Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Kuafore gittigim halde husrana ugramak beni mahfetti saat kac oldu uyuyamiyorum sıkıntidan yarin iste mahfolucam demek bu :KK43:
Sari rofleli sacima bakir karemel istedim
Oriel ile acti komple boyadi ama rengarenk oldu sacim uclar kirmizi gibi dipler sarili gibi somdi tekrar gidip komple boyatmam gerekiyor bir kere yikadim akti haliyle ama tum guvenim gitti ne yapabilirim omeriniz olursa cok sevinirim lutfen :KK43:(

Eklentiler

• 2015-10-30 05.18.43.jpg
    2015-10-30 05.18.43.jpg
    392 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
merhaba ben de fikrinizi almak istiyorum. öncelikle şunu merak ediyorum mesela saçı kızıl tonlarında boyayınca zamanla akma yapıyor ton değişiyor. peki saçın dibi geldi ne olacak? dibini boyasan bu sefer ton farkı olacak? zaten evde dip boyama nasıl olur ki? yani diple boyanmış yerin sınırı tam nasıl ayrılır ki? boyanmış yere de biraz boya değebilir o zaman ne oluyor?

yıllar önce komple boyattım sonra kendi saç rengime döndüm. şu an tamamen kendi saçım. hatta şöyle
Eki Görüntüle 1671841

ve evde şu tonları yakalamam mümkün mü, dibim geldi mi ne yaparım?
Eki Görüntüle 1671842 Eki Görüntüle 1671843
istediğin saç rengi çikolata kahve gibi duruyor. Açık bir çikolata kahveyle boyayabilirsin bence. Bir de nacizane fikrim, aynı saç rengini bi ara kullanmış biri olarak, senin de attığın iki fotoğrafta göz renkleri yeşil. Bu tür renkler renkli gözlülerde çok hoş duruyor. Tabiki esmerlere ve buğdaylara da yakışır fakat benim fikrim başka göz renklerin böyle çarpıcı görünmediği için farklı renkmiş gibi duruyor.

istediğin saç rengi çikolata kahve gibi duruyor. Açık bir çikolata kahveyle boyayabilirsin bence. Bir de nacizane fikrim, aynı saç rengini bi ara kullanmış biri olarak, senin de attığın iki fotoğrafta göz renkleri yeşil. Bu tür renkler renkli gözlülerde çok hoş duruyor. Tabiki esmerlere ve buğdaylara da yakışır fakat benim fikrim başka göz renklerin böyle çarpıcı görünmediği için farklı renkmiş gibi duruyor.

fikirleriniz teşekkürler. beyaz tenli, ela gözlüyüm bu tonların yaışacagını düşünüyorum. mesela sarı bana çok soğuk soluk geliyor kendime yakıştıramıyorum ama bu sıcak tonlar beyaz tende daha hoş durur gibi geliyor bana. bi daha asla boyatmam demiştim ama insan arada bir değişiklik istiyor :)

saçlarımın zemini siyah ve benim saçlar mocha kahvesi dipler gelince artık kendım yapmak ıstıyorum boyanın markasını bılmıyorum ama mocha kahve 30 luk aklında tut dedıgını hatırlıyorum banada yardımcı olur musunuz?

Merhaba, tarçın bakırdan çikolata kahveye dönmek istiyorum, ne yapabilirim?

Merhaba ben sacimi haziranda ombre yaptirmistim ve eylul sonunda komple actirip rofle yaptirdim hic istedigim gibi sari bi renk olmadi sarimsi turuncumsu garip bir renk oldu herkea kotu yorumlar yapti ben de dayanamadim evde kendim iki kutu siyah boyayla siyaha boyadim.. En basta cok kotu yogundu simdi durdukca alistim ve sacima bi daha dokunmamaya karar verdim. Kendi rengime donmek istiyorum. Merak ettigim sacim uzadikca kahve gelicek suan boya da koyu oldugu icin goze batmiyor ama bu sacimdaki renk hic akar mi yani bazi kisimlar acilmaya basladi ama bazi yerler simsiyah biranda acilmasina gerek yok ama bu boya eninde sonunda akicak degil mi bunu merak ediyorum sadece. Simdiden cok tesekkur ederim

Bu sorum gorulmedi sanirim lutfen cevap

Bu sorum gorulmedi sanirim lutfen cevap
Bence cok akmaz. Ama aksa da sac rengine yakin renklerle boyamaya devam edebilirsin bence. Cunku siyahla kahve renginin bi yerden sonra ton farkinin belli olacagini dusunuyorum. Ve siyah akinca sac renginin tutmasi cok zor ihtimal

Merhaba ben sacimi haziranda ombre yaptirmistim ve eylul sonunda komple actirip rofle yaptirdim hic istedigim gibi sari bi renk olmadi sarimsi turuncumsu garip bir renk oldu herkea kotu yorumlar yapti ben de dayanamadim evde kendim iki kutu siyah boyayla siyaha boyadim.. En basta cok kotu yogundu simdi durdukca alistim ve sacima bi daha dokunmamaya karar verdim. Kendi rengime donmek istiyorum. Merak ettigim sacim uzadikca kahve gelicek suan boya da koyu oldugu icin goze batmiyor ama bu sacimdaki renk hic akar mi yani bazi kisimlar acilmaya basladi ama bazi yerler simsiyah biranda acilmasina gerek yok ama bu boya eninde sonunda akicak degil mi bunu merak ediyorum sadece. Simdiden cok tesekkur ederim
Merhaba , saçlarınız boyası elbette akacaktır zeminde sarı var ve 1 kez boyanmış , saçınıza dokunmayın saçınız şuan muhtemelen 4-5 tonlarında çok akarsa pigmentasyon(cila) yaparsınız boyamayın boşuna yıpratmayın.

merhaba ben de fikrinizi almak istiyorum. öncelikle şunu merak ediyorum mesela saçı kızıl tonlarında boyayınca zamanla akma yapıyor ton değişiyor. peki saçın dibi geldi ne olacak? dibini boyasan bu sefer ton farkı olacak? zaten evde dip boyama nasıl olur ki? yani diple boyanmış yerin sınırı tam nasıl ayrılır ki? boyanmış yere de biraz boya değebilir o zaman ne oluyor?

yıllar önce komple boyattım sonra kendi saç rengime döndüm. şu an tamamen kendi saçım. hatta şöyle
Eki Görüntüle 1671841

ve evde şu tonları yakalamam mümkün mü, dibim geldi mi ne yaparım?
Eki Görüntüle 1671842 Eki Görüntüle 1671843
Merhabalar , bende daha önce kompe platin röfle yaptırıp beğendiğim halde bir daha boyamadım 3-4 sene boyamamıştım benim saçımda o ilk resimdeki kadının renginden.
İstediğiniz tonu saç açıcı jel ile elde edebilirsiniz tamamına sürmeyin uçlarına renk atmış olursunuz.

Eğer saç uçlarına çok ince tutamlara 60-70 paket balyaj attırırsanız şerit şerit değil yumusacık geçişli bir renk olur.

Kuafore gittigim halde husrana ugramak beni mahfetti saat kac oldu uyuyamiyorum sıkıntidan yarin iste mahfolucam demek bu :KK43:
Sari rofleli sacima bakir karemel istedim
Oriel ile acti komple boyadi ama rengarenk oldu sacim uclar kirmizi gibi dipler sarili gibi somdi tekrar gidip komple boyatmam gerekiyor bir kere yikadim akti haliyle ama tum guvenim gitti ne yapabilirim omeriniz olursa cok sevinirim lutfen :KK43:(
Merhaba , saçınıza kızıl boya kullanmış olmalı ki ilk sürdüğü yerler kızıl olmuştur. Tekrar düzeltmeye gelin diye de yapıyorlar böyle. 21 gün saçınızı boyamayin. 21 gün sonra Bakır karamel istiyorsanız koleston perfect 7/73 %9 oksidan ile boyayın.

saçlarımın zemini siyah ve benim saçlar mocha kahvesi dipler gelince artık kendım yapmak ıstıyorum boyanın markasını bılmıyorum ama mocha kahve 30 luk aklında tut dedıgını hatırlıyorum banada yardımcı olur musunuz?
Tabiki , mokka kahvesi kolestonda vardı 7/73 Koleson Perfect %9 luk oksidandır saç renginiz .

merhaba banada yardımcı olursan çok sevinirimm. saçlarımın durumu şöyle; dipten 4 cm fln koyu kumral- açık kahve gibi kendi saç rengim, geri kalan kısmıda 4-koyu kahveyle boyandı uzun zamandır. evde kendim boyadım hep. kuaföre gidip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum o yüzden saçlarımın boyalı kısımlarını amonyaksız saç açıcıyla açıp kumral tonlarına boyamak istiyorum. inoa boya kullanmayı düşünüyorum. üç tona kadar açan loreal majimech var 3 ton açmam yeterli olurmu? bide hangi boyaları karıştırmam gerekiyor onu merak ediyorum.. teşekkürler şimdiden :)

Merhaba, tarçın bakırdan çikolata kahveye dönmek istiyorum, ne yapabilirim?
%6 oksidan ile Koleston Perfect 7/77 ile tek seferde elde edebilirsiniz. İlk başta bakırlık kalıcaktir. 1 ay sonra 2. Boyamada daha koyu bir şekilde yoğun rengi elde edebilirsiniz

X