Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

bnce dökülmsni yawaslatr.korktgn kdar dökülmz.bikere dne bnce snra karar ver duruma göre.her saç tpi farklı tabi.

slm arkadaslar ben uzun süredir sacla ilgili konuları takip ediyorum. bemiksli sinameki kürünü yapıyordum iki haftadır fakat sac diplerimden vitamin kokusu fışkırdıgı ve erkek arkadasım kokudan rahatsız oldugu için bırakmak zorunda kaldım.terledikçe saç diplerimden resmen vitamin kokuları fışkırır oldu. turplu kürü daha önce duymuştum bu akşam hemen gidip aldım denemeye basladım.yanlız bişi merak ediyorum bu konu 2008 yılında acılmış ozaman yapan arkadaslardan eser yok konuyla ilgili bütün sayfayı yorumları okudum akşamdan beri senelere bakıyorum 2012 deyiz o senelerde konuyu acan arkadas yada ozaman iştahla yapan arkadaslar keşke suan burda olsalar ve en son ne zaman ne hale geldiklerini yazsalardı gercekten merak ediyorum

kızlar bu turplu su yaptıktan sonra saç kokuyo mu acaba ? bende yapıcamda aslında sinamekili kür iyi ama o kokuyo ee seyy artık benim bi sevgilim var öyle kokulu kokulu gezmek istemiom yanında

yazmadan önce görseydim sana sorardım cnm kokuyo mu bu tuplu su :)

yazmadan önce görseydim sana sorardım cnm kokuyo mu bu tuplu su :)

canım bende bu akşam yaptım suan daha sacımda birazdan yıkıcam sanmam konuyu bastan asago hatim ettim desem yeri var . zamanında yapan arkadaslar banyodan sonra koku kalmadıgını yazmışlar ama evet kaynatırken berbat koku yapıyor. ben balkonda kaynattım eger mutfagında cam varsa onu ac içeriye giden kapıları kapa derim soguyunca koku fazla kalmıyor.

kaynatırken kokuyo saça siner o koku.kuruduktan sonra yazarmısın canım kokup kokmadığını

su an banyomu yaptım şimdilik bi koku yok kalmamış annemde ayakta koklattım kokulara hassastır mis gibi sampuan kokuyorsun diyo ama bakalım kuruyunca kalıcakmı bişi bunu artık yarın anlarız.

Kızlarr benimmm saçımm zatenn bastann asagıı yanıkkkkkkkkkk işe yaramayan sac diye yazılmışşşşşşş yaa tümmm saclarrımm koparsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(

su an banyomu yaptım şimdilik bi koku yok kalmamış annemde ayakta koklattım kokulara hassastır mis gibi sampuan kokuyorsun diyo ama bakalım kuruyunca kalıcakmı bişi bunu artık yarın anlarız.

tamam canım bildir muhakkak bide madem okudun sana sorayım kırmızı beyaz yada siyah turp farkeder mi içine zeytin yağı yada badem yağı eklesek sorun olurmu ? :)

tamam canım bildir muhakkak bide madem okudun sana sorayım kırmızı beyaz yada siyah turp farkeder mi içine zeytin yağı yada badem yağı eklesek sorun olurmu ? :)

siyah turp önermişler ama yapan kişilerin cogu kırmızı turpla yapmışlar.bende suan siyah turpun mevsimi değil kırmızı turp buldum markette . zeytin yagı koyanda olmuş bence karıştırmamak lazım die düşünüyorum.zeytin yagını ayrı yap derim suan saclarım yumuşacık. bakalım kuruyunca ne hal alıcak canım.

Kızlarr benimmm saçımm zatenn bastann asagıı yanıkkkkkkkkkk işe yaramayan sac diye yazılmışşşşşşş yaa tümmm saclarrımm koparsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(

en bas sayfalarda bi arkadasta yanıklardan bahsetmiş kopma olmamış tam tersine sacına canlılık vermiş 3 4 yıkamadan sonra koparsa gercekten bende bilmiyorum denemedende ğrenemessin herkesin sacında farklı sanırsam.canım benim zelden yazmışsında ben ordan cevap veremiyorum sen bana mesaj olarak yaz ben burdan cevaplamaya calışayım

Son düzenleme:
kopma olucgnı sanmyrm trplu su bazlarna yaramasada gnlde ck ise yarams bi kür. Koku diosanz snemaki kdar kokmuo snradn yumurta karıstrdysanz blkı hafifte olsa kokuyu alrsnz. Turba glnce en iyisi siyah dye blîyorm ama zor bulunuyo buyüzdn krmızı kulanılıyo.

kızlar sabahın körüde olsa deniyeceğim bu formülü evde bi tane kırmızı turp buldum suya koydum kaynıyo şuan kabuklarını soydum yalnız ben sizde soydunuzmu bugün başlıcam saçlarımın resmini çekicem 1ay sonrada tekrar çekip farka bakıcm kızlar

evet kıslar saclarımda kurudu kendi halinde koku yokkkk. sinmemiş bu güzel oh beee.. artık bemiks fışkırmaz umarım turptan sonra.... gercekten parladı sacım hımmm hoşumada gitti. bakalım uzama nasıl olucak bunu merak ediyorum..

sende mi uyumadın :))) benimde suyum kaynasın yapıcam hemen ay uzasınlar nolurrrrrr :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…