Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Ben buna bu hafta basladim, bu gun ikinci kez uyguladim, uzama yonunden bisey diyemem daha ama sacimda kepek vardi o sorunumu cozdu ve saclarim daha parlak daha saglikli gorunuyo, 1 orta boy siyah turbu rendeledim 3-4 su bardagi suyla kaynattim, suzdum, bi kavanoza koydum suyunu, soguyunca 1 kasik zeytin yagi veya badem yagi atabilirsin bende yoktu atmadim bide 1 yumurtanin sadece sarisini atabilirsin ben onuda atmadim, sadece turp suyu uyguluyorum kavanozun yarisini hafta basinda yarisini 3 gun sonra sur, sonra strecle 2 saat beklet iyice durula, 3-4 kez sampuanlayinca koku falan kalmiyo, piserkende tencerenin kapagini kapali tut pek koku yayilmiyo, bide yumurta atarsan sacini soguk suyla durula yumurta kafada pisiyomus yoksa, denersende paylas burda durumlari

canımm cok sagol en kısa zamanda uygulıycam

Ben de bugün 4. kürümü uyguladım kızlar bu sefer içine havuç suyu da ekledim. Havuç suyu da saça çok faydalıymış. Uyguladıkça yeni yeni yöntemler de keşfediyoruz. Gelişmeleri ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağım. :)

Ben de bugün 4. kürümü uyguladım kızlar bu sefer içine havuç suyu da ekledim. Havuç suyu da saça çok faydalıymış. Uyguladıkça yeni yeni yöntemler de keşfediyoruz. Gelişmeleri ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağım. :)​
Havuc fayda ederse haber ver canim

kızlar saçlarım 3 cm uzamış.. ama ben artık turpu haşlamıyorum... taze olarak suyunu çıkarıyorum.... 3 haftada bu kadar uzadı.... yalnız ben her ay saç uçlarımı 1-2 milimetre kadar kesiyorum... turpu hasladığım zamanlarda pek uzamıyordu.. taze olarak suyunu çıkarıyorum.. sadece tupun suyunu değil, soganın-patetesin-havucun suyunu da çıkarıyorum ve içine yumurta sarısı ekliyorum... ben haftada saddece 1 kez yapıyordum.. ama artık 2 kez yapıcam... haftada 1 kez de yağ bakımı yapıyorum içine de bemiks ampül döküyorum... iinş saçlarım dahaçok uzar

Turbu kaynatmadan uygulayn biri daha vardi kkda ben oyle yapiyim o zaman

merhaba
saclarımı 3 hafta önce kestirdim kısacık kıpkısacııık ne yazıkki pişmanım ve saçlarımı geri istiyorum hemen bunu deneyeceğim inşallah faydasını görürüm fakat bir sorum olacak demişsinki azbiraz dökülme yapıyo benim zaten dökülme problemim var ve saçlarım cok az acaba bunu yaparsam iyice açılırmı kafa derim bilemedim?

Dokulen saclar olu ve cansiz saclar oluyo ben 2 kere kullandim daha pek bi dokulme olmadi

aynı soruları bende soracaktım canım yaa.birde bu karışıma at kuyruğu otu koysak nasıl olur ki? O da saç uzatıyor.ısırgan turp at kuyruğu bemiks bepanthen evigen nasıl olur sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…