Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

herzaman cancanım senleyiz hiç üzülme bak göreceksin birgün tepetaklak geldiğini o kişinin

Sabırla bekliyorum, bu dünyada olmasa da öbür dünyada herkes herşeyin hesabını verecektir. Allah'ıma sonsuz güveniyor ve inanıyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun kızlar....

kızlar birde bu olayları okadar çok basitleştirdiki televizyon.her izlediğimiz filmde aldatma var artık normal bişey gibi lanse etmeye çalışıyolar.
beyni az olan insanlarda işte ne görse duysa kapıyolar bişey

haberler sende şekerim ben şehirdışına çıkacam artık dönüşte kullanmaya başlıcam inşallah

slm kızlar bu maya kafama takılmışt bende (umarım reklama girmez)pakmaya ya mail atmıştım.sütün içine katılmasının doğru olup olmadığını zararlı olup olmadığını sordum.birde saç uzamaya etkisi varmı die?cevap aşağıda ..yorum sizin.ben sadece paylaşıyorum.(kişinin durumunu düşünerek isim yazmıyorum malum sanal ortam)
Sn. *************;

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Pakmaya tarafından üretilmekte olan kuru maya hamur kabartmak amacıyla üretilmekte olan bir üründür.
Yazınızda bahsettiğiniz "mayanın saç uzatmak amacıyla kullanılması" bilimsel olarak kanıtlanmış ya da üzerinde bilimsel çalışma yapılmış bir konu değildir.
Pakmaya olarak bizim bu konuda herhangi bir bilgi birikimimiz bulunmamaktadır. Dolayısiyle mayanın tedaviye yönelik bir ilaç gibi kullanılmasının da doğru olmadığını düşünüyoruz.

Benzer şekilde mayanın süte karıştırılarak içilmesinin de doğru bir uygulama olmadığı kanısındayız.

Sagılarımla,
Doç. Dr. **********************
Pak Biyoteknoloji Merkezi Md.

Ya birçok tv kanalında annem takip ettiği için bana söylüyor, maya ile hazırlanan maskelerden, faydalarından bahsediyorlar diye. Niye o zaman çıkıpta bunlara birşeyler dememişler? İlginç oldu...Ne diyosunuz şimdi bu Dr un söylediklerine, napalım biz?

canım yuvamayanın sitesinde de yanlış hatırlamıyosam maya ile ilgili maskeler var ..hatta güzellik saçlar filan die bi bölümde var.ama orda da süt maya için filan yok..yanyana bile geçmiyolar olsa önce onlar yapardı reklamı..

ben gecen bi sitede okumustum eger saciniz gücsüsse haftada bi defa bi cay kasigi mayayla icin b vitamini deposu diyodu bilmiyorum valla burdada tabletleri var mayanin sac ve tirnak icin aklim karisti

bana saçma geldi kullanıpta bu kaadr kişi faydasını gördüyse demekki vardır bir yararı ve düşünün viz bu iki maddeyi yeri geliyor pasta börek iiçin karıştırıyoruz ve gene yiyiyoruz en uzun süre kullanan benim ve bana faydadan başka sağladığı yok ben devam ediyorum arkadaşlar ama genede siz bilirsiniz

ben sadece maili paylaştım. maya tabletleri var.ona itiraz yok.aama sütle içlmesi konusnuda da bişey yok.bilmiyorum.bi de geçen gün midemin yanması nedeniyle biraz uzak durma kararı aldım ben.tabi kişisel görüşüm.her aklıma geldiğinde mayalı süt midem kaynamaya başlıyo zaten..

senin paylaştığına bişey demiyorum canım zaten amam sadece bunu yıllardır yapan o kadar insan varki ve hep faydasından bahsediliyor bu foktor da bunu ilk defa duyuyotmuş belki araştırsa faydalarını gözlemlese kullanın diyecek

bilemiyorum cnm yuvaya da attım..bi bakmışsın sütlü mayalı karışımlar piyasada filan :)))reklamlarda uzun saçlı kuklalar :) malum logoları :)

canım malesef türk çocuklar yurt dışında 2 kat daha çok zorlanıyorlar. sınıfındaki çocuklar zaten alman olduğu için onların işi kolay ama senin çocuğun hem almancayı öğreniyor hemde derslerle boğuşuyor. yani bildiğimiz matematiği öğretmeninden almanca dinliyor. sonra eve geliyor siz türkçe konuşuyorsunuz... yani işleri çok zor ve malesef ordaki hocalar bu konuda hiç ama hiç anlayış göstermiyorlar. zaten türkleri fazla sevmiyorlar.. ALLAH yardımcın olsun canım

Sabırla bekliyorum, bu dünyada olmasa da öbür dünyada herkes herşeyin hesabını verecektir. Allah'ıma sonsuz güveniyor ve inanıyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun kızlar....

o kadınında o adamında iki cihandada yüzü gülmez....... öyle kolay değil o işler. ah var üzerlerindeee...

mayalı sütü içtiğimizde bu kadar bariz bir şekilde uzama ve sağlıklı parlama oluyorsa faydalı demektir. ayrıca sütte normalde kullandığımız bişey mayada... ama yinede bir zararı oluyorsa bilemem.. amaaaaa ben devam edeceğim içmeye inşş bi yerlerimize zarar vermiyoruzdur... ama olsa şimdiye kadar bi yerden patlak verirdi.... aramızda en uzun kullanan asahcakir ondan sonrada ben ve mnyk dır herhalde. ben şahsen anormal hiçbir şey yaşamıyorum. hep artıları var. eskiye nazaran daha enerjiğim kolay kolay yorulmuyorum

merhaba kızlar bırsey sorucam benımde saclarım uzamıyor.. ne yapsam smdı su sınemakı badem yagı vs onu yaptım sacıma sacımda acayıp kasınmaya basladı sınemakı otu sacın rengıne zarar verıyormu cunku sacımın rengı dogal ve degısmesını ıstemem kuafore gıtmıstım boyatmak ıcın kuafor bıle boyamadı. sacımın rengıne zarar verırmıı ..??

canım bilemiyorumki. bu topikte mayalı süt içenler paylaşımda bulunuyor. sinameki saç rengine zarar verir mi bilen çıkmaz sanırım. kızlar bilen var mııı bilmiyorumkismile

aynen canim ama Allaha sükür ben kücük yasta almanca problemini cözdüm almanlar gibi konusuyolar bi tek davranislari ve yaramazligi yakti oglusumu bende ögrendim cocuklarimla

kizlar sinemaki birazcik acti benim sacimi denemistim iyi uzatiyo ama icmek daha kolayima geldi benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…