Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

burnumu tıkayıp içiyodum zaten
3 gün dayanabildim:)
ay evet bide ağzında tadı kalıyo suyla da geçmiyo
illa bişiler yemek gerekiyo
ama değer aslında uzayacaksa

burnumu tıkayıp içiyodum zaten
3 gün dayanabildim:)
ay evet bide ağzında tadı kalıyo suyla da geçmiyo
illa bişiler yemek gerekiyo
ama değer aslında uzayacaksa

aynen bende zorlaniyorum ama burnumu tikayip onun tadini kokusunu düsünmeden birden indirmeye calisiyorum.. ardindanda bi kac yudum su iciyorum tadi agzimda kalmasin diye, ama yinede geirme yaptigi icin bu maya yine kokusu geliyo..:sinifsinif:
naparsin, saclarimiz uzasin diye katlaniyoruz iste.

bugün 6. günüm..çay bardağından su bardağına terfi ettim.. =)
tadına daha çok alışıyorum sanki :icecream:

yaa yalnız bişey takıldı aklıma bayanlar pakmayanın daha etkili olduğunu söylemişsiniz.. ben dr.oetker kullanıyorum bi farkı olurmu acaba ????

yaa yalnız bişey takıldı aklıma bayanlar pakmayanın daha etkili olduğunu söylemişsiniz.. ben dr.oetker kullanıyorum bi farkı olurmu acaba ????

hayir etkisinde fark olmaz, maya mayadir. pakmaya icenler tadi/kokusu agir olmuyor diye onu seciyor, sen istedigin mayayi koy sütüne..

Kizlar bisi sorucam biriniz bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinicem..
Nickimin altinda papatya yaziyor, bi türlü onu silemedim. Kimisi oraya istedigi iletiyi yaziyor, ben de farkli birsey yazmak istedim o papatya yazan kismina ama nereden oldugunu bilmiyorum. Bilen ve yardim etmek isteyen bana bi tarif etsin lütfen.
sitede yeni oldugum icin acemiyim daha..
opuyorumnanaktan

bu akşam meyve suyuyla deniycem kaydirigubbakcemile3
peki saçların uzamasında meyve suyuyla etkisi nasıl
öğle saatlerinde de soğuk süt mü içsem acaba =)

Daha 1 haftadır içiyorum sanırım meyve suyuyla ama uzamadığını gözlemlemedim :)) aynı sanırım 1 hafta daha geçsin iyice anlarım kaydirigubbakcemile3
cildime de çok iyi geldi maya benim, biras geç oldu cildimdeki etkisi ama gerçekten cilde de iyi geliyomuş :))
yada mayalı maske iyi geldi bilmiyorum :))

Kızlar sanırım mayalı süt sürüyolar yüzüne she___ yapıyordu ona sormak lazım..

Ben 1 tatlı kaşığı maya, 1 tatlı kaşığı mısır unu ve 1 t. kaşığı yoğurdu karıştırıp sürüyorum yüzüme..
Mısır unu yoğurtta erimiyo, maya da taneli olduğu için erimiyo tam olarak..peeling maskeleri gibi oluyo aynen..
Yüzündeki tüm ölü hücrelerden kurtuluyosun, süper oluyo..
Ben çok eskiden yapıyorum mısır unu ve yoğurtlu peelingi, maya da ekledim daha güzel oluyo :))
2. seferde felan etkisi anlaşılıyo canım :)))

kızlar yaa tadı berbat bunun ılık sütle içtim ki sütü çok severim ben anca bi saatte falan içebildim, bide benim bi problemim var eskiden olan bi bademcik iltihaplanmasından dolayı hiçbişeyi bi dikişte içemiorm yudum yudum ağzımda tuta tuta içtim işkence gibiydi

ılık sütle içme canım o zaman soğuk sütle iç. dediğim tarifdeki gibi. inan o zaman zorlanmayacaksın. bende sütü hiç ama hiççç sevmezdim. 3 aydır tık demeden içiyorum düşün sen soğuk sütü

ya kizlar ben mi yaniliyorum diyorum kendime ama pakmayaya basladigimdan beri hizlandi uzamasi acayip bi durum dr oezker kullaniyodum ben pakmaya daha etkili geldi aslinda maya mayadir dimi hizli uzuyo simdi cok mutluyum ama benim 1 yil kullanmam lazim kisa saclarim kivircik bide anca belli olur

cnm tşk ederim denicem bunu
hatta annemede denicem

sevindim senin adına cnm
bende bu akşam meyve suyuyla denicem bakalım içebilecek miyim o şekilde
peki bu pakmaya dediğiniz kuru maya markası mı? bende dr oetker den aldım mayayı dün

Evet pakmaya kuru maya markası
birde paketi büyük, uzun süre yetiyor :))

Ben de pakmaya kullanıyorum, tadı dr. Qoetkerden daha hafif geliyor bana da cokacimcoook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…