Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

çıkıyo mu çıkmıyo mu bu boya:S kafam karıştı:S eger küllümangonun dediği gibiyse hemen alayım bir sürü

canım sn kızıl tonları kullanıyorsun değil mi? ve bazı kuaforler kızılın daha parlak ve kuvvetli olması için boyadan sonra saça jeans colorın kırmızı rengini surup bekletiyor yada boyaya karıştırıyor. hanı bu şekilde saçın kızılsa yapabılrsın bence.

çıkıyo mu çıkmıyo mu bu boya:S kafam karıştı:S eger küllümangonun dediği gibiyse hemen alayım bir sürü

canım scarlet arkadaşım o kadar emın konuşmuş ki bende acaba çıkmıyor olabılır mı dıye duşundum. sonuçta yaptırdım ve zor kurtuldum dıyor. ama ben ınternette vıdeolarını da ızlemiştim adam solmuş sarılaşmış pembe saçlarını yıne bu boyayla pesbembe yapmıştı.
ama arkadaşımızın dediği gibi çıkmıyorsa seni yanıltmak istemem. sen ıyıce araştır bence.çıkan bır urunse dediğin gibi çeşitli renkerli mevcut

ayy:bbo: anladım canım.. çok saol.. şeytan diyo ki.. git mavi-siyah boya..:çok üzgünüm:

mavı sıyah rengindense şuankı halı bıle çok çok daha ıyı. ben kesinlikle önermıyorum. tekrar aynı rengi neden kullanmıyorsun gözlerin kaşların çok uyumlu olmuş

bilmem.. değişikilik istiyorum.. çok sıkıldım bundan.oysa 1bcuk ay mı ne oldu boyayalı sanki yakışmıyomuş gibi=( acaip hissediyorum kendimi=( kendimde bişiyleri değiştirerek mutlu olmaya calısıyorum sanırım.. daha uçlarda bişiy arıyorum sanırım bu yüzden:/

canım hıncını saçından çıkarman sadece saçını yıpratır. 1 ay sonrada sıyahtan sıkıldığında bu kez değiştiremiceksin ama bılıyorsun değil mi. çok ıstıyorsan bence açık renkler dene.

evet küllümango haklı, ben saçlarımı defalarca boyadım cnm ve şuan rezalet yani uçları beyazlaştı yandı bi nevi.. ben de turuncu kullandım şimdi kor kızıl yapıorum hepten akmasın die sürekli 20günde bi boyuyorum istemeye istemeye..saçlarınla fazla oynama derim yani ben de.

ha bi de bu jeans color'ların farklı ön isimli olanları var kuaförler Alfaparf Jeans color milano kullanıomuş. genelde evde boyayanlar Gold jeans color kullanıo belki farklıdır 2siCADIARZU

Benim saçım koyu kumral, direkt üstüne Koleston'un vahşi kızıl boyadım, tam oturdu rengi.
Şöyle:

Tabii kızılın bakımı falan zor gelince artık bana, boyamadım bir daha. Bakım kremleri, şampuanları, haftada 2 defa yıkıyordum saçımı sırf akmasın diye, kardan, yağmurdan koruyordum, devamlı boyalı saçlar için olan yıkanmayan bakım kremlerinden falan kullanıyordum hergün. Fakat ne yaparsanız yapın 1 aydan fazla aynı kızıllık kalmıyor elbet... E tabi devamlı boyamak da saçı yıpratıyor o da ayrı...

zaten o şampuanlar akmasını engellemio ki, sadece renk parlaklıını daha iyi tutuo hemen matlaşmıyo saç. ne kullanırsanız kullanın akar her zaman :/

cnm uclarda çılgın bişi arıyorsan yeşile boyatabilirsin benim kış boyu komple yeşildi baharın baya bi yayıldı buralarda yeşil modası ama genelde balyaj şeklinde oldu ya da mavi(koyu mavi ama) yaptıra bilirsin ben onuda yaptırdım ikiside çok hoşuma gitmişti -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

bence saçlarının rengi çok hoş olmuş ..ama dediğin gibi kızıl çok zor bir renk :1no2:

bende kızılı cok seviyorum kolestonun bitkisel boyasını siyah sacıma ıkıdefa uyguladım hemen akıyor istedigim rengide tuturamıyorum koyu renk acmıyor kızıl istiyorum evde boyamak istiyorum siyah sacı nasıl aca bılırım bitkisel boyalar degilde diyerlerindenmi kullanmalıyım garnier bitkisel aldım alev kızılı evde var dıyer bıtkısel omayanını daha iyimiacıyor:bbo:

cnm siyah saç üstüne kızıl tutması pek mümkün deil sanırım :1no2: ama loreal recital preference serilerinden bakır kor kızıl(6.64 )veya açık kor kızıl(7.60) deneyebilrsin açıcısı daha kuvvetli ve içinde ufacık bir renk yoğunlaştırıcı tüpü de varyerimseniben

nie canım istediin gibi yapmadı mı? kutudaki renge aldanma daha koyusu çıkıo çünkü eğer öyle düşünüp boyadıysan.. hangi rengin üstüne uyguladın bi de o var tabi..:uhm:

bal rengi gibi acık kumral gibi bi renk benim kendi sacım. acık bi renk yani..onun üstüne uygulamıştım..hatta extradan kırmızı yogunlastırıcı bile kullandım. kırmızımsı bi kızıl olsun diye.. ama maalesef olmadı.. oldukca koyu bi bakır tonlarnda bişiy oldu.. sonra aktıkca da turuncu oldu..=( şimdi gittim mawi-siyah boyattım.. acaip yakıştı. bundan sonra ne boyıcam bakalım.. 3-4ay kalırım böyle büyük ihtimalle.. kolestonun ateş kızılı mıdır nedir.. bi renk var. özel kızıllar serisinden. onu düşünüorum benneyaptımki

tatlım belki saçında çok kızıllık olmadıındandır. ben o boyayı oturmuş kızıl üzerine boyarım hep ve alev alev parlar saçım kızıllıktan :) kutudakinden bile kızıl oluo yani. ben bi de 20dk beklein falan dio daha fazla tutuorum saçımda belki onun da etkisi vardır. güle güle kullan yeni saçını a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…