Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

canim merhaba yumurtasiz da faydasini goruyomusun acaba ayrica uzatma disinda ne gibi faydasini gordun

merhaba, ben şu anda daha ikinci suyu kaynatıyorum, henüz şu faydası oldu diyemicem ama, devam ediyorum, gelişmeleri yazarım mutlaka :) bi de diyorum ki acaba içine biraz badem yağı koysam mı ?

Saclarimda boya ustune boya vardi ve nihayet en sonuncu boyadan sonra iflas ettiler neredeyse dibinden koptular:KK43: Su an saclarim cok kisaldi sanirim bir kadinin kabusu kipkisacik saclarinin olmasi. Pismanligim ve uzuntum uzerine saclarimi daha hizli uzatabilmenin yollarini ararken burayi buldum. Benim icin bir umut oldu bu turp suyu ve ilk olarak dun denedim yarin tekrar uyguluycam. Umarim faydasini gorurum aynaya bakasim gelmiyor. :KK43:(

Benim saclariim suan kaynakli caniiim :) benimde canima tak etmisti bende kewstirdikten sonra kaynak yaptirdim ama saclarin mahvoldugu bi kesin.. Basindaki agrida cabasi.. Tarayamamak vs.. Yaptir yaptirma demem.. Ama her yaptiran iki aydan önce atiyo, benimki 3 bucuk ay oldu canima tak etti diyebilirm atip kestiricem dayanicam katlanicak uzaticam saclari bakdim olmuyo canim isteyince yine taktiririm.. ama siz siz olun öyle saclari elli kere oynamayin, biseyi cikiyo artik.. Ah eskiden ne dogal saclarim vardi... :-)

Cok haklisin saclarimizla ne kadar cok oynasak o kadar cok zarar veriyoruz, oysa dogal haline biraksak ne yipranir ne de kestirmek zorunda kaliriz ama nerdeeee:)

Cok haklisin saclarimizla ne kadar cok oynasak o kadar cok zarar veriyoruz, oysa dogal haline biraksak ne yipranir ne de kestirmek zorunda kaliriz ama nerdeeee:)

kaynaklarını çıkaran bi kadın gördükten sonra vazgeçmiştim, yoksa ben de kaynak yaptıracaktım :) kadın ağladı resmen kuaförde, yanlış takılmış sanırım ama olsun, riske giremedim :)

kaynaklarını çıkaran bi kadın gördükten sonra vazgeçmiştim, yoksa ben de kaynak yaptıracaktım :) kadın ağladı resmen kuaförde, yanlış takılmış sanırım ama olsun, riske giremedim :)

Ben birebir kizimin saclarinda sahit oldum. Saclari kokunden yipratiyor. Cikarmak icin ugrasilirken bir cok tel kopuyor yani benim tercih etmeyecegim bir yontem. En guzeli sacimizi dogal haline birakip uzatmak ee onu da basarabilirsem tabii ki :))

Ben birebir kizimin saclarinda sahit oldum. Saclari kokunden yipratiyor. Cikarmak icin ugrasilirken bir cok tel kopuyor yani benim tercih etmeyecegim bir yontem. En guzeli sacimizi dogal haline birakip uzatmak ee onu da basarabilirsem tabii ki :))

doğal halinde ve doğal bakım kürleriyle :)) ben bozdum kafayı turplı suyla ama faydasını görüyorum sanırım, diplerimden yarım santim uzamış iki haftada :)

zeyno855, saclarin normalden daha cabuk uzuyorsa bence devam et:) Ha bir de bos kaldikca sac diplerine parmak uclarinla masaj yap gunde 3-5 dk faydasini goreceksin.

zeyno855, saclarin normalden daha cabuk uzuyorsa bence devam et:) Ha bir de bos kaldikca sac diplerine parmak uclarinla masaj yap gunde 3-5 dk faydasini goreceksin.

evet, gayet memnunum, annem isyan bayraklarını çekti kokusu yüzünden ama :KK70: elim hep saçımda kafamda zaten, 3-5 dk anca rahat bırakıyorumdur heralde :))

Ben boya konusunda zaten yeterince riske girdim ve sonunda saclarimi kaybettim. Simdi deli gibi geri uzatmanin yollarini ariyorum.
Bugun ikinci turp suyu uygulamami da tamamlamis bulunuyorum. Yeni yikadim ve saclarim parlak, canli ve gayet saglikli gorunuyor. Artik uzama olacak mi olmayacak mi 5 gun sonra belli olacak. Hadi bakalim hayirlisi:))

Ben boya konusunda zaten yeterince riske girdim ve sonunda saclarimi kaybettim. Simdi deli gibi geri uzatmanin yollarini ariyorum.
Bugun ikinci turp suyu uygulamami da tamamlamis bulunuyorum. Yeni yikadim ve saclarim parlak, canli ve gayet saglikli gorunuyor. Artik uzama olacak mi olmayacak mi 5 gun sonra belli olacak. Hadi bakalim hayirlisi:))

Canım inşallah hayırlısı olur ve uzar saçların, bende birazdan alacağım turpları ve yapacağım ve umarım etkili olur. Buradan paylaşacağım...

uzun bir süre sonra dün tekrar turplu suyu yaptim :KK16::KK16:

bukadar güzel bir sey var mi yaaa saclarim yumusacik oldu

bu sabah kalktigimda da saclarim kabarik degildi :KK16:

ugrastiriyor bayagi bi ama vazgecmicem bundan

ben ilk basladigimda haftada 2 kez yapiyordum sonra 1 e düsürdüm.

2 ay mola verdim simdi yine basladim hafta 1 yapicam sanirim

X