Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

slm arkadaşlar. bendenizde kızıl maduruyum. kulanırken süper havalı ve çok çekici oluyor insan.fakat iş değiştirmeye gelince. safi bunalım.yazdıklarınızı okudum çok doğru .kuaförler açıcı kullanarak acıyor .tabi bu arada saçlarda çalı süpürgesi gibi oluyor.oyüzden omuzlarda olan saçlarım kaldı kısacık.şu an kışkırtıcı kahve boyadım kendim .mlsf sonuç hüsran neredeyse siyaha yakın oldu anlıcanız yine mutsuzum. ben tatlı bir kahve istiyorum. çoook şeymi istiyorum.

canım bende aynı seyi yaptım ,açık kahveye boyadım siyah oldu senağlamasenağlamasenağlama ne yapacagımı sasırdım yakafamçokkarıştı
oofff rengini açmadan baska renk de tutmaz diyolarsenağlama

Ben de biraz önce palettenin sonbahar kızılına boyadım . Sonuç süper oldu . Tam istediğim renk.Kızıl düşünenlere tavsiye ederim .

evet dün saclarıma 2. kez kına yaktım içine yumurta ve zeytinyagı da koydum ve sonuc harika olduuu

müthiş parlıyo ve cok saglıklı görünüyo
rengi su an tam ferhundenin son bölümde ki sac rengi gbi olduuu
bence
eger kına kokusundan rahtsız olmuyosanız
kızıl sactan vazgecmem diyosanız
20 günde akıp giden kızıl boyalardan bıktıysanız
saglıklı ve parlak bi kızıl istiyosanızz
kına yakınn
içine koyacagınız ceviz yapraklarıyla ya da rastıkla koyulugunu arttırablrsinizz =)

saçlarımı buradan aldığım tavsiyelerle palette sonbahar kızılı ile boyamııstım.gerçektende iki boyama sonrası renk oturmustu.ama şimdi parlaklığı gitti çok matlaştı .birazda sıkıldım galiba kızıldan.şimdi kahve tonlarından tavsiye edebileceğiniz bir renk varmı.tabi sonuç iğrenç bir renk olmayacak:)) tavsiyelerinizi bekliyorum..

Ben de biraz önce palettenin sonbahar kızılına boyadım . Sonuç süper oldu . Tam istediğim renk.Kızıl düşünenlere tavsiye ederim .
cnm bn biras araştırdım palettenin alerji riski varmış ya kullananlar fln saç derisinde yaralar oluşmuş bunu gibi bi şikayeti olan var mı??ama genel olarak forum çok memnun paletteden bnde boyucam sonbahar kızılına inş.

kimyoncum merhaba,
phyto bitkisel boyayı nerden alıyorsun ?
bu boya internetten çok pahalıya satılıyor.

cnm ben ankarada oturoyrum bızım burda bır eczaneden alıyorum sende eczanelere sor ıstersen bı doktorum bana buyuk eczanelerde olur dedı hepsinde bulamazsın demişti

Bir yardımı dokunur belki, koyu kumral saçlara sahip hanımlar, Koleston'un Vahşi Kızıl'a boyadıklarında benim elde ettiğim renkleri elde edecekler, fikirleri olmuş olsun (farklı ışıklar altında):

slm kızlar bana acil yardımcı olabilir misiniz??
saçımı kızıla boyatmak istiyorum (hatta turuncu)...
hatta naz elmasın forumda fotoları var öyle kahveye dönük turuncu resim eklemeyi bilmediğimden ekleyemedim rengin ismini bilen varsa söyleyebilir mi acaba??

çok pardon ya özel msj alma kısmının nasıl açılıcanı bilmiyorum
bana yardım edebilecek misin fazla bilgiye sahip değilim de...

çok pardon ya özel msj alma kısmının nasıl açılıcanı bilmiyorum
bana yardım edebilecek misin fazla bilgiye sahip değilim de...

canım kk nın ana sayfasında hemen ust taraflarda sorular cevaplar yazan yere tıkla. orda bulabılırsın sanırım bunada care ve nasıl resim koyulacagınıda. burdan anlatsam pek anlaşılmaz çünkü

teşekkürler canım özel msjı halletmeye çalıştım ama şu anda anlatmaya çalıştığım renk elimde yok..
ben tam olarak rengin ismini de bilmiyorum.. naz elmas yaptırmıştı bi ara turuncu-kahve gibi bir renk(bu rengi tam 3 yıldır istiyorum ama bulamıyorum)

kolestonda çok güzel renkler var aslında ama saçı çok fazla yıprattığından cesaret edemiyorum açıkçası. kolestonun kor ateş kızılı rengine geçmek istiyorum fakat korkuyorum
acaba palette'de o tonda bir renk mevcut mu bileniniz cevaplarsa sevinirim a.s.

renk bu;

Son düzenleme:

Koleston'u ben uzun süre kullandım, yıpratmadı da hiç, gayet de güzeldi saçım, boyalı hali, boyasız halinden daha iyiydi :) Tabii kızılı korumak için yaptığım bakımların da etkisi vardır elbet.

her saçta farklı etki yapıyor demek..
ben kullandığımda saçım acayip sertleşmiş ve yıpranmıştı anlatamam berbat bir durumdaydı o yüzden artık kolestondan korkuyorum.
paletteyle boyadığımda mesela sanki boya değil de bakım maskesi uygulamışım gibi saçlarım yumuşacık oluyor ve hiç yıpranma da olmuyor :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…