Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Bu konu taa 2008'de açılmış. O zamandan beri çok deneyen olmuştur sanırım. Farkı görenler paylaşabilir mi?

Turp suyu ve yumurtanın sarısıyla yapılan kür kesinlikle çok işe yarıyor saclarınız cok yumusak oluyor ve uzadıgını farkediyorsunuz

mrb bende saclarıma okdr cok yag denedımkıı bazn ıse yaradı bazn yaramadı ama saclrım dokulmektn zıyade kopuyor nekdr dıkkt edersem edeyım kopma ve gurlestırme ıcınde yaramı bu turp suyuu:KK43:

Kızlarrr selam . Bu turplu kürü daha önce duymuştum ama zahmetli biraz sanırım o yüzden çok devam eden olmuyor . Karanfil kürünü göreniniz yok mu sonuçlar son derece olumlu herkes memnun ve çok zahmetsiz üstelik hoş koku da bırakıyor saçta ben de bu akşam hemen denicem sizede tavsiye ederim çok pratik ve kesin çözüm saç dökülmesini durduruyor seyrekliği azaltıyor :KK9:

Kızlarrr selam . Bu turplu kürü daha önce duymuştum ama zahmetli biraz sanırım o yüzden çok devam eden olmuyor . Karanfil kürünü göreniniz yok mu sonuçlar son derece olumlu herkes memnun ve çok zahmetsiz üstelik hoş koku da bırakıyor saçta ben de bu akşam hemen denicem sizede tavsiye ederim çok pratik ve kesin çözüm saç dökülmesini durduruyor seyrekliği azaltıyor :KK9:

nerdeymıs o kür

nerdeymıs o kür

1/2 lt suya bir avuç karanfili atıyorsun 1 2 gün bekletiyosun ve koyu bir renk alınca su, saçlarına sürüyorsun ister yıkayın ister kendiliğinden kurutun yıkamaya gerek yok ..
Saçların sürerken yani tarakla iyice tarıyorsun çünkü amaç saç diplerine yedirmek en hoşuma giden yönü de defalarca durulamaya gerek yok zahmetsiz . Yani duştan çıkıp da temiz saçına uygulayıp tekrar yıkamıyorsun , ben dün sahurda hazırladım suyumu , bu akşam veya yarın uygulicam saçıma . Dmüklmeyikesiyor hemen gürleştiriyor herkes oldukça memnundu forumda çok olumlu geri dönüşler oldu ben de sonuçları paylaşırım

1/2 lt suya bir avuç karanfili atıyorsun 1 2 gün bekletiyosun ve koyu bir renk alınca su, saçlarına sürüyorsun ister yıkayın ister kendiliğinden kurutun yıkamaya gerek yok ..
Saçların sürerken yani tarakla iyice tarıyorsun çünkü amaç saç diplerine yedirmek en hoşuma giden yönü de defalarca durulamaya gerek yok zahmetsiz . Yani duştan çıkıp da temiz saçına uygulayıp tekrar yıkamıyorsun , ben dün sahurda hazırladım suyumu , bu akşam veya yarın uygulicam saçıma . Dmüklmeyikesiyor hemen gürleştiriyor herkes oldukça memnundu forumda çok olumlu geri dönüşler oldu ben de sonuçları paylaşırım

bu kolaymıs bende deneyebılırım aslında ama hangı forum bu?

bu kolaymıs bende deneyebılırım aslında ama hangı forum bu?

Valla canım hiç hatırlmıyorum ki ben zaten henüz üye değilken okumuştum bunu bu sitede . Bi kızın saçları çok seyrekmiş avuçlarca dökülüyormuş ona cevaben tavsiye etmişler sonra kız geri dönmüş allah razı olsun dökülmem durdu boşluklarım baya doldu diye sonra birçok kişi de dönmüş aynı şekilde olumlu sonuçlarla . Eskiler bilir belki Cherry diye bir kullanıcı ya tavsiye edilmiş işte baya memnun kalınca herkes ben de her yere yazmaya çalıştım fayda olsun diye. Çünkü benim de saçlarım ince telli ve seyrek hemen gidip karanfil aldım dün aktardan zaten şu an karanlıkta beklemekte yarın yapıcam ben de haftada 3 4 kez yeterli zaten oldukça pratik

kızlar turpu nerden buluyonuz bu mevsimde ben bi sefer yaptım biraz dökülme yaptı ama tekrar denemek istiyorum yorumları okudumda acayip gaza geldim

Valla canım hiç hatırlmıyorum ki ben zaten henüz üye değilken okumuştum bunu bu sitede . Bi kızın saçları çok seyrekmiş avuçlarca dökülüyormuş ona cevaben tavsiye etmişler sonra kız geri dönmüş allah razı olsun dökülmem durdu boşluklarım baya doldu diye sonra birçok kişi de dönmüş aynı şekilde olumlu sonuçlarla . Eskiler bilir belki Cherry diye bir kullanıcı ya tavsiye edilmiş işte baya memnun kalınca herkes ben de her yere yazmaya çalıştım fayda olsun diye. Çünkü benim de saçlarım ince telli ve seyrek hemen gidip karanfil aldım dün aktardan zaten şu an karanlıkta beklemekte yarın yapıcam ben de haftada 3 4 kez yeterli zaten oldukça pratik

tatlım karanfil gerçekten çok güzel ben yapıyorum olumlu sonuç alırsın inşallah sende

arkadaşlar tuplu suyu deneyen çoktur ama ben yumurta kokusundan duramadım kardeşim bile aldı o kokuyu 2 saat durcam yıkamıcam diye miğdem alt üst oldu nerde yanlış yaptım acaba :26::KK43:

kokusuna rağmen 2. kez uyguladım saçlarım çok hoş oldu yada bana öyle geldi bilemiyorum ama normalden biraz fazla döküldü gibi geldi bana ama uygulamaya devam edicem en az 1 ay bakalım sonuca göre sonra karar vericem farklı bakım deneyip denememeye :21::21::21:

kızlar ben turpu yaptın 1tanede yiyim dedim ama zehir gibi acı normalmi bu turp acımı olur böyle ben hep havuç salatasıyla yapıyodum o zaman böle acı olmuyodu

takip eden arkadaşlarımız var mı bilmiyorum ama 1 haftalık deneyimi yazmak istiyorum saçlarım çok hoş oldu dökülmüyor artık fazla saçlarım zaten hızlı uzuyordu artık daha çabuk uzuyor çok mutluyum 1 hafta da 1 cm uzadı diyebilirim 1 sene de rahatlıkla istediğim saçlara kavuşucam ben 1 er gün arayla yapıyorum :KK16::KK16::21:

merhaba kızlar ben de yeni katıldım aranıza.uzun zamandır saç uzatma yöntemleriyle ilgili yazılanları okuyorum 3 haftadır sinameki kürü uyguluyorum ama gözle görülen bi uzama olmadı.Turplu su da kullanmak istiyorum aynı zamanda.iki kürü birden kullansam sıkıntı olur mu acaba?ikisini birden hangi aralıklarla ve nasıl kullanmalıyım.hiç uzamıyo saçlarım,yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
kızlar bene dün yaptım .. amacım hem saç uzatmak hemde sağlıklı uzatmak zaten yumurta 1 numara.. saçımın uçlarında beyaz beyaz kırıklar vardı çok abartmadan ilk önce onları makasşa aldım sonra bu turplu suru yaptım çok vıcık oluyor bıraz daha yoğun bi kıvamda olsaydı çok daya iyi olcaktı . neyse işte sürdüm öyle bütün sacma en sonndada uçlarına streç film sardım basmada poşet geçirdim rahat 3 4 saat durmuştur . ve bu gün saclarımın ucunda ne bir kırılma nede beyaz kırıklar var 3 gün arayla yapmayı düşünüyorum .. zeytinyagı bal yumurta karışımımınıda tavsiye ederim çok hoştu.. :21:

benim saclarım kopuyorr ne denedıysemm kurtaramadm acayıp ınceldı saclrm cok ıslemde gormedı yanı 2 kere boyanmstr amaaa bırturlu eskı halıen donmedı saclrm guzl uzadıgı halde kestırmekde ıstemyrm ama cıt cıt kopuyor bır careee litfennnn:KK43:

X