Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

O zmn baska bir formul dene sen cnm ,dokulme konusu daha onemli diyorsun ,bu da yaramamis madem..ben de sinamekili kur cok doktu ama turplu su dokulmeyi kesti tamamen..

demekki her kişide farklı oluyormuş bunu anlamış oldum bende turplu sudan üç ay kadar önce sinameki yapıyordum ve tek bir tel bile dökülmüyordu bünye meselesi demekki canım ama genede yardımı olan herkese teşekkür ederim :):KK1:

arkadaşlar ne oldu neden konu durdu kimse birşey yazmıyor yoksa ben mi sayfadan engellendimde bnirşey göremiyorum:KK1:

Cnm ben de simdi konuyu canlandirmak icin girdim ,kac gundur bakiyorum kimseden ses yok:))ben moral bozmamak icin yazmadim ama artik dayanamicam ya 4,5 ay oldu max. 1.5 cm uzuyor her ay:KK43: tmm dokulmemi kesti ama hic uzatmiyor:KK43: duzenli kullaniyim uzatir eninde sonunda diyorum ama olmicak galiba.herkes 1-2 haftda fayda gormus ben niye goremedim bu kadar zamanda ?:KK43:

Cnm ben de simdi konuyu canlandirmak icin girdim ,kac gundur bakiyorum kimseden ses yok:))ben moral bozmamak icin yazmadim ama artik dayanamicam ya 4,5 ay oldu max. 1.5 cm uzuyor her ay:KK43: tmm dokulmemi kesti ama hic uzatmiyor:KK43: duzenli kullaniyim uzatir eninde sonunda diyorum ama olmicak galiba.herkes 1-2 haftda fayda gormus ben niye goremedim bu kadar zamanda ?:KK43:

içsel sebeptendir.

cnm üzülme ben 1,5 ay falan yaptim simdi 1,5 aydir yapmiyorum ve herkes "senin sacin uzamis" diyor ilk basta bende fark etmedim ama simdi görüyorum uzadigini. istersen sende bir "Mola" ver saclarin kendine gelsin :KK19:

cnm üzülme ben 1,5 ay falan yaptim simdi 1,5 aydir yapmiyorum ve herkes "senin sacin uzamis" diyor ilk basta bende fark etmedim ama simdi görüyorum uzadigini. istersen sende bir "Mola" ver saclarin kendine gelsin :KK19:

Ben de öyle düşündüm cnm ,bir mola vericem zaten artık çok sıkıldım..düzleştiriciden uzamaz olmuştu saçım ,onu bıraktım kırıklarımı falan aldırdım ,artık kendi haline bırakıcam uzar yavaş yavaş..

Ben de öyle düşündüm cnm ,bir mola vericem zaten artık çok sıkıldım..düzleştiriciden uzamaz olmuştu saçım ,onu bıraktım kırıklarımı falan aldırdım ,artık kendi haline bırakıcam uzar yavaş yavaş..

bende öyle yaptim cnm düzlestiriciyi biraktim masayida sadece dusdan sonra sacima fön tutuyorum uzaktan hemen kurusun diye saclarim toparladi kendini valla.

sende yap bak görüceksin daha iyi olucak saclarin.

zaten saclarimizi düzlestiriciler mahfediyor

günaydın kızlar ben iki hafta kadar önce basladım ve bugun bıraktım anladımki turp falan hikaye turpu yaptım yapalı saçlarım yumusadı dökülmesi durdu ee hani hikayeydi diyeceksiniz evet turp degildi işe yarayan turpla birlikte basladıgım banyodan önce 3 tas spguk su dökmemdi saçlarıma hem nemi tuttu hem yumusattı kızlar uzamasınada etkii edecek bence. artık turp yapmıcam banyodan çıkmadan saçlarıma soguk su dökecegm sizde bunu deneyn tavsiye ediyrm bu turp çekilecek çile degil..:KK50:

günaydın kızlar ben iki hafta kadar önce basladım ve bugun bıraktım anladımki turp falan hikaye turpu yaptım yapalı saçlarım yumusadı dökülmesi durdu ee hani hikayeydi diyeceksiniz evet turp degildi işe yarayan turpla birlikte basladıgım banyodan önce 3 tas spguk su dökmemdi saçlarıma hem nemi tuttu hem yumusattı kızlar uzamasınada etkii edecek bence. artık turp yapmıcam banyodan çıkmadan saçlarıma soguk su dökecegm sizde bunu deneyn tavsiye ediyrm bu turp çekilecek çile degil..:KK50:

ben genelde üsüdügüm icin yapmam gibi geliyor bana :KK1:

Soğuk sunun nem tuttuğunu ve saç uzattığını duymuştum.söylediğin şeyi denicem cnm ,teşekkürler:)

Soğuk sunun nem tuttuğunu ve saç uzattığını duymuştum.söylediğin şeyi denicem cnm ,teşekkürler:)

kızlar bu düşünce banada cok soguk gelmişti:) ama elidorun reklamlarındada hatice sultanın saçlarını soguk suyla duruladı adam bi deneyeym ddm ki bn kaynar suyla yıkanan biriyim banyom bittikten sonra ayaga kalkıyorum basımı öne egiyorum döküyorum soguk suyu üç tas sonra hemen vucuduma degmeden havluyla sarıyorum ve bitti bunu yapın kızlar ne turp ne sinemaki belki yağ maskesi yapablrsnz canlarım deneyin bence turpuda yazık o ugrastımız vakte o kokuya degmez :KK8:

az önce ölçtüm saçımı, son 15 günde bazı yerlerde 1 cm, bazı yerlerde 1.5 cm lik bi uzama var, 8 aralık gibi başlamıştım ben bu küre, arada bi kaç hafta yapamadığım olmuştu, normalde ayda 1 cm uzamayan saç, 3 ayda bazı yerler 7 cm e kadar, bazı yerler 6 cm civarı uzadı. işte normalde uzattığı miktarın 2 katı uzattı ama turplu su saçımı ıslakken sert yapıyor, taradığım da cok dökülme oluo, o yüzden bi kaç hafta daha yapıp bırakmayı düşünüyorum, yerine saç çıkaran bişilere geççem.

bende son gelişmeler böyle, bide şu hiç uzatmadı diyen arkadaşlara cidden cok üzüldüm, hani rendesi, kaynatması, beklemesi, süzmesi,akması, kokusu derken bildiğin işkence, saçım azcık insan saçına benzese hayatta çekmem, ama gel görki kafamdaki aslan yelesi görüntüsünü azcik daha hafifletmem lazım, bıktım artık mütemediyen saç toplamaktan :KK43:(

Olsun cnm ya ben size seviniyorum acil uzatmasi gereken kuafor gazabina ugramis insanlarin isine yaramasina.ben idare ediyorum ,sacim belime gelsin hemen istemistim sadece.bence sen birakma turp bitene kadar devam et ,ne kaldi yaza surda sacin uzar baya.

Olsun cnm ya ben size seviniyorum acil uzatmasi gereken kuafor gazabina ugramis insanlarin isine yaramasina.ben idare ediyorum ,sacim belime gelsin hemen istemistim sadece.bence sen birakma turp bitene kadar devam et ,ne kaldi yaza surda sacin uzar baya.

iyi dileklerin için teşekkür ederim cnm, uzatması güzel de bu hızla dökmeye devam ederse kel kalcam :KK43:( zaten bi kaç hafta daha devam edicem bakalim, sonra dediğin gibi turp da bulunmaz zaten.

Kızlar turplu suyu resmen bıraktığımı açıklıyorum..:)bugün son turbum kalmıştı ,onu yapıcaktım ,onu bile yapmadım..bakalım bırakınca uzadı diyenler var öyle bir durum olursa söylerim..size bol şans ,umarım size yarar..

senelerdrr yok turptu yok sınemakıydı yokk sarmsaktıı ws wss kürleri uygulamıs bırı olarakk radıkal bı karar aldm we kaynak yaptrmaya karar werdım. :)) yarın yada obr gun yaptrcm.sacı yıpranmmıss olanlarr bosuna ugrasmayınn uzamıorr ıste saclarr. ilk bı ıkı ay uzuyoo sonra tekrar duruoo hele de uclarda kırık warsaa.. aman allahımm :)) saglıklı sac ıcın zaten gerk yok küre fln uzuoo onların.

X