Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evet bendede oluyor bazen çok komiik şeyler ortaya çıkıyıor kaydirigubbakcemile3 yaaa ben bir türlü düzenli başlayamadım şu mayalı süte yaaa içiyorum aslında ama düzenli değil... inş yarın tamamen düzenli başlıyorum hihoyyyt

Kızlar bir yere yazdım buraya da yazayım havuç suyu hem saç dökülmesini engelliyor. Hem de uzamasına yardımcı oluyor. Ayrıca bir yerde yumurtayı yazmışlar. Yumurta saçı kurutur. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. ayrıca durulaması da tam bir olay-tatlicadiarzu-

kızlar bnde bi yerde saç uzamasyıla ilgili havuçlu bi tarif vardı 2 orta boy havvuç 1 yumrta bide 2 bardak su vardı işde havuçları rendeleyip 2 su bardagını ilk kaynatıosun sonra rendelediğin havuçları atıosun yarım saat kaynatıosun sonra alıp içine yumurtayı katıp çırpıyosun sonra saç diplerine uyguluosun 1 / 1,5 saat bekletip yıkıosun 1 hafta sürekli kullanıp bir hafta sonnda etki görünsen kullanmaya devam ediosun bn kullanmaya başlamıstım ama 3, günde sıkıldım sonra bu maya süt olayını gördüm onu bıraktım bugün bunu kullanmaya başlıcam bakalım inş etki görürüm yaa uzun saça takıntım var postijlerim var ama insanın kendi saçı gibi oolmuo malum :)) :kedi:

evet postiş çıt çıt kendi saçın gibi olmuyor yaa benim kafama taktığım konuda 30 temmuzda kına gecemde baya uzun saç gerektirecek bir modele taktım, ama postişde istemiyorum. şuan saçlarım göğüslerime zor ulaşıyor eyvahedigeldismile

kızlar işinize karışmak gibi olmasın bunlar zahmetli işler hem hiç düşündünüzmü bunları saçlarımızdan arındırayım derken bi ton saçımızda orada gidiyo nursallcım sen sütle mayanı içmeye devam et bak neler olacak ve gece iç bence yatmadan önce kına gecende tam istediğin gibi olcak saçların bana güven:içelim:

Havuç suyunu içmiyorum tabiki yukarda saydıklarımla karıştırıp maske gibi uyguluyorum. Ayrıca yılan yağı da ekleyebilirsiniz o da saça iyi geliyor.

bende saça uyguluyodum ama baya ugraştırıyor sıkıldım o yüzden sütle maya daha iyi gibi geldi hiç değilse ugraştırmıyor zemuszemus hemde herkez olumlu etki görmüş denememek elde değil benmde haziranda abimin düğünü var saçım o zamana kadar ne kadar uzar acaba CADIARZU

yok canımm karışmak gibi olmaz merak etme hatta karış sen mümkünse çünkü senin tüm önerilerini tüm dikkatimle okuyorum neden gece içeceğimi anlayamadım yaa ben akşamüstü içiyordum genelde. gece daha faydalı demekki öyle yaparım bundan sonra canım. haa bu arada ben belki biraz kilo alırım diye umutlanmıştım ama almadım hiçç :çok üzgünüm:

canım benim ya sağol canım neden gece dersen hani gece cildimiz dinlenir hani kremleri bile genelde gece süreriz biz uyurken onlarda dinlensin diye ben hep gece yatmadan içtim çünkü ne oluyorsa gece oluyor bence günün stresini yoğunlupu bizimle birlikte saçımız cildimizde çekiyor ve gece onlarda bizmle beraber dinleniyor o yüzden ben gece içtim sen de öle yap canım bide kilo almak istiiyoran gene hergece yatmadan bir dilim ekmek ye üzerine yoğurt sür peynir koy ama mutlaka bir dilim ekmek ye bende hiç kilo alamazdım ama bu şekilde ideal kiloma ulaştım üzülme canım alırsın emin ol

bir tatlı kaşığımı koyuyoruz sütün içine ben simdi sinemaki li tarfide turplu suyuda deniyorum bakalım buda fayda edecekmi

bnmde demediiğim halt kalmadı ama şu nalet şaçım ne uzuyor ne gürleşiyor

merhaba arkadaslar.. dün burda okuduklarımdan gaza geldim gittim kuru maya aldım ama tadı tahminimden cok daha kotu cıktı bunun =(( bi tatlı kasıgı koyamıyorum feci şekilde ağır geliyo acaba yanlış bişey mi aldım diye düşündüm hatta ama kuru maya yazıyor işte paketin üstünde..
kilo problemim de var, kilo almak için ballı nesquickli falan süt içiyorum sabah öğle akşam birer çay kaşığı da maya eklemeyi düşünüyorum bu karışıma.. bu şekilde de etki eder umarım..

az önje denedimm tadı iğrenççtii :))) veeee içtitemn sonra bişi buldum nette ..... bir tatlı kaşığı maya ve bir tatlı kaığı süt ile karıştırıp yüzüme sürüp 20 dk beklettim kil maskesi gibi oluyor sivilcelere iyi geliyormuş :))) onu yaparken denemenizii tavsiye ederim kızlarrr :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…