Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

keşke soymasaydın sadece yıkayıp öylece rendeleseydin ..çünkü yapan arkadaslar hiç soymamış. yumurta sarısınıda unutma canım. ha bide ben yaparken enseme kullanmadıgım bezi sardım akmasın die neolur ne olmaz poşetlemesine poşetledim ama üstüne havluda sardım buna ragmen kurumaya yüz tutmuş buna sasırdım bide sürünce kaşıntı yaptı bakalım sende olucakmı gmmzmm..

tühh soymuş bulundum neyse bi dahakine soymam öğrendim.enseye bez koymak iyi fikir canım ama ben poşetlemekten ziyade sadece tülbentle sarmayı düşünüyorum öyle olmazmıki.yapayım kaşıntı olursa yazarım ama olması normal bende sinamekide kaşıntı yapmıştı hatta bazen sadece yumurta ve zeytin yağıyla bakım yaparım oa kaşıntı yapar bende.annem uyandı namaza bitlencen bu gidişle bide ona çare arıcaz diyo :))

kızlar ben bir saat önce yaptım formulü aktı sacımdan turplu su posete geçirdim kafamı bekliorummm koku falan hicc yook bendee

ben gece yatmaz güzdüz kalmaz gibi oldum bu ara uzarlar merak etme herkes memnun yani okudugum hatim etmeme göre vardıgım kanı %85 memnun ..

bende aynı cnm akşama kaar uyuyorum.saçlarımı iki sene önce kadar bi ayrılık vakası üzerine bob tarzı kestirdim güzeldi falan ama sonra uzadılar kuaföre gittim boylarını eşitlesin diye o beni bi güzel kırptı :117: sonra uzadılar omzuma kadar ama bi arkadaşla yine bob tarzı kestirelim dedik ama kesemedi kuaför çok çirkin bi kesim oldu:111: en son gittim kuaföre uçlarına hafif kat vererek uzadığında güzel duran bi kesim yap ve kesinlikle jilet kullanma makas kesimi olsun dedim.makas izi çok fena sürekli topluyorum saçlarımı ama uzuuuun bi süre kestirmeyi düşünmedğimden böle bişey yaptım.ve kesinlikle eski uzun saçlarımı istiyorum

al bendende okadar belime kadar saclarım vardı bir boya sonucu yandı gitti bitti üüüüü... bende sil bastan karar verdim uzatıcam dedim enseme kadar kestirdim o belimdeki saclarımı zledim ben yaaa.. umarım uzarrrr

aynen koku yapmıyor bu benimde cok hoşuma gitti. poşetle dursun zaten..

sende poşetlemişsin o zaman demekki poşetlemek lazım :) kokmaması iyi zaten kaynatırken yeteri kadar kokuyo

al bendende okadar belime kadar saclarım vardı bir boya sonucu yandı gitti bitti üüüüü... bende sil bastan karar verdim uzatıcam dedim enseme kadar kestirdim o belimdeki saclarımı zledim ben yaaa.. umarım uzarrrr

benmde belimdeydi kışın şal diye kullanırdım saçlarımı ayyy çok özledimmm neyse kızlar ben turplu su ılımıştır.ben gidiyom bakıma.kaşıntı durumunu falan yazarım yapınca.

evet suan saçımda ne kadar bekliyoduk yaw uykum gelmeye başladı :) ense kısımlarımda hafif bi kaşıntı var.bide masajı söylücem size unutmadan.nerde okudum bilmiyorum ama saç derisine yapılan masajda çok önemli kızlar biliyosunuzdur muhakkak ama hatırlatayım istedim :)

mehaba özel msg atamıyorum msg sayım yetersizmiş
kozmik bakım diye bir blog var o blogdaki saç bakım tarihlerine göre yapıyorum. haftada iki defa yapıyorum. benim de saçlarım çok yanıktı kesmeden yanıktan kurtulmanın bir yolunu bilmiyorum benim saçlarım normalde de çok dökülürdü ama halaaa çok dökülüyor bir iki haftada dökülmeyi keser diyorlardı bir aya yakın oldu ama hala dökülüyor. o konuda yapıcak bir şey bulamadım kokusu daha korkunç bence yaa katlanamıyorum kokusuna turplu suyu da başta dört bardak suyla başlamıştım sonra üç bardakla yapmaya başladım en son ikibuçuk bardakla yaptım şimdi iki bardakla denemeyi düşünüyorum bir de ben saçımda bütün gece tutuyoum uyanınca yıkıyorum bak iki fotoğraf paylaştım arasındaki zaman farkı beş gün beş günde uzattı öyle saçımı üstelik ikinci yapışımda oldu tarihine de kozmik bakımdan bakıp yapmıştım. bence başla uzamamasındansa seyrelsin derim ben belimdeki saçları küt kestirmek zorunda kalmıştım zar zor omzuma kadar uzattım hala özgüvenim yerine gelmedi umudumu kaybetmeden deniyorum o ilk başta söylediğim kozmik bakımdaki tarihleri takip et kesinlikle vücudu etkiliyor ayın fazları o blogu da kadınlar kulübünden bulmuştum sanırım aycangul diye bir üyenindi ama emin değilim kolay gelsin canım

kızlar bu turplu su yaptıktan sonra saç kokuyo mu acaba ? bende yapıcamda aslında sinamekili kür iyi ama o kokuyo ee seyy artık benim bi sevgilim var öyle kokulu kokulu gezmek istemiom yanında

pişerken kokuyor yıkadıktan sonra kokusu kalmıyor ben şampuanıma bemiks kırmıştım onun kokusu oluyor yıkadıktan sonra. yani muhtemelen şampuanınızdaki baskın koku kalır saçınızda.

rendelersen daha iyi olur ne kadar küçük parçalar olursa suyun içine okadar işler turp. bir de sadece tülbentle sararsan kurur kurumasın diye streç veya poşet daha iyi. buarada ne kadar bekletiyorsunuz ben ilk yaptığımda üç saat bekletmiştim ikinci yaptığımda 16 saat beklettim. uyanınca yıkadım. beş gün sonrasında saçım bir parmak uzamıştı. çok şaşırdım ama fotoğrafı var üç sayfa geride.

kaşınan saç uzuyor demekmiş ben de yeni öğrendim güzel haber :)

annem ben liseye giderken asma suyuyla yıkardı saçımı saç uzatırmış beslermiş derdi
balkonumuzda asma vardı belli bir dönemde budanıyor asmaların uçları o uçlara poşet bağlardı asma o poşetlere sunu akıtırdı o suyuda banyodan son ra son durulama suyu yapardık ve saçlarım gerçekten ozamanlar çok güzeldi şu turpu bnde deniycm umarım saçı besler

mrb 2 haftadır 2 günde bir yapıyorumilk hafata ölçmedim ne kadar uzadı ama ilk haftanın sonunda ve 2 haftanın sonunda ölçüm 1.5 cm uzamış yani 1 haftada ayriyetten uzamasının yanında saçlarım pamuk gibi boyadan dolayı çok yıpranmıştı 2 haftada toparlandı kırıklar kalmadı gibi şimdi gene boyayacam ve kürü kışboyunca bırakmayacam şu an saçım arkadan sütyen hizamda belime kadar devammm

bnde aldım siyah turp bugün pazardan kadın 1 tanede kırmızı turp verdi bu da benden dedi ii dedim sağol
denicem bakalım inşallah bendede işe yarar

konu acilali uzun zaman olmus yokmu su kadar süre yaptim su kadar uzama oldu diyen ......sayfalari okudum ama hepsini okuyamadim birazdan ise gidicem zaten zamanim olmadigi icin yariya gelmeden biraktim okumayi....bizede heves verir yorumlar o bakimdan yani bizi gaza getirecek biri yokmu :)))

valla ben fena gaza geldim desem bastan asagı okudum bugün ikinciyi yaptım bakalım iki günde bir yapıyorum ne olucak. sinameki kürünü yapıyordum ama bemiks ampul gibi dolaşmaya baladım vitamin kokusu hala fışkırıyor kafamdan .. bıraktım onu turp suyuna başladım bakalım inşallah iyi olur..

kaşınan saç uzuyor demekmiş ben de yeni öğrendim güzel haber :)

16 saatmi tatlım bitlenirsin alimallah naptın
ben ilkinde 2 saat tuttum şimdi yine saçımda bekliyorum 1 saat oldu ama şu sigaramıda içeyim yıkıcam sıkıldım vala
kaşıntı iyice işaretse eğer o zaman saçlarım kesin uzuyor

Bende turplu suyu yapiyorum cnm uzatiyo gibime geliyo cunku gecen senede iyi sonuc aldim ama duzenli ve uzun sure yapamadim boyada yok saclarimda anlayamiyorum ne kadar uzadigini keske biri ciksada uc dort ay yaptim saclarim su kadar uzadi diyen olsa ben calistigim icin duzenli yapamiyorum ama hic yoktan iyidir yaza kadar belime getirse benden mutlusu yok :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…