Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

ii halt yedin :) aramıza hosgeldin:)

dün yazdıktan sonra dikkat etmedim de 3 kere gelmiş yazım ekranna deli pc yaptın yine yapıcağını neyse ben dünde dediğim gibi kalanım vardı onu bugün yine yaptım yıkadım veeee ohhhh mis gibi yumuşacık saçlar harika oldu ya ve farkettimde uzuyo saçlarım çok süper yaaa....artık yarın burda fuar var saçlarımı bi güzel hafif düzleştiriciyle dalga yapıcam ve uçuşsunlar deli gibi...geçen gün denedim nasıl durucaklar diye valla aynanın önünden alamadım kenndimi çok güzel oldu saçlarım...galiba umduğumdanda erken sonuç alıcam ben...bakalım kurban bayramına kadar ne kadar uzuycak ....

turlu suya bemix katan oldumu aranızda öle denesemmi diyorum? birde reklamlarda bioblas sarmaşık özlü saç uzatan şampuanı gösterdi bunu kullanan varmı kızlar merak ettim

selam şuanda kafamda 5. denemem olan turplu su var ama biraz farklı olarak içine ekstradan havuçta redeledim ve su ılıdıktan sonra içine bildiğim bütün yağlardan kattım bakalım sonuç nasıl olucak...akşamada kuzey güney yeni sezon başlıyor tahminnimce durumagöre film başlamadan önce yıkıcam...

selamlar arkadaslar,bu sayfadan tarıfı gordum ve dun uyguladım,turbu rendeleyıp hsladım ılınınca ıcıne yumurta ve az zeytınyagı da ekledım,cırpıp sacıma surdum seraladım.Ikı saat basımda tuttum,kokusu o kadar benı etkılemedı yalnız banyo baya fena kokuyor Benım sorunum sacımı ılıga yakın soguk suyla uc kere yıkadım ve kurulayıp taramaya kalktıgımda taranmıyor dolasmıs gıbı hatır hatır.Bu boyle mı oluyor yoksa sorun bende mı.Sonra bıraz durulanmayan sac kremı kullandım ve oyle actım.bugun gunlerdır sacımı yıkamıyor gıbı kırlı ama bı okadar da parlak gorunuyor nedense

Merhaba arkadaşlar ben bugün aranıza yeni katıldım...
Ben yaklaşık 3 ay önce saç bakımı ve uzatma ile ilgili internette araştırma yaparken ''sinameki kürü'' ile karşılaştım..
3 aydır bu kürü yapıyorum saçlarım oldukta uzadı ve yumuşadı fakat dökülmesi durmadı hatta gittikçe arttı
Bende bugün turp karışımına başladım...İnşallah işe yarar...gelişmeleri aktarıcam :))
Şimdilik sağlıcakla kalın...

kizlar 1 ay kullandim ramazanda cok kokar diye annemin zoruyla birakmak zorunda kaldim hatta beyaz eflatun gibi bir turp kullandim
ama bugün siyah turp buldum yarin basliyorum insallah

sonuc: saclarim baya bi uzadi gözle görülür bir sekilde ve saclarim cok dolgun gözüküyordu inanin ramazandan önce biraktim ve hala saclarimi oksayanlar oluyor cok güzel diye

kesinlikle turp suyunu herkes denemeli

bende ilk turplu suyumu bugün yaptım fakat saçlarım inanılmaz sertleşti mecburen saç kremi sürmek zorunda kaldımmm....

Canım acaba neden bazılarında sertlik yapıyor :/ bende ilk defa dün yaptım aksine yumuşacık oldu.Demek ki saç tipine göre değişkenlik gösteriyor.İnşallah hepimizinkide yumuşacık,sağlıklı,parlak,hızla uzayan saçlardan olur :)

bende denemşti gerçekten işe yarıyo. ilk zamanlar yumurta sarısıda koymuştum ama koymayı bırktm ama yinede iyi sonuç verdi bayaa da uzamştı

o pis koku tekrar alismam lazim sanirim cok kötü koktu yine yaaa

saclarim nerdeyse belime geliyor eskiden hic yoktan sütyen kopcasini gecsin diyordum
coook mutluyum uzadiginin farkindaim yavas yavas agirlik vermeye basladi saclarim

Selam kızlarr bende aranıza yeni katıldım kuaför mağduruyum belime kadar gelen saçlarım omzumda şu an:/ Turplu suyu denedim ve saçlarım yumuşacık oldu uzamasına etki eder mi bilmiyorum ama denemeye devam edicem. Resimde koyarım 1 ay sonra falan bakalım ne kadar uzama kat edicem. Hepimize gür upuzun saçlar nasip olur inşallahh :))

Son düzenleme:

uzar uzar turplu suyu dene haftanın 2 günü we haftanın 1 günü sinamiki kürünü yap 3 ay wer kendine beline kadar gelir

uzar uzar turplu suyu dene haftanın 2 günü we haftanın 1 günü sinamiki kürünü yap 3 ay wer kendine beline kadar gelir

İnşallah canım belimde olsalar kafi şu an.. Turplu suyu denedim ama sinemakiyi denemedim onu da yapayım en iyisi. Umarım işe yararlar :)

İnşallah canım belimde olsalar kafi şu an.. Turplu suyu denedim ama sinemakiyi denemedim onu da yapayım en iyisi. Umarım işe yararlar :)

dene yawrum dene faydasını görürsün inşallah turplu su banada yaradı kışı bekliorum bende ozamanda sinamiki kürüm bitmiş olucak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…