Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Ben yaptım ama saçıma fazla geldi su arttı. Kalan suyu tekrar sürsek faydası olur mu ki :)

mrb ben sinemakili kürü uyguluyorum 3.kez uyguladım ve devam edicem peki bu arada bu uygulamayı da gerçekleştirsem olur mu sinemakiyi haftada bir uyguluyorum ztn

kızlar ben bu tuplu suyu 2kez uyguladım ama bu sefer saçım çok döküldü bıraksammı acaba bana acil cevap verin lütfennn

saç temizken mi yapmalıyız bu bakımı? kirliyken de olur mu yoksa?

Temiz saca uygulanirsa daha faydali olur diye biliyorum. Sac gozeneklerinin fazla kapali olmamasi gerekir.

Ben yaptım ama saçıma fazla geldi su arttı. Kalan suyu tekrar sürsek faydası olur mu ki :)

Her kur icin taze uygulaman gerekir. Fazla geldiyse bir dahaki sefere yeteri kadar hazirla.

mrb ben sinemakili kürü uyguluyorum 3.kez uyguladım ve devam edicem peki bu arada bu uygulamayı da gerçekleştirsem olur mu sinemakiyi haftada bir uyguluyorum ztn

Ben hem sinameki hem turplu suyu haftada birer kez olmak uzere iki uc gun arayla uyguluyordum. Saclarinin bir kac gun dinlenmesi icin arada en az iki uc gun olsun. Yoksa saclarin cok yorulur bu da kurumasina, kirilmasina hatta dokulmesine yol acar.

kızlar ben bu tuplu suyu 2kez uyguladım ama bu sefer saçım çok döküldü bıraksammı acaba bana acil cevap verin lütfennn

Saclarinda hissedilir derecede dokulme sayisi arttiysa muhtemelen uyguladigin kurler ya da bakimlar saclarini cok yoruyordur ya da kur saclarina yaramamistir. Herkesin sac yapisi farkli sonucta.

Ben de bugun ilk kez denedim kizlar,suan sacimda,yikayinca sonuclari yazicam.

Merhaba arkadaslar, bende bu kürü 1 haftadir yapiyorum, dün gece 3üncü defa yaptim ve bütün gece beklettim. bu sabah yikadim saclar cok güzel parliyor (annem bile fark etti), ama daha bir uzama göremedim ben. Ölcme gibi bir imkanim yok (saclar kat kat ve boyasiz), ama gözümle de bir fark göremiyorum... nezaman etkisini görürüz? Ben mutlaka bir kac ay boyunca düzenli olarak yapicam bunu...

Az önce bu siteden sinameki otuyla bir kür gördüm onu yapmayı düşünüyordum ama bu daha etkili gibi geliyor bunu deneyeceğim kesinlikle saçlarım şuan göğsümün üstünde ilerlemeyi sizinle paylaşırım kızlar :)

Arkadaslar ben 4üncü kez yaptim bunu dün. 1,5 haftadir yapiyorum yani haftada 3 kez. uzunlugunu ölcemiyorum cünkü sacimda boya yok ve kat kat, ama sanki uzadi gibi geldi bana:) gözle görülür kücük de olsa bir fark görüyorum saclarimi arkaya tarayip sirtima baktigimda:) kesinlikle devam edecegim.... baska kimse yokmu burda arkadaslar paylasalim sonuclari:))

Son düzenleme:
Dün aksam 6 veya 7inci defa yaptim. saclarim yine cok güzel parliyor uzamada fark ediyorum keske ölcebilsem hep kirmizi turpla yaptim bide siyah denemek istiyorum bugün bulursam bide öyle deneyecegim

Dün aksam 6 veya 7inci defa yaptim. saclarim yine cok güzel parliyor uzamada fark ediyorum keske ölcebilsem hep kirmizi turpla yaptim bide siyah denemek istiyorum bugün bulursam bide öyle deneyecegim
bende 7.8 kere felan yaptım saçlarımı nisanın 22 sınde boyatmıştım kendı rengıne beyazlarımdan anlıyorum 1 buçuk cm felan uzadı bılmıyorum ıyımı kotumu bu uzama mıktarı :))

bende aynı cnm pazar gunlerı sinamekılı kür hafta içide turplu su ben gecen yıl cok memnun kalmıştım sinamekıden belıme yaklaşmıştı saçlarım ama bu yıl kuaförler budadı resmen ıkı farklı kuafor ettıler ıcıne (

merhaba arkadaslar,
araniza yeni katildim sayilir. uzun zamandir okuyucuydum, vakit buldugum an kaydoldum.

benim minik bir sorum var bu konu ile ilgili,
minik turplardan satin aldim, bir kirmizi bir beyaz ve bir siyah turbu rendeleyip kabuklariyla, hasladim, iki bardak kadar suyla.
ancak, bu su yesil oldu, koyu yesil hafif mavi. yumurtanin sarisini ekleyince de kotu bir renk aldi. yine de once sac diplerime, kalanini da her yerine surup bone gecirdim, havluya sardim bir saat bekledim.
sorum su, sizin hazirladiginiz su berrak mi oluyor yoksa benimkisi gibi yesil mi?

simdiden tesekkur ederim cevaplariniz icin.

iyi bir aksam dilerim herkese

bu turplu suyu yazın nasıl yapıcam bilmiyorum... Aranıza bugün katıldım sevgilim askerde ve o gelinceye kadar saçlarımı uzatıp ona sürpriz yapmak istiyorum...

Merhaba arkadaşlar

Benim saçlarım yanmışta benim haberim olmamış,daha önce başıma hiç böyle bişey gelmediğinden anlamamıştım,kuaförüm de saçlarını toparladık oldukca saglıklı diye kandırıp durmus beni! saçlarım yıknadıktan sonra hamur gibi oluyor,cok zor kuruyor şekil almıyor. normalde bol dalgalıydı saçlarım,şimdi dalgalardan eser yok. başka bir kuaförde ense hizamda kestirdim saçlarımı fakat hala yanıklar mevcut. watsontan aldıgım softem saç bakım yagını uyguluyorum bu 2.seferim. Yapabileceğim,kesin sonuc alabileceğim bişey var mı,turplu su gerçek anlamda işe yarıyor mu? moralim gerçekten çok bozuk,saçlarım kısa ve şekil almaz halde

Turp suyu ve yumurtanın sarısıyla yapılan kür kesinlikle çok işe yarıyor saclarınız cok yumusak oluyor ve uzadıgını farkediyorsunuz

Az önce yaptım sardım bekliyorum. Yalnız bu çok sıvı oldu yaa her tarafımdan damlıyor elimde peçeteyle bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…