Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

kafamda yine turp maskem :) bu kez içine sirke zeytin ve badem yağıda ekledim kokuyu siz tahmn edin :))) 2 saat beklicem işte

ya kızlar bişey sorcam bildiğim kadarıyla şuan turp mevsimi değil dün bakındm ama etrafta turp murp bulamadım. saçlarımla çok uğraşan biriyim son boyattığımda yandıkları için kestirmek zorunda kaldım alışık değilim kısa saça acil uzatmaya ihtiyacım var

ben yumruk büyüklüğünde turpu 3 bardak suda rendeleyip kaynattım kokusu o kadar kötü değil yaa mutfağa giremicek kadar değil ama benimki beyaz turptu içi mor olanlardan ve bunu kaç günde bir yapmam gerekiyor?

ben bugün ilk denememi yaptım şu anda kafamdalar ve sonucu çok merak ediyorum bakalım inş dedikleri gibi bi sertleşme olmaz ve şu düz göründüğü konusu bendede olur çünkü düz saçı çoook severim yaklaşık 1 yada 2 saat sonra yıkicam.........meraklandım valla...

BEN 3. DENEMEMİ yapıyorum ama ben 2 bardakla yaptım çünkü 3 bardak fazla geliyo kaldıki 2bardakla yaptığımdada kaldı kalanı dolaba koydum ve yarın tekrar yapıcam.......ben tariften farklı olarak içine badem yağı ve zeytinyağlı sarımsak kürümde vardı onlardanda koydum bakalım nasıl bişi olucak...1den beri bekletiyorum yaklaşık 3saat oldu birazdan yıkicam....

BEN 3. DENEMEMİ yapıyorum ama ben 2 bardakla yaptım çünkü 3 bardak fazla geliyo kaldıki 2bardakla yaptığımdada kaldı kalanı dolaba koydum ve yarın tekrar yapıcam.......ben tariften farklı olarak içine badem yağı ve zeytinyağlı sarımsak kürümde vardı onlardanda koydum bakalım nasıl bişi olucak...1den beri bekletiyorum yaklaşık 3saat oldu birazdan yıkicam....

bende sinemakiyi denedim içine badem yağı çamterebentın zeytınyağıda kattım hıçbır faydası olmadı b vitamini 2 kere koydum içine ama şiddetli baş ağrım oldu zararlıdır dıye sonra eklemedim bı daha şimdi bunu da denemek istiyorum benim saçlarım cok guzeldı belıme kadar sıkıldım kestirdim çok kısa :S ve çok pişmanım umarım işe yarar kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…