Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Yaş maya ve sütü karıştırıyorsunuz dimi canım ?

hayır canım yaş maya değil kuru maya hani şu poğaça yapımında falan kullanılan pakmaya yuvamayada var paketleride baya büyük baya yeter sana ve fiyat olarakta biiki milyon bişey 1 bardak süte bir tatlı kaşığı karıştırıp içiyon canım

Teşekkür ederim canım ilgin için a.s.

bende hemn maya alıp baslıyım kızlar cok umutlandım sımdı benmö saclar hıc uzamaz en son bı bucuk yıl once kestırdım sımdı daha omuzlarımda kı cok kısada kesmemeıstım vede cok cansız ıncecık ınsallah faydası olur gürlesmesınıde saglıyomu maya?

canım normalde bunu suna dumankaya zaten saç gürleştirmek için vermişti ama çok hızlı uzatıyorda hiç düşünmeden başla canım

canım benim seni çokj iyi anlıyorum. çünkü bende çalışıyorum ve sadece akşamları fırsat bulup net başına oturabiliyorum. sonra birde bakıyorumki mnyk ile asahcakir neler neler kaynatmışş kaydirigubbakcemile3 sonra bende katılıyorum. senden ucundan ucundan katılırsın işte ben gibi

tabi kızlar arada bi kendizi hatırlatın özletmeyin kendinizi tıkrarız hep beraberkaydirigubbakcemile3

evet kizlar zamaniniz olunca girin biz kaynatiyoz burda sizde katilin bu arada saclarim uzuyo kilo kpnusunda korkunuz olmasin kilo yapmiyo enerji veriyo b vitamini veriyo mineraller falan bide sac uzatiyo

zaten avusturyada mayanin hapi var ama dogalinin yerini tutmaz diiye ben dogal yolla aliyorum ayrica sac ve tirnak icin hapta aliyorum arada anneanne maskesinide yapiyorum uzama oldugu kesin

kızlar mayalı sütü içtikten ne kadar zamanda uzadı saçlarınız (

canim üc hafta sonra flan galiba bende ikibucuk hafta sonra belli oldu tirnaklarimada cok faydasi var ama iki-üc ay kullanirrsan ara vermeden daha süper olurmus asahcakir arkadasimizin 3 ay sonra baya bi uzamis dimi asahcakir

zaten bütün sac bakimlarinda bence bir ay beklenmeli sonuc icin

kizlar ben isirgan topladim kaynatip durulama suyu yapcam cok hizli uzatiyomus oda hani her bünye farklidir derler ya kimine sinemaki kürü iyi geldi kimine sarimsakli sampua banada en etki eden isigan galiba cünkü bi ara cayini ictim gögüslerimde sisme oldu hemen etkisi oluyo isirganin bana ama iki gün icmistim sadece tabi söndüler

bende içmeye başlıcam bugün sinamekeyi denedim 2 ay hiç faydasını görmedim
standart ayda 1 cm uzuyo.20 cm uzasa bana yeter çok uzun istemiyorum zaten
offff yaaaa(( ama sütten nefret te ediyorum
bide çaybardağı ile mi içiyosunuz su bardağımı maya ölçüsü nekadar

esma ben ısırgan otunu mayadan önce bir ay denemiştim hergn durulama suyu yaparak hiç bi etki göstermedi bnde ama tabi bünyeden biünyeye değişebilir

canım biz su bardağıyla yapıyoruz başka bişeylerin içine katıp dene diyeceğim ama ben bi kere zorunlu olarak meyva suyu içine katıp içmiştim ölcem sandım midem çok bulandıakannehir

canım biz su bardağıyla yapıyoruz başka bişeylerin içine katıp dene diyeceğim ama ben bi kere zorunlu olarak meyva suyu içine katıp içmiştim ölcem sandım midem çok bulandıakannehir

tşkler canım sade içeyim ozaman mayayı 1 çay kaşığı koyacam dimieyvahedigeldismile
inşallah işe yarar mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…