Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

selam kızlar bende saçlarımı uzun süre koleston aşk aleviyle boyadım,sıkıldım kahveyle kapatırım diye koleston açık kahveye boyadım, siyah oldu :KK43: ben kumral olsun istiyordum , şimdi kumrala boyasam nasıl olur, korkuyorum da kötü bi renk olacak diye, bilgisi olan vbarsa lütfen yardımcı olsun

kızlar kızıllar kousunda tecrübeli birisi lütfenn bana yardım etsinnn.saçım kolestonun gizemli kahve rengi ama biraz koyusu.lorealin viyole tonlarından biriyle gizemli kahveyi karıştırıp boyasam nasıl olur.viyole çok hoşuma gidiyor ama denemedim hiç.lütfennn yardıımm.

hihoyyyt[Amphitrite;3741975]Arkadaşlar dün kolestonun kızıl viyole rengini aldım fakat boyamaya korkuyorum. Yani saçlarım kahverengi. Boyayınca nasıl olur cartı bi kızıl istemiyorum. Ayrıca kadınsı da olmak istemiyorum.Ya lütfen bu renk ile daha önce boyayanlar sonucu yazabilir mi

benimde saçlarım kahve canım.bende viyole istiyorum kahveyle karıştırıp.sen boyadın mı.nasıl oldu.

bu da benim kızılım...önce kendim balyaj atmıştım daha önce sonra palet le boyadım hepte kendim yaptım kuaföre rengi gösterdiğim halde tutturamıyorlar malesef ..bende irlanda kızılının biraz koyusunu istiyorum..iyi bir kuaför yakalayabilirsem dahada açacağım rengini....

Son düzenleme:
arkadaşım güzel bir kızıl da resimde önüne bir engel koymuşsun nedir o yha korktum birden görünce :roflol:

burdan bir arkadaşın resmini alıp bir arkadaşlık sitesine koymuşlar... koruma amaçlı karaladım işte...

benmde yazın kızıldı ve çok çabuk aktı rengini kendim deiştirdim kuafore gitsem belki yanar diye korktum palettenin yoğun renk açıcısını kullandım bir gün sonra rengini deiştirebildim deneyin gerçekten oluyo kuafore gidip daha fazla yıpratmayın saçınızı

biraz uğraştıkmı kuaförden daha güzel şeyler çıkıyor..iyi kuaför nadir bulunuyor maleseff..

evet özellikle çok pahalıya boyuyorlar ve boyanın içeriğini de tam bilmiosun en iyisi evde boyamak.

evet özellikle çok pahalıya boyuyorlar ve boyanın içeriğini de tam bilmiosun en iyisi evde boyamak.

EVET uyduruktan boya kullanıp en iyisini kullandık abla...bizde kalitesiz mal olmaz diyorlar ama arkada ne katılıyor bilen yok tabi..bir arkadaşımın annesi boyayı kendi alıp gidiyorr..gözünün önünde hazırlatıyor..tontonda bir teyze bişeyciklerde demiyorlarkaydirigubbakcemile5

kızlar bende viyole kızıla boyatacaktım oldukca pahalı bir rakam verdi kuaför ve ne kullandıkları bile belli değil.daha önce lorealle yapıcam dedi röfle yaptırdım saçımdan en az 4 parça paket yandı hemde tam nişan arifemde.artık güvenmiyorum kuaförlere.sizce kahverenginin üzerine kızıl viyole nasıl olur hangi markayı tavsiye edersiniz.

Evet bu soruyu bende sormuştum ama vazgeçtim. Kahveye devam. Yani daha çıtır görünüyorum böyle sanırım :p

Amphitrite arkadaşım neden vazgeçtin.sence güzel bir renk değilmi viyole.benimde gizemli kahve şu an saçım ama çok istiyorum viyole kızılı karar veremiyorum ne yapsam.

bağırmakkk istiyorum kuaföre gittim ısrarla kırmızı kızıl istiyorum dedim kırmızııııı kafam şimdi mor

üstelik kuafördeki herkes evet abla duyduk kırmızı istediğini diyorlar birtek boyayı hazırlayan duymamış e be adamlar madem duydunuz insan bir müdahele eder abi bu mor alacak müşteri kırmızı diye bağrınıp duruyor diye üstelik bence zaten herkes duydu ne istediğimi

üstelik kuafördeki herkes evet abla duyduk kırmızı istediğini diyorlar birtek boyayı hazırlayan duymamış e be adamlar madem duydunuz insan bir müdahele eder abi bu mor alacak müşteri kırmızı diye bağrınıp duruyor diye üstelik bence zaten herkes duydu ne istediğimi

arkaşım geçmişş olsunn ben kuoförlerden korkuyorum valla artık bunu duyduktan sonra

yine de çok üzülme saçında fazla bir zarar yoksa benim röfle yapmıştı lorealle diye güya saçlarımdaki en az beş paket tamamen koptu hala düzelmiş değil saçlarım.upuzun saçlarımı kestirmek zorunda kalmıştım.

X