Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

buda benim saçım:)
Rengini merak edenler için PALETTE - SONBAHAR KIZILI

4dd5c93f1324041fb7d6088.jpg

kumral saçımın üzerine sürekli aşk kızılı kullandım sonrasında yani son olarak sonbahar kızılını kullanıyorum.

selamlar. Ben de kına yakarak kızıl olanlardanım :) Koyu kahverengiydi kendi saçım, kınadan sonra ışıksız ortamda çikolata kahve güneşe çıktığımda ise çok tatlı bi koyu kırmızı oluyor. Çok memnunum:)

Ben de mezuniyetimde farklı olmak için Voila nın Yoğun Kızılını alıp ilk kez kızıl rengini kullanmıştım,kızılı yapmadan önceki saçlarım kumral olduğu için kızıl olunca kendimi garip hissettim,aslında yeşil gözlü beyaz tenli biriyim.Siyah bir body ve pantalon giyerek sabah yola çıktığımda polisler bile laf attı,geldim eve değiştireceğim diye tutturdum rengi,boyayı aldığımız yere gittik,boyayı veren gayet iyi olmuş,yakışmış dedi,ikna olarak çıktım dükkandan.Zaten kısa bir süre sonra kestane rengine döndü akarak.Ama bir daha asla yoğun kızıl yapmadım,ama bakır kızıl kullandım.

kizlar koleston un naturals serisinden visne kizilini boyayan var mi? cok merak ettim ben bu rengi

kızlar, ben de kızıl balyaj düşünüyorum yalnız şimdilik uçlara sadece deneme amaçlı. Kuaföre gösterebileceğim bir resim biliyo musunuz ya da nasıl tarif edebilirim?:uhm:

kzlar bnm saçımda kızıl ancak kahve kızıl gibi bi renge dönüştü zamnla.şimdi çarpıcı bakır die bi renk duydum çok güzel.6.34 numarası..ama saçımın uçları bu numaradan daha koyu sizce çarpıcı bakır tutarmı??

ya bu arada palettenin altın sarısını aldım 2-4 ton arası açıyomuş. kahve kızıl tonundaki saçımın üzerine6.34 nolu çarpıcı bakırı paletteyle saçımı açmadan uygulasam tutarmı sizce .şimdiden teşekkürler..-tatlicadiarzu-

palettenin boyle degisik kutuda olanları var, yan bir kutu, normal set boyaya gore daha ucuz (bim de 5.45 lira) ama sadece bimde gordum ben bu boyadan. set boyadan farkı ne acaba kizlar?

ya bnde saçımı sonbahar kızılınaboyuorum 1senedr çokta guzel tutuor.ama geçen boyatmamda ateş kızılına boyatdım we saçım 1haftada bakır rengını aldın sonra 2ay sonra tekrardan sonbahar kızılına boyadım fakat eskı rengını almıor çok çabuk akdı çok çirkin bi renk oldu ne yapcam bılmıorum:KK43::KK43::KK43:

slmm kızlar..ben de saçımı 2 ay önce kızla boyattım..bayağı aktı , kötü görünüor kızıldan kurtulmak istiyorum hangi tonla tamamen kapanır??

kızlar...palette çikolata kahve denemek istiyorum..acaba kızıl saçlarımı kpatır mı...dipten dolga sıaçlarım da cıktı 4 cm. kadar..bide kızıl ve koyu kahve karısık suan saçlarım bebart..:KK43:..acaba çikolata kahve kapatr mı kızılları??lutfen yardımm edinn..

Kızlarr ben 2 yıldırr hep kuafföre gidip boyatıyorumm.Kızıl haliyle çok çabuk akan renkkk.Bıktım artık 2 ayda bir gidip boyatmaktan acıyorum paralaraa..Evdeee kendin boya diyor ablam:))evde boyayan arkadaşlarr rengi güzell,canlı,parlak oluyormuu boyadıgınızda ve hangiii rengi hangi markayı önerirsiniz:icecream::jeyyar:

ben de çok yakında koyu bakır kızıla boyatıcam. 2 sene önce boyatmıştım, çok yakışmıştı. umarım gene güzel tutar :) hatta burda bi yerde bakır kızılı bi arkadaş fotoğrafını koymuştu (hangi başlığa bilmiyorum), onu kaydettim göstericem kuaförüme. boyatiyim de zamanım olursa sizlerle de paylaşıcam :)

Merhaba..Saçlarımı daha yeni kırmızı kızıla boyattım..kızıl büyü ve ateş kırmızısı karışımı..ama alışmam çok zor oldu siyahtan geçiş yaptığım için orealle akıtıldı önce..şimdi de açık kestane-kızıl yaptırmak istiyorum, çünkü çok yapay duruyo..üstüne boyansa bir sorun çıkmaz değil mi? Yardım lütfenn=)

X