Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

te allam küfretcem walla şimdi ha:'( geri almazlar boyayı zaten.. kadınla yedik birbirimizi bu acık kor kızıl yüzünden kozmetikte ya... tutturdu bakır rengi o die.. loreal'in tüp boyası warmı ki?

canım değiştirmeye mecburlar fişi ile gidersen ve değiştircem dersen.hatta ıstediğin urun yoksa kredi kartıyla alışveriş yapmamışşan urunun parasını geri alma hakkında var.
ayrıca loreal recitalın çok guzel kızılları var hayrıye hanımın saçını çok rahat yakayablırsın hemde kalıte olarak hemde göruntu olarak kolestona bın basar loreal recital:)
unıverıste de beyaz tenli yeşil gözlü açık kumral saçlı bı kız arkadaşımıza tavsıe etmıştım loreal recital açık kızıl bı renge boyat dıye. ertesi gun geldiğinde gözlerimizi alamamıştık kızdan ve saçlarından.
kısa kesersem koleston yıpratır ve daha cabuk akma yapar.daha soluk bı renk çıkar.

ya geri almazlar artık mecbur boyıcam buna:1no2::1no2: sen katalogu gönder bakim ordan bi.. 1 bucuk ay sonra tekrar boyarım beyenmessem.. yanma falan olur mu sacımda 1ay sonra falan boyadığımda tekrar? cok yıpranır mı sacım?:1ninca::1ninca:

ooff delircem ya:'( fiş wermedi ki kadın bana.. istemek de aklıma gelmediii.. mecbur boyıcam yani buna 1 ay sonra dediiğiniz gibi bi renge boyarım ozaman.. ama bana bi numara falan söleyin..

ooff delircem ya:'( fiş wermedi ki kadın bana.. istemek de aklıma gelmediii.. mecbur boyıcam yani buna 1 ay sonra dediiğiniz gibi bi renge boyarım ozaman.. ama bana bi numara falan söleyin..

canım bence sen elindeki boyayla boyama.dursun evinde sakla bıgun bı arkadaşıa falan verırsın. yanı 10 ytl için doğal saçını kötu bır boyayla kaybettırme bekaretinı. yoksa sonradan pişman olabılrsın.
ben senin saçını hayrıye hanıma benzetecek bır loreal fotosu bulursam koyucam bı yarım saat surer sanırım işim. ama sen kendi saç rengin gibi bır resim koyarsan o zaman kadar daha ıyı yardımcı olurum.

http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Amanda-Bynes/Amanda-Bynes-19.JPG

kendi sac rengim buna benzio.. gözüm yeşil-ela arası bişi.. tenimde beyaz..

canım yarım saattir bakıyorum ancak dırek numarsını vermem mumkun deil.resmini koymak istedim ancak onuda bulamadım. senin saç rengin oldukça açıkmış ve sen naladığım kadarıyla bakır deil tam kırmızı bı renk ıstıyorsun. loreal recitalın 6 numaralarının kırmızı tonları istediğin sonucu verecektir. zaten kozmetıkçıye gittiğinde ordan begendığın bı loreal recital serisinekı kırmızıyı aldığında kolayca ıstediğin renge ulaşabılırsın.

bak bakalım açılmış mı.. cok karmasık geliyo bu site bana.. çözemedim bi türlü..

ya kızlar.. aslında aşk alewi mütiş bi rrenk dürüst olmak gerekirse.. yalnız şey oldu.. dipleri tam tuttu.. kıpkırmızı oldu istediim gibi ama altları koyu kızıl kumral gbi bişi oldu.. biraz arastırdım.. boyama hatasıymıs.. yani koaförün halt etmesi maalesef.. bide para werdim ona.. neyse.. baska bi kuaförle konustum.. nar kızılı almamı söledi ama bulamadım.. ayın 18inde weya 19unda palette sonbahar kızılı ya da dediğiniz gibi acık kor kızıl boyıcam.. ya da bakır kor kızıl olucak.. karar wermeye calısıorum.. hergün suya tutucam bide sacımı.. walla sacıma deil ama werdiiğim paraya üzüldüm.. aslında renk güzeldi.. boyamasını bilene..

bu arada nar kızılı nası bişi.. internetten arastırdım bulamadım. kozmetikcilerde yok..
sonbahar kızılı-acık kor kızıl-bakır kor kızıl bu üçünden hangsini secersem daha iyi tutar?

bu arada nar kızılı nası bişi.. internetten arastırdım bulamadım. kozmetikcilerde yok..
sonbahar kızılı-acık kor kızıl-bakır kor kızıl bu üçünden hangsini secersem daha iyi tutar?

canım inan üzüldüm bırde kuafore boyatmışşın haa. bunlara ruhsat verenlerde kabahat aslında. benimde annem kaç kere alacalı şekilde gelmişti zamanında kuaforden.
canım saçının halını tahmın ediyorum. eğer nar kızılına boyarsan ıstedğin sonuctan daha da uzaklaşırsın ve bu kez daha da uzulursun. tahmınımce nar kızılı koyu kızıl bı renk ve kuaoforde kapanır renk butunluğu saglanır dıye sana koyu kızıl bı renk olan nar kızılını önermiş.
senin tek yapman gereken saçını 3 hafta dınlendir(bu loreal uzmanlarının onerdiği zaman dılımı) sonrada ben yıne ısrarla loreal recital serisinden bır kızıl öneririm.bugun gittim kozmetıkçıye baktım bızzat 7.60 tonuda çok guzel

ya tatlım 3 hafta dinlencek kdr waktim yokki 21 haziranda ankaraya düğüne gidioruz.. we basbakanlıktan falan dawetliler olcak bööle kızıl zebra gibi nası giderim ayın18ine kadar bekliim. bakalım nası olcak sacımın durumu.. ona göre 1 ay bile bekleyebilirimcok kötü olmassa. benimde aklımda önerdiğğin renk wardı bugun baktım tekrar kozmetikciye gercektn cok güzel bi renk

Son düzenleme:

canım ozaman hergun yıka saçını. ama 18 ıne kadar da 3 kerede bakım yağı sür. hergun yıkayıpta kurutma sonra saçını. onunde 10 gun var heralde akar. ya canım aslında işini bilen bırısıne gitsen 2 gunde bıle duzeltır saçını. ama sen yınede başka kuaofre gitsen dırekt koyu renge boyar. yada yıne alacalı olursun:)
bu kez saçının koyu kısımlarına sür önce boyayı ve ısı ver 20 dk kadar kurutma makınesıyle sonrada dıplerine sür. o zaman istediğin sonucu elde edersin rahatlıkla.
kuaofor saçına ısı vermiş miyidi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…