Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Merhabalar herkese. Fotoğraflardaki ton nedir acaba? İki tonun da farklı olduğunu düşünüyorum ama yanılıyor da olabilirim tabi :)

Benin saclarimda hic boya yok dogal rengi.tugba buyukustun gibi ben koyu kullu kumral istiyorum loreal majirel 7.1 ile boyarsan olur mu.yada ne ile boyamaliyim

Merhaba saçlarımı şuana kadar hiç boyatmadım. Rengi siyaha çok yakın bir kahverengi. Bir kaç ton açılıp kahverengi olmasını istiyorum.Öneriniz var mı ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben saçımı bu renk yapmak istiyorum. Daha önce saçımı hiç boyatmadım ve rengi koyu kahve. Sizce evde kendim bu rengi nasıl elde edebilirim? Yada illa kuaföre mi gitmem gerekir. Yardımcı olursanız sevinirm, teşekkürler :)

Merhaba, ben de bir soru sormak istiyorum. Saçlarımı uzun zamandır şarap kızılına boyuyorum ama artık çok sıkıldım sarıya boyamak istiyorum. Nasıl sarıya dönebilirim

merhaba kızlar hiç bi tecrübem yok saçlarım açık kahverengiydi geçen yıl bu zamanlar, sonra koleston kahve aldım saçlarımı boyadım ama simsiyah çıktı sonra bikaç yıkamada falan biraz düzeldi ama kötü oldu beğenmiyorum Şimdi de http://www.kadinweb.net/wp-content/u...oyu-kumral.jpg bu renk istiyorum saçlarımı ve gerçekten çok istiyorum palette deluxe koyu kumral 6.0 numarayla boyasam olur mu sizce kızlar? YARDIM

Merhaba. Sac rengim bu acik sari istiyorum ne onerirsin :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb banada bi yardım lütfen. saçlarım koyu kahve üzerine garnier olia bakır boyadım normalde hiç boya yoktu tek kat boya var şuan. altta görünen rengi yapmak istiyorum. boyayı akıtmam gerekirmi yada saçımı açmalımıyım. palatte 7-77 yapsam çokmu açık renk olur. yoksa zemin koyu olduğu için istediğim rengi bulabilirmiyim. lütfen yardıımm

Benim ana saç rengim koyu kahve ve kalın telliler saçlarımın rengini değiştirmek istiyorum bir değişik olsun istiyorum.
Oncelikle yasım 20, esmerim fakat tam esmer sayılmam biraz daha açık tenim var koyu bir esmerliğim yok. Gozlerimde kahve minyon tipli zayif bir bayanim. Cevremden sicak cikolata, cikolata kahve gibi oneriler aldim ama yinede sizlerede sormak istedim :)

madem bukadar bilgilisin banada yardım et noluuurr saçlarım turuncu boyamadığım renk kalmadı en sonunda turunculaştıı igora royal 0.22 boya varmış küllü renklerle karıştırınca turunculuğu alıyormuş koyu renkler bana hiçç yakışmıyor gerçek saç rengim küllü kumral yada az daha açığı saçlarım belimdende aşağıda ama yandı hep kendi rengini bulur bulmaz kescem birdahada boyamıcam nolur yardım et nasıl yapsamda kendi kumral rengime kavuşsamm

mr 3-4 sene saçımı karamel ve bakır karamel tonalarında kullandım. baya bir yıprandı saçlarım uçları kurudu. dinlendirmeye alıcam. kendi tonum olan koyu kumrala yavaş yavaş geçeyim dedim.7,1 - 7.0 ve 8.0 (3 tüp yetiyor saçıma). garnier boya alıp karıştırdım. fazla koyu olmayan orta bir kumral elde edeyim saçlarımı dinlendireyim diye. bu sefer uçlar daha koyu tutan bir fındık kabuğu gibi güzel bir renk çıktı . ama dipler ve uçlar aynı değil. saçlarım yıprandığından dolayımı acaba?

Merhaba saçlarım koyu kestane renginde 2 3 ton açmak istiyorum ama uçlarını yardımcı olur musunuz? Hangi saç açılımı önerirsiniz ve kullanımını yazar misiniz

canim bende ilk resimdeki saci yapmak istiorum sacim suan bakir kahve gibi.sen yapabildin mi acaba

Ben extra blond kullandım saçlarım kumraldı ikinci kullanımda turuncumsu oldu kullanmaya devam edersem sarıya dönermi nasıl geçecek turunculuk

Mrb konunuza yorumlarınızı okuyorum da, sorum var gördüğünüzde cevap verebilirseniz sevinirim. Saçım koyu kestane idi, palette 10.0 açık sarı aldım 9 oksidan ile, ondan önce koleston 11.1 denedim bir tutama, ama ikisinden de sonuç alamadım, hatta palette den aldım da soğan kabuguna döndü turuncu bir soğan kabuğu
tabi hoş olmayınca 7.3 alıp kapattım loreal excellence ile, fakat tam kapanmadı da, amacım sarı boyamak

palette yogun saç açıcı ile boyayıp üzerine 10.0 yapsam olur mu bir de sorum saçımda beyazım öyle sürekli boyamamı gerektirecek kadar değil, boya yaptıkça renk pigmentleri ölüyor ve boyaya gereksinimli hale mi geliyor yani beyazlar ile alakası var mı? bilirsiniz Tşk

Merhabalar , geri döndüm tekrardan güncel sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Kızıl-bakır saçın akmaması için ne yapabiliriz?

Yağlı saç derisinin yağlanmasını geciktirmek için neler yapmalı? Mesela fön çektirmek istiyorum 2-3 gün gitsin istiyorum. Ama saçlarım aynı gün yağlanmaya başlıyor :)

Teşekkürler.

1- Bakır boyalar direkt olarak 15 günde bir boya ister yapıları gereği akmaya müsaitler o yüzden direk bakır ton yerine bakır kızıl ton kullanılmalı , bide 15 günde bir isterseniz bakır cila yapın inanın cok kolay boyayı oksidanla değil su ile karıştırıp saçınızı sıcak ayarda kurutun , ne kadae su koycağın hakkında bir şey diyemicem cünkü ben kıvamını göz kararı tutturum.

saçlarınızı cok sıcak suyla yıkamak saçı yağlandırır ve boyayı akıtır. Saçlar şımarır derim ben saçınızı ciddyim 1 hafta yıkamayin sonra yıkayın dayanamazsanız 5 gün ama saçınız en azından "beş günde bir yıkanıyorum" a alışıp ona göre yağ üretir.

Yağın ana sebebi saç derisidir , bir kere defne sabunuyla yıkayın saçlarınız zaten matlaşır.

Ayrıca saç kremi kullanmayin , fönden önce mavi su sıkılır ve kremli şampuan kullanılır bunlar nemlendirici gibidir buda saçı parlatır ve yağlandırır. 2 gün sonra fönünüz pırasa olur.

Başka sorunuz varsa tabiki yanıtlarım

Yok aslında boyadıkça beyazlar diye bir yalan dolaşır ama bilmem ırsidir beyazlık.

Saçınıza keşke o 7.3 ü vurmayaydınız. Tamamını mı tutamını mı boyadınız bilmiyorum. Benim de saçlarım koyu kestanedir. Bende tutup 9 no boyadığımda açmazdı , cünkü boyasız saçlar boyayı kabul etmez. Eğer doğal boyasızaa saçlarınız papatya sprey ile önce bir rengini kırın tabiki biraz soğan kabuğu dediğibiz gibi olur. Ben öyle yapardım önce kendi capımda acardım papatya özü zaten saça asla zarar vermez e sonra saç hafif kumrala dönük boyardım 12/00 ı olurdum sarı bu kadar basit. Kolestonun 12/00 ı koyu saçları açmada etkili . Eskiden cok önerirdim palettenin yoğun açıcısını ama artık KESİNLİKLE öneemiyorum. 1 turuncu yapıyor 2 cok açmıyor 3 cok az en az 3-4 kutu gdiiyor.

Size önerim kolestonun röfle seti , asla yıpratmaz ve pratik yöntemle saçınızı gölgelendirir , 2 kere yapsanız sarı olursunuz zaten :) düz sarıya geçmek isterseniz kolestonun açıcısı ile açıp (cok kuvvetli acıyor aman dikkat) sonra 12/0 boyamanızı öneririm

Ben extra blond kullandım saçlarım kumraldı ikinci kullanımda turuncumsu oldu kullanmaya devam edersem sarıya dönermi nasıl geçecek turunculuk
Turunculuk yoğunsa kolestonun 11/1 ini kullanmanıZı öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…