Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Merhaba arkadaşlar, halen kürü aktif uygulayan var mı bilmiyorum ama ben de bu cuma gecesi küre başladım. Buna binayen topiğe ilk postumu da atmış olayım dedim. Saç diplerim gelmemişti ve daha ikinci kürü yaparken saç diplerimi görmeye başladım diyelim. Şimdi hemen gaza gelip atmayayım, ilk hafta bitiminde net bir görüntü oluşursa foto ekleyeceğim (gerçi bayram vs girecek araya ama, ilk fırsatta).
Açıkçası mucizemsi formüllere inancı olan biri değilim, o yüzden baya şaşkınım şu üç günlük değişime. Umarım ilk hafta sonunda belirgin bir uzama oluşur ^-^

Bu arada denemeye çekinenler için koku problemi bende hiç olmadı. Önceden yumurta maskesi yapmış biri olarak, saçta yumurtaya tahammülüm çok düşük olmasına rağmen, kafamda kürle uyuyup sabah yıkasam da hissedilir bir koku yok. Denemeye değer.
Herkese saçlı günler ^-^

youtubada bir videoda kız saçını sogan suyuyla uzattıgını anlatmış ,soganı kaynatıp bir saat saçında bekletip yıkıyormuş sogan suyunu deneyen varmı aranızda .

Herkese selam,
O kadar cok mesaj var ki, hepsini okuyamadim. Ancak, yapanlar ne kadar sureyle devam ettiler ve netice ne oldu? Merak ediyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bugünden itibaren bende bu küre başlıyorum. İlave olarak az miktarda zeytinyağı da kullanacağım.
Saçlarım kısa değil aslında. Göğüs bitiminden ölçtüğümde 4 parmak oluyor. (elimi yan tutuyorum tabi) ama saçım katlı olduğu için uzunluğunu pek göstermiyor. Yan katlarım daha kısa.
bir karış daha uzun istiyorum :)
Umarım faydalıdır. Uzun saç daha gösterişli olacağını düşünüyorum.
Sık aralıklarla yapmadan haftada 1 uygulamayı düşündüm.
Bakalım ne olacak

selam kızlar,
bende bu küre başlayacağım hemen ama bir sorum olacak temiz saça mı uygulamak gerekiyor bu kürü yoksa saçların kirli olması mı gerekiyor ?

Bir kere denemeye kalktım ama iğrenç kokunca döktüm belki denerim bir ara. Zira saçlarımı kısacık kestirdim yandığı için

ben de bugün başladım küre... kafa derim arındı resmen deri gözeneklerim nefes alıyo sanki.. hissediyorum.. inş uzamaya yardımcı olur kür..

Merhaba, ben de gelişmemi aktarayım.İlk haftanın sonucunda çok heyecanlanmıştım,ama ay sonunda iki cm filan uzamıştı toplam. Normal uzamam da o derecede oluyor, o yüzden benim için değişiklik yaratmadı, bıraktım. Devam eden arkadaşlar için: Temiz saç derisine uygulanırsa daha iyi olur kanaatindeyim, maksat masaj, vitamin ve besleyici yağlarla saç dersinin bu karışımı emmesi. Devam edenlere kolay gelsin ^-^ Ben hindistan cevizi yağına devam. Yardırarak uzamasa da olur , sağlıklı büyüsün yeter ^-^

Ben de şimdi yaptım. Kafa derisinde bi şeyler oluyor inşallah iyi bi şeydir umarım işe yarar. Saçlarım ince telli ve zayıf sonucu paylaşırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…