıyorum çünkü uzatma çabalarını bırakmıştım baya moralim bozulmuştu işe yaramayınca. Hatta ilk bir ay hiç uzamadı gibi bir şey 1cm anca ya uzamıştır ya uzamamıştır. İkinci aydan itibaren uzamaya başladı şu an 2,5 ay geçti dipten 5cm kendi saçım çıktı. Her neyse uzatmaya tekrar başlıyorum, bu kez işe yarar umarım.
Bugün kabak çekirdeği yağı ve nane yağı karışımı uyguladım. Bi 4 gün daha yapıp ara vereceğim. Sonrasında muhtemelen dax supergro içine çam terebentin hindistan cevizi hint yağı badem yağı falan karıştırıp haftada 3 gün uygularım. Şampuanıma bir kutu doğumlu kontrol hapı ezip atacağım . Sanırım başka bir planım yok. Hadi hayırlısı

Canım tekrar hoşgeldin, aynı bakıma 2 ay boyunca devam etmelisin, bir gün başka bakık diğer gün başka bir şey deneme olmaz. 2 ay içinde verim alamazsan 15 günlük mola verip farklı bir bakım uygularsın. Her şeyi karıştırma, bende bilmeden öyle yaptım, her şey kararında güzel. Bu arada şampuana o hapları koymak uzatıyormuş ama bir süre sonra kel yapıyormuş bende denemiştim bunu duyunca şampuanımı çöpe attım, benden söylemesi bilgin olsun. Bu arada 1 kez yağ bakımı yaptın diyelim, 2. Yıkaman normal yağsız yıka diplerin açılsın ya da yıkamalarından sonra durulama suyuna organik elma sirkesi kullan, çok faydasını gördüm. Haksız mıyım üstadım ? sevdabuzer
Bende şimdi her şeyi karıştırmaktan bıktım, saçlarım bana geri döndü şükür, kolay gelsin, umarım en kısa sürede belinizi de geçer:)

Çok teşekkür ederim:) her şeyi ayni anda uygulasam sanki daha çok etkili olacak birden rapunzel olacağım gibi hareket ediyorum bazen :) şu an doğum kontrol hapından vazgeçtim kel kalmaktansa saçım yavaş uzasın daha iyi. Senin saçların için gerçekten çok sevindim , nasıl toparladın en iyi gelen bakım hangisi oldu :)

Kendi haline bıraktım bir sire, sadece elma sirkesi ni durulama suyu olarak kullandım. Şu anda barcelino yağını kullanıyorum, konuma bak istersen canım daha detay var

Ben de yoluma şöyle devam etmeye karar verdim:
Haftada 3 kez bakım yapacağım ve o da 1 er yemek kaşığı hint yağı hindistan cevizi yağı kabak çekirdeği yağı badem yağı sarı kantaron yağı ve 1 er çay kaşığı kadar nane yağı ve çam terebentin karıştırıp tüm saçıma sürüp min 2 saat bekler yıkarım. Şu anda da saçımda bu karışım var. Elimde bulunan saça iyi gelen yağlar bunlar. Varsa başka saça iyi gelen yağ öneriniz alabilirim :)
Şampuanım da head and shoulders mentollü aslında bu şampuanı çok seviyorum mentol bana bi temizlik hissi veriyor ama maalesef market şampuanı ve sls türevlerini içeriyor o nedenle bu bitince davines düşünüyorum ya da uygun fiyatlı olarak morfose tuzsuz şampuan var kullanan var mı iyiyse onu da düşünebilirim çünkü davines bir servet

Elindekileri kullan bitince barcelino önerim :) Ben kafayı bu yağa taktım elime eski fotoğraflarım geçti kısacık saçlarım yaz tatilinde göğüs hizasını geçmiş, 2 senedir keşke kullansaydım diyorum Çok maymun iştahlıyım ben, her şeyi yarım bıraktım, şimdi bunu bir süre deniycem tekrar kararlıyım:)

Ben de öyleyimdir ve çok sabırsızımdır malesef istediğim şey hemen olsun istiyorum sanki saçıma bi bakım yapsam ertesi sabah kalkınca saçımın hemen uzama ihtimali varmış gibi :) o yüzden her şeyi aynı anda denemek istiyorum hemen ve hepsi yarım kalıyor. Barcelino duymuştum bakalım onu da deniyim bunlar bitince. Bu sefer istikrarlı devam edicez

Bende aynı öyleyim ya maalesef :) Birlikte uzatalım bu saçları, bu arada saçlarının fotoğrafını da atsana, karşılaştırma yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…