Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Eki Görüntüle 1032156

İlk resim geçen hafta perşembeye ait ikincisi de bugüne :) Uzama var mı bilmem ama saçlarım canlandı ona eminim:108:

göremedim fotoğrafı hayatım :2: sinameki kürünü yaptın mı hiç canım bende başlamak istiyorum ona :) bu arada turplu suyu dünde yaptım şimdi yine ocakta annem evde yokken koku çıksın diye erken yaptım bu sefer sen neler yaptın

Sinamekiyi hiç yapmadım canım şuan sadece turpa devam :)) Veee bugün farkettim saçlarımda uzama var öndeki minik saçlarım çok ufaktı bi baktım uzamışlar ve araya karışıyorlar iki haftada gözle görülür seviyede uzama olmuş anlıycağın

bende de aynı şekilde küre başlamadan önce saçlarımı tepeden toplayınca tel tokayla tutturmam gerekiyordu ama su an gayet toplanabiliyorlar bugün şampuanıma doğum kontrol hapı ezip koydum bakalım bu işe yaraytacak mı

Doğum kontrol hapının ne faydası varmış ki :44:

Yaaaaaaaaaaa cokkk heyecanlandimm sizi yerim yerim tatli uyeleerr hemen yarin deniyceeem ve sonuclari hemen cekip koyun nolurrrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb kaç günde bir uygulanabilir

60. sayfaya kadar bir çırpı da okudumm ve çok heyecanlandımmmm. Bu akşam başlayacağımm sonuçlarını resimlerle açtığım konu da paylaşacağımmm

uzatıp gürleştiriyormuş canım ikinci yıkamam ve saçlarım parlıyor sanki bi de annem baktı saçların bu kadar çok muydu diye sordu daha dolgun görünüyor sanki :)

Canım nasıl gidiyor turp :)) Ben bu aralar boşladım ya :26: Haftada bire düşürdüm ama ölçtüm 2 cm uzama olmuş

Canım nasıl gidiyor turp :)) Ben bu aralar boşladım ya :26: Haftada bire düşürdüm ama ölçtüm 2 cm uzama olmuş

çok çok iyi canıııım :) 4 parmak uzama var ve 1 aydan az süredir yapıyorum turpu ve saçlarım gürleşti bebek saçlarım burnuma kadar geliyor ay böyle giderse yaza kadar sırtımı geçeeer :) senden ne haber

4 parmak mıııııı :)) süpper ya :) Benim de 2 cm uzadı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…