Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

Benim saclariim suan kaynakli caniiim :) benimde canima tak etmisti bende kewstirdikten sonra kaynak yaptirdim ama saclarin mahvoldugu bi kesin.. Basindaki agrida cabasi.. Tarayamamak vs.. Yaptir yaptirma demem.. Ama her yaptiran iki aydan önce atiyo, benimki 3 bucuk ay oldu canima tak etti diyebilirm atip kestiricem dayanicam katlanicak uzaticam saclari bakdim olmuyo canim isteyince yine taktiririm.. ama siz siz olun öyle saclari elli kere oynamayin, biseyi cikiyo artik.. Ah eskiden ne dogal saclarim vardi...

geçen hafta iki kere yılan yağı ve badem yağı yapmıştım, bi de tresan şampuanın içine iki tane bepanten ampul kırdım.. bir haftada saçlarım sanki daha parlak ve daha gür oldu.. ben de kaynak konusunda kafayı yiyenlerdenim, ama yaptırmadım :) bi de bu turplu suyu denicem bakalım :)

arkadaşlar acil bi sorum olucak size, kafama takıldı bu turplu suyu hazırlarken, kabuğunu soyup mu rendeliyoruz ?

turplu sudan memnun musunuz ben sinameki yi yapıyorum 3. haftam olucak aman aman bı fark olmadı 3. ayı dolmasını beklıyorum ama cok kotu kokuyor:120:

turplu sudan memnun musunuz ben sinameki yi yapıyorum 3. haftam olucak aman aman bı fark olmadı 3. ayı dolmasını beklıyorum ama cok kotu kokuyor:120:

sinamekiyi bırakma canım emin ol ben üç ay içinde dediğin gibi aman aman bir fark göremedim ve ara devresinden sonra hem turplu su hemde sinameki yapıyordum ama sinameki saçımı o güne kadar hiç dökmemişti turplu su öyle bir döktü ki saçımı korktum kel kalıcam diye devam edemedim ilk iki hafta haftada 3 kez kullandım turplusuyu bir kezde sinameki yaptım dökülmelerden dolayı bıraktım onun yerine yemeye devam ettim mevsimiyken diye şampuanıma çam terebenti koymuştum bir ay içinde yaptığımı anlatayım ilk iki hafta turplu su ve sinameki sonraki iki hafta sadece sinameki her saç yıkamamda çam terebentli şampuan ve hergün nerox b12 vitamini içtim üç ayda sadace sinameki yaparak 1 cm yerine 2 cm uzatıyordum her ay bu ay yaptıklarımla tam 5 cm uzadı önce şok oldum kardeşim ölçtü inanmadım annemede ölçtürdüm gerçekten beş cm kesinlikle şiddetle tavsiye ediyorum devam et emin ol pişman olmazsın ben havalara uçtum çünkü hiç beklemiyordum böyle bir sonuç

Aman Allah'ım bu ayın 26sında 1 ay olacakk turp suyumun. ve hep bakım günlerinde yaptım

ben daha ikicisini yapıcam, uzama var mı saçında peki ?

evet canımm ama ben genelde geceden sabaha beklettiğim için yumurta katmadım. hep bakım günlerinde yaptım. dediğm gbi 26sında 1 ay olacak 26sında son yapışım. bakım tarihide üstelik.. kahküllerim 2.5 cm falan uzamış. yeni banyo yaptım, ölçtüm. Dökülmede azaldı gibi üstelikk.

Son düzenleme:

ben iki saat falan tutuyorum ve yumurta kırmıyorum.. yalnız şapır şapır yüzümden aşağı dökülüyor sular

ben iki saat falan tutuyorum ve yumurta kırmıyorum.. yalnız şapır şapır yüzümden aşağı dökülüyor sular

hmm. saçını bikaç tutama ayır topla. kafana market poşeti geçir. öne getir tutma yerini. elinde büke büke dola. o taraftaki poşet olan kısma geçir. eşarp bağla bide. akmaz.

slm arkadaslar uzun zamandir takip ediyorum bu konuyu turplu suyu sadece 2 kere denedim cunku bir kere daha yapsaydim kocacik beni evden kovacakti:):)))) allahim o yumurtanin kokusu nedir oyle sacimi yikadigim halde kokusu kaliyodu ama saclarimi yumusacik yapiyordu. Acaba turplu suya yumurta koymadan da ayni sonucu elde edebilirmiyim faydasi olurmu oyle deneyen arkadaslar varsa cvp yazarsaniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…