Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Bende bir deneyeyim . Strechlemessek ne olur ? Birde yumurtanın kokusu sinmez dimi ?:KK45::KK37:

canım ben de yenı denedım ılk kez uyguadım gecen gun strec yapım yapmasak ne olur bılemıyorum ama yumurt konusunda endıselenme kokusu kalmıyor hıc.once soguga yakın bı suyla turplu karısımı rındır sonra normal sampuanınla yıka kalmıyo hıc kokusu.rahat ol :)

Meraba kizlar.ben belime kadar gelen saclarima omuzlarimin ustune kadwr kestirdim 2 gun once
Kiriklar.yuzundrn hep:KK43:ama cok mutsuzum cok moralim bozuk.hep eski saclarimi ozluyorum.2 gundur bakiyorum su yontem bu yontem ...ilk gun sinemakili karisimi denedim su an da sacimda hint yagi surulu yatiyorum:)1-2 ay gibi bi surede cabucak uzassinlar istiyorum:KK43:kesin olarak onerebikeceginiz bisey varmi bu turp suyu cidden fayda ediyomu?

Ben saçlarımın uzaması için Restorex hızlı uzama etkili olan şampuan ve bakım kremini kullanıyorum. Her saç tipine yönelik ürünleri var. 1 aydır kullanmama rapmen fayda sağladı sanki

canım ben de yenı denedım ılk kez uyguadım gecen gun strec yapım yapmasak ne olur bılemıyorum ama yumurt konusunda endıselenme kokusu kalmıyor hıc.once soguga yakın bı suyla turplu karısımı rındır sonra normal sampuanınla yıka kalmıyo hıc kokusu.rahat ol :)

Çok sağol canım içim çok rahatladı . Bugün pazar nasıl olsa günüm boş deneyeceğim bugün :)

bugün turplu suya başladım hatta şuan kafamdan kokusu geliyor dayanılıyor ama itici :KK43:(

ya benim karışımım çok sulu oldu iki tane yumurta sarısı ekledim yine değişmedi

ben badem yağı ve çok az zeytin yağı koydum.

sizinkilerin görünüşleri nasıl oluyor? turplarınız hangi büyüklükte ?

kızlar bende deneyeceğim bu karışımdan umarım dedğiniz gibi olur çünkü ben hem az saçım var hem çok dökülüyor hemde uzamıyor.

ben bugun bir yerde tesaduf sıyah turp grdum dayanamdım hatta yarın sinemakı kuru yapıcakken turp kürünü deniyim dedım. yumurtanın sarısyla hazırladım beyazını ayırdım.sonra bir saat beklettim soguk suyla şöyle bir duruladım sonra şampuanladıktan sonra sıcak suyla duruladım tabi yumurtanın beyazı saçımın arasında pişmiş sıcak suyu görünce. sudan arttı biraz acaba 2 gun sonra kullansam onu skıntı olurmu ki?:26:

turp bende o kadar işe yaramamıştı.evin kötü kokması, turp un yumurtanın boşa gitmesiyle kaldı. şimdi bemixli formülü yapıyorum+ sarımsaklı şampuan. :) saçım 2 haftada 2 parmak uzadı zamanınızı boşa harcamayın derim :KK20:

Meraba kizlar.ben belime kadar gelen saclarima omuzlarimin ustune kadwr kestirdim 2 gun once
Kiriklar.yuzundrn hep:KK43:ama cok mutsuzum cok moralim bozuk.hep eski saclarimi ozluyorum.2 gundur bakiyorum su yontem bu yontem ...ilk gun sinemakili karisimi denedim su an da sacimda hint yagi surulu yatiyorum:)1-2 ay gibi bi surede cabucak uzassinlar istiyorum:KK43:kesin olarak onerebikeceginiz bisey varmi bu turp suyu cidden fayda ediyomu?

malesef aynı dertten muzdaribiz :KK5: ben sinemakılı kure başladım canım ama dökülmem cok oldu gıbı geldi gene de bırakmadım kürü hatta şuanda kafamda. ben bide entele losyonu deneyeceğim ama

malesef aynı dertten muzdaribiz :KK5: ben sinemakılı kure başladım canım ama dökülmem cok oldu gıbı geldi gene de bırakmadım kürü hatta şuanda kafamda. ben bide entele losyonu deneyeceğim ama

ahh ahhkızlar ahhh bende saçımı kestim ve cok cok com pişmanım deli gibi sayfalarda kür arıyorum ve kendıme cok kızıyorum

ahh ahhkızlar ahhh bende saçımı kestim ve cok cok com pişmanım deli gibi sayfalarda kür arıyorum ve kendıme cok kızıyorum

bende çok ama çok kızıyorum kendıme saçlarım o kadar uzundu kı herkes hayrandı ama bi değişiklik olsun diye katlı kestırdım :KK43: şuan ki ve eskı halinin fotoğrafını yükleyebilirsem paylaşırım :KK5: sende uygula canım sinemakıyı yanında da 10 gunde bı yag bakımı yap bence

$Adsız.jpg $Adsız2.jpg $Adsız3.jpg

birinci maşalı hali ikinci düz ve 3, foto ilk kesildiği :KK17::KK50::KK43:

ben bildiğin küt yaptım saçımı, bunalımdayım valla :) bu gidişle çıt çıt taktırcam sanırım :KK70:[/QUOTE]

Ayy seni çok iyi anlıyorum. Ben bi hafta ağladım annemler nasıl kızdı ağlamak için para verilir mi diye:KK43: neyse artık napalım uzatana kadar sabredicez. Çok ta takmayalim canim boşver millet in nasıl derdi var bin bir çeşit şükür gene:nazar:

Kız ne zmn kestin upuzun saçları öle. Takma kökü sende gözün alışmamıştır.ben de kızıl gölge yaptırmıştım 2 gün dayanabildim .kendi rengine döndüm :)

karazeytinim gördüm ben senin sacını, gayet hoştu ama şöle bişi var boya dediğin nedir dönüşü varda, peki bu saçın dönüşü ne zaman :KK70: Allaha kaldı işim , turp kürünü yapıcam artık karar verdim her cuma kür günü ilan ettim :KK70:

ben bildiğin küt yaptım saçımı, bunalımdayım valla :) bu gidişle çıt çıt taktırcam sanırım :KK70:

Ayy seni çok iyi anlıyorum. Ben bi hafta ağladım annemler nasıl kızdı ağlamak için para verilir mi diye:KK43: neyse artık napalım uzatana kadar sabredicez. Çok ta takmayalim canim boşver millet in nasıl derdi var bin bir çeşit şükür gene:nazar:[/QUOTE]

turp kürünü yapıcam artık her cuma :KK70: karar verdim içine birazda badem yağı eklerim mis gibi :KK70: artık uzaadığı kadar napalım

karazeytinim gördüm ben senin sacını, gayet hoştu ama şöle bişi var boya dediğin nedir dönüşü varda, peki bu saçın dönüşü ne zaman :KK70: Allaha kaldı işim , turp kürünü yapıcam artık karar verdim her cuma kür günü ilan ettim :KK70:

Canım ayda 1 cm uzar derler ama birde argan yağını kullan canım. Uclara onu sürüyorsun.birde E vitamini saçlara iyi gelir besler derler.ben düğünüme kdr saçlar uzasın diye ezcanelerde hazırlanan kürden almıştım.birde onu araştır istersen canım.bir foto koyda görelim .belki alışmadığından öledir.bir de biz görelim istersen...

X