Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

argan yağı aklımda zaten saol tatlım bu haftasonu baktım bayaa kafama göre bulamadım serum iyice aratırim yapıcam kendıme bi guzellık
burdan haber ederım herkesçikleri saçım uzasın derken saçımdan olurmuşum bide , buaralar her buldugumu kafama sürme moduna girdimde yeterki uzasın

Kızlar slmm. Şuanda turplu suyum kafamda :) saçlarımın uçları yandığı için omzumda kestirmek zorunda kaldm. İlk kürümü yaptm :) iki günde bir devam edicem gelişmeleri paylaşıcam sizlerle öpüyorum canlarm :)

Turp Yiyerek Saç Uzatmak

Sac Uzatmak icin Kırmızı Turp Yemek;

"Saçlarımızın uzaması için hiç aklınıza gelmeyecek bir şey yazayım da deneyin bakın göreceksiniz nasıl uzayacak saçlarınız.

Saç kesimi beğenmemiştim eski zamanlarda insanların neler yaptığını anneme sormaya başladım.Saçımın uzaması için günde 2 3 dilim kırmızı turp yememi önerdi. İlk haftasına beni gören herkes saçlarımın çok uzadığını söyledi. İnanmamıştım ve yemeye devam ettim ikinci haftası....."

Editörümüz Mine'nin yazısının devamını okumak için ;

Turp Yiyerek Saç Uzatmak

Değerli yorumlarınızı sitemizden lütfen eksik etmeyin...

Son düzenleyen: Moderatör:
saçlarım için down under natural's argan oil saç bakım serumu ve sysooss un saç maskesini aldım , çalışmalara başladım down under saç bakım serumunu mutlaka her banyodan sonra saçımın ıslaklıgını havluyla aldıktan sonra elime iki -üç kere sıkıp elimlerimi avuşturup saçlarıma yediriyorum, gayet saçı yumuşatıyor umarım işe yarar, maskeyide banyodan banyoya kullanıyorum şimdikik haftada 1 kere kullanmayı düşünüyorum

Herkese merhaba :) :)

Bugün bende turplu saç bakımını yaptım. Yalnız turp ve yumurta dışında, zeytinyağı ve sarımsakta kattım. 1,5 - 2 saat beklettim. Haftada iki kez yapcam bakalım uzayacak mı saçlarım. Saçlarım göğsümün altında umarım göbeğime kadar upuzun olur :)

Forumda bir yerlerde turp yemeninde saçın uzamasına etkili olduğunu okudum onuda yapcam bakalım, hayırlısı...

Son düzenleme:
Selam benimde turplu suyu ikinci yapisim ama cok fazla kokuyor arada pes edicek gibi oluyorum ama suan saclarim kut ve bakimsizlar bu yuzdende azmettim 1 haftada gun asiri uygulamaya basladim 2 uygulamamda saclarimin parladigini we renginin acildigini gordum we hosuma gitti cok dogal duruyor insallah uzamasinada etkili olur ve bende mutlu mutlu sonuclari yazarim:)

KızLaR turpLu su süper ya qerçekten denemenizi tavsiye ediyorum ben yaptım baya işe yaradı inanmıyordum böyle seylere ama kesinlikle yapmanızı tavsiye ederim qöreceksiniz işe yaradıqını.

şimdi - 1 turpu yıka kabuquyla rendele 3,,4 su bardaqı su ekle ve yarım saat kaynat sonra posasından ayır yani süz içine 1 yumuta kır karıştır ılımasını bekle sacına sür ve 1,2 saat bekle streçle yada tülbent bagla bekle ve normal banyo yaptıqın qibi yıkan bunu haftada iki kere yap ikinci haftasında belli olacaktır emin olun kızlar deneyin !..

Saçlarımın rengini açtığımdan dolayı çok yıprandılar ve kestirmek zorunda kaldım şimdi omuzlarımın biraz aşağısındalar ve uzamasını istiyorum.
Umarım bu işe yarar. Hemen gidip deneyeceğim. Hatta önce- sonra diye resim bile çekebilirim:))

Ah kızlar keşke çekseydim fotoğrafını ya Anında 2 cm -belki de daha fazla- uzadı saçım ay nasıl mutlu oldum ben bu kadar kısa sürede olacağını tahmin etmiyordum 3.5 saat beklettim daha doğrusu üşendim yıkamaya sonra yıkadım ve eskisinden daha uzundu yeppaaaa

hahahah sevindim

Kizlar haftada 3 kere gun asiri 1 hafta boyunca yaptim turplu suyu gercekten uzattigini we bakim yaptigini farkettim ustelik kirmizi turpla yapmama ragmen:)) ama en sonuncu yapisimda kokusundan cok migdem bulandi we bi dha yapmaya cesaret edemedim simdi sinamekiyi deniyorum dha ilk yapisim ama buda cok kokuyor birazdan yikicam umarim buda ise yarar(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…