Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

kızlar adem kükürt uzatan saçımızı kükürtlü sabunla yıkasak yine uzarmıki.bu turp işi zahmetli gelmeye başladı şimdilerde boşum yapıyorum ama işe başlasam yapamam heralde

kızlar adem kükürt uzatan saçımızı kükürtlü sabunla yıkasak yine uzarmıki.bu turp işi zahmetli gelmeye başladı şimdilerde boşum yapıyorum ama işe başlasam yapamam heralde

birkaç gündür aynı şeyi ben de düşünüyorum. ama turplu su tabiri caizse kazık gibi yaptı saçlarımı.yumurta koymadığımdan oldu.şampuanım bitsin kullanmayı düşünüyorum.ama sert yaparsa saçları.kullanan varmı acaba?

çam terebentin bakımı uygulayn kızlar veya zeytinyağı bakımı hemen kendine gelir saçlarınız
ben bu turp bakımını bir ay uyguladım 10 cm de uzadı zaten kuruluk çok fazla olmadı (kırmızı turp kullandığım için olabilir) bu arada sertliğin sebebi turp kızlar yumurta değil. siyah turp en hızlı uzatan ve kazık gibi yapan(arkadaşımdan biliyorum) kırmzı turrbun uzatmaya etkisi daha az bende sertlik kuruluk yapmadı beyaz turpun herhangi bi etki yaptığını ben şahsen düşünmüyorum, onu yapan arkadaşımda var çünkü gerçi o düzenli yapmadı onla alakalı olabilir

mutlaka sertleştirecektir sabun sonuçta .ben denicem.eskiden şampuanmı varmış

ben turplu suyu durulama suyu olarak kullanıyorum.saçımda 1 gün kalıyor.ama yıkayınca tekrar yumuşuyor saçlarım.ayrıca bakım yağları da kullanıyorum.çam yağı,hint yağı ve zeytin yağı...

Yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım. Bugün sinamekili kürü yaptım. Ve son durulama suyu olarkda turplu suyu kullandım.Saçımı kuruttum. Saçım nasıl yumuşak olu. Ben de bunu siiznle paylaşayım diyodum. Saçtan saça farkediyor herhalde.

Bu durulaa suyu olarak işe yararsa süper olur zira en sürüp bekletme işini yapamıyorum,yumurtayı zate hiç koyamam. Gelişmeleri paylaşırım.

turp yemek de saç bakımında içten destek sağlıyormuş.olabilir valla.İçeriğinde kükürt var.Ve saç köklerini besliyor.Ama vücüdumuzdaki diğer kökleri de besliyorsa yandık

bende şimdi bunu düşündüm. bende severim turpu. diğer kökleri de besler mi diye. hakikaten yandık o zaman

şu an ben de durulama suyu olarak yaptım.ben makineyle kurutmuyorum.Kendiliğinden kurutuyorum.yumurtayla yapınca yumuşacık oluyordu.Sert yapmasına razıyım artık.Yeterki uzasınlar :))

Gül reçelleri merhabalarrrrrrrrr . arkadaşlar, ben kendi denedigim ve etkisini gordugum bir yöntemi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Ama bir azcik, azcik derken epeyi kokulu bir yontem ama eeeeeeeee naapalim
güzellik de kurban talep ediyor.
2 tiş- sarimsak
1 orta boy- soğan
1 ç/k- zeytin yagi
1 yumurtanin sarisi
Canlarim şimdi de gecelim yapilisina .
Yaaa :26: sizde ona ne diyolar bilmiyorum ama birde tiyorka olarak biliniyo , söyle anlatiyim hani patates, havuç ve.s kuçucum yapmak icin kullaniliyon ya mutfakta iste sarimsak ve sogan ondan geciriliyor ve suyu bi kaseye sikiliyor. ardindan güzellerim, yumurtani beyazindan ayiriyoruz çün ki bize yalnızca sarisi lazim. eee beyazini napicaz diyorsaniz ? ne biliyim canim krem santi yapin gitsin :111: ve sonda zeytin yagi ilave edilir ve hepsi birlikte güzeeelce karistirilir.
Banyoya girmezden önce saçin diplerine güzelce sürulur,15 ve ya 20 de ola bilir dakika filan bekliyoruz ve bu arada oksijen balonu filan takin agziniz burnunuza şaka şaka veeee yikiyoruz.
ŞOK ŞOK ŞOK 2 AYA UZAYACAK SAŞİ 1 SEFERDE UZTİYORŞ YALNİZCA UZATMİYOR GÜRLEŞTİRİYOR, PARLAKLİK VERİYOR. GÖZLERİNİZE İNANAMİYCAKSİNİZ .
NOT: evde kimse olmadiği bir zamanda deneyin bizimkiler isyan ediyolar da o yüzden dedim.

Canım ben turplu su yaptığımda içine toz kükürt atıyorum, aktarlarda satılıyor yani sabununu kullanmana gerek yok...

Elden gel dostum, o ipek gibi saçlarım kazık gibi oluyor, sırf 3 hafta evvel bu yüzden vazgeçmiştim turplu sudan ama inadım inat yeniden başladım...Gel biz seninle turplu su kankası olalım

Ben siyah turp kullandım ve saçlarım kazık gibi oldu, demek ki normal...İyi bari devam edeyim

Kızlar, bu gün bende başladım turba, inatla devam etmeye karar verdim...Bu günlük kürümü yaptım, bir miktar yumurtasız turp suyu arttı, bunuda yarın sabah saç diplerime sıkmayı planlıyorum, tabi yine artan olursa doğru çöpe

ilk kürün saçlarına uğur getirsin ben yarın yapacağım. 2 günde bir yapıyorum.Sen ne kadar sıklıkta yapmayı düşünüyorsun?

Sana uyarım, bir haber et yeter Ben zaten sabah kalan turplu suyu saç diplerime sıkacaktım, yani bu gnd eyapmış olacağım Bende 2 günde bir yaparım ama arada sinameki ve sığıriliği kürlerimde var, onada uydurmak gerek...

sinameki kürünü ben de yapıyorum.şimdi 2 haftalık ara verdim. haber ederim sana da.takım ruhu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…