Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Canım bana göre geçicidir, mutlaka dzüelir, çünki sirkenin olumsuz hiçbişeyini duymadım..Sen canını sıkma...

sağol canım ya inş.dediğin gibi olur bol su içmeye başladım normalde hiç su içmem saça da çok faydalıymış nem sağlıyormuş galiba ikinci boyayı yapmayada zorunluyum eşim kızyo hem hemde rek farklılıkları var saçımda belli oluyor ışıkta ama allahtan diplerini boyamadım diyorum zaten boyayı 10 dk falan bekletcem rengini alsın diye sağolasın canım

bu arad canım kusura bakma canım çok sıkkın olduğu için senin konunu atlamışım ptt çok geç ulaşıyor mutlaka ulaşır ellerine merak etme esmacım

Bu başlığı yeni keşfettimm :))
evde bir paket dr.Qetker maya vardı..
Süte ekleyip içtim.

Kızlar yarın marketten maya alıcam, ben de saçlarımın uzamasını istiyorum
Sizin kullandığınız maya hangi marka? :)))

canım su içilmezmi yaa çok önemli bir ayrıntıyı atlıyormuşsun. su özellikle biz bayanlar için olmazsa olmazdır. saç ve özellikle cilt için sayısız faydaları var . ben günde en az 1,5 litre su içerim. ortalama 2 litre su içiyorum ve bazı günler atlayıp o kadar içemediğimde kendimi suçlu gibi hissediyorum :kedi: bak kendini alıştır sende öyle olursun. sadece bu dönem için değil canım. her zaman iç lütfen :içelim:

aramıza hoşgeldin canım valla biiz ne bulursak içiyoz canım pakmaya yuvamaya farketmez

nursallcım bana çok kızacaksın ama bazen ikigün içmediğim oluyor hiç aklıma gelimiyo annemde bana çok kzıyo bak teyzen gibi kırışvaksın diyo ama söz bundan sonra

nursallcım bana çok kızacaksın ama bazen ikigün içmediğim oluyor hiç aklıma gelimiyo annemde bana çok kzıyo bak teyzen gibi kırışvaksın diyo ama söz bundan sonra

canım bak şimdi hani toprak testiler olur ya en kısa zamanda ondan al ve farkı gör. eskiden bende su içemezdim ayrıca bi zahmet gibi gelirdi ama yıllar önce toprak testiden su içmenin keyfine vardım ve şimdi hiç doyamıyorum o toprak kokusunu aldıkça inan su çok sevimli geliyor. benim yanımdan testim ve testi bardağım hiççç ayrılmaz. ve bu sayede 5-6 yıldır günlük ihtiyacımız olan en az 1,5 litre suyu zevk alarak içiyorum bi düşün derim yerimseniben

kizlar su icmeden acilmis konu bende iki gün icmesem aramazdim ama erken yaslanmadan tutunda böbreklerin iflasina kadar zararlari varmis simdi iciyorum artik anneminde bagirsaklarda kuruma riski varmis hemen basladi bol su icmeye

ayrica asahcakircim kafana takma sakin sirke zararli degildir bir iki yikamaya gecer kimyasall degil sonucta

ayrica asahcakircim kafana takma sakin sirke zararli degildir bir iki yikamaya gecer kimyasall degil sonucta

evet esmacım inş.dediğin gibi olur gerçi parıl parıl parlıyo ama bide boyayı bekletmeye karar verdim en iyisi tpolasın biraz o kadar uzattım canımcım ya

Türk malı olanlarından diyosun yani
ben de yarın bu markalara bakiyim o zaman
teşekkürler canım
bir de hoşbuldumm a.s.

evet canım hatta benim şu an içtiğim hiç süte katıştırınca falan koku yapmıyotdu ama hangi marka olduğunu bi türli hatırlayamıyorum

kızlar bugün kk saçım için dolaşırken bi yazı gördüm bira ile saç yıkamak saçları güçlendirdiği ve çavuk uzattığını yazmış bi arkadaş ve biranın içindede mayamız varmışohaoldumsmile

evet canim burda bier hefe bira mayasi tabletleri satiliyo sac ve tirnak icin

ayrica sac icin burda bir sürü tablet var fiyatlarida ucuk degil sarimsak tabletleri maya tabletleri yada vitamin tabletleri sac icin biotin falan var haftaya baya bi seyler alcam mayaya destek olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…