Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Merhaba saçlarım sarı amaa hangi kuafore gittiysem dip boyamdan memnun kalmadım ya cok acık yapıolar ya da cok koyu ton olarak bile tutmuo ben bakırlık sevmıorum ve o bakırlık turuncumsuluk oluo o yüzden canıma tak etti kendim boyamak istiyorum ama kesinlikle acıcı falan uygulamak istemiorum saclarım cok yıprandı düz boyayla boyamak istiyorum öneriniz nedir tesekkürler

Saçınız hangi tonda sarı , küllü mü kum sarısı mı bebek mi o yüzden yapılan her uygulaamda başka sonuç alabilirsiniz ama ben size şey önericem 10/0 boya alın ve %9 ile karıştırın saçlarınızın ana rengi koyu ise ama yok ben koyu renkli değilim koyu kumral - kumralım diyosanız Loreal Majiblond serisi 900s veya 900 ile saçınızı önce dip boyayıp 35 -45 dk ya yakın bekletin sonra dibinizdeki boyayı kalan tüm saçlara cekin. İsterseniz kapta bıya varsa onu sürün ama benim tavsiyem diplerdekini uclara cekmek. Sonra 10 dk yaklaşık bekleyip yıkayın saçınız harika bir sarı olacaktır. Ben o serinin 921 numarasını beğenirim

önceden olsa bir şeyler yapardım, dediğim gibi açtım tutam tutam ancak hoş olmadı üzerini yine kahve ile ö rttüm aynı rengime döndüm saçlarım boyası akmazsa eğer.

turuncu oldu ama öyle böyle bir turuncu değil berbat çirkin oldu, koleston küllü denedim o hiçbir işe yaramadı 11.1, (bir tutamda denemiştim ) daha sonra palette denedim onunla turunculuğu yakaladım :) Berbat çirkin oldu, neyse örttüm şu an geçti sayılır neyse ki.

Hayır boyalıysa etki etmez zaten , boyalar aslında saçın level (seviyesine) göredir boyalar örtü gibidir dediğiniz gibi. Siyah masaya örterseniz beyaz örtünün altından yansır ama beyaz masaya beyaz örterseniz tam olur. Buda böyledir açılmış saça uygulanan boya kusursuz tutar

Kendinize yakışan bir kahve tonu ile devam edebilirsiniz :)

Merhaba ben saçlarımı tarçın bakır istedim kuaför saçlarımı kırmızı yaptı resmen yani örnek olarak göstermem gerekirse
istediğim renk buydu kuaförün yaptığı bu diperi ve uçları bambaşka ne yapabilirim tekrar kuaföre gtme şansımda olmadı yoğun çalışma saatlerimden dolayı.Yardımcı olursanız sevinirim

Aman allahım bu kuaförler napıyo ya , yeni boyalıysa öncekikle 21 gün dokunma aktığı kadar aksın zaten ilk boyama cabuk akar ama yani keşke azarlasaydınız yıkadıktan sonra bi hüsrana uğramadı mı ay ne cins kuaförler var
Ben sana 21 gün sonra ne yapıcağını söyliyim , bariz dibin çıksın böyle renk de baya baya aka aka turuncu olur zaten gidiyosun Davines 7/43 alıyorsun bence idel bakırı yakalarsın zaten ama saçların açık bir renk olarak akarsa 8/43 kullanmanı öneririm . %9 ile kullan. Davinesten memnun kalacağını düşünüyorum. Kızılı kolay akmıyor. İstediğin ton değilse baktın beğenmedin Loreal majirel 7/44 öneririm. 7/40 önermem ama o cok kızıl yapar. Kolestonun bakırları kızıl çıkıyor onları da önermem belki Kolestonun 7/4 rengi

Çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için.Çok sinirlendim ama malesef çok geçti
Peki bu renk akınca dipleri ve uçları nasıl birbirini tutacak tekrar boyadığım zaman aynı eşit olurmu acaba renk olarak ? yoksa böyle dipler farklı uçlar farklımı kalır ?

bir şey daha sormak istiyorum bu colour b 4 saç boyası çıkarıcıyı kullansam boyanmadan önceki haline yani sarıya kadar açmıtşı kusför o renge dönermi döndükten sonra sizin söylediğinizx davines 7/43 e boyasam olur mu.Yoksa bu colour b4 bir işe yararmı bu boyayı çıkarırmı bununla ilgili bilginiz varmı acaba?

Boya çıkarıcılar bir nevi saç açıcıların güçlü kuvvetli olmayanıdır. Boyayı çıkarır öylece kalır. Yani zeminden ne cıkar bilemem ama şöyle söyliyim sarıya yakın bir şey olur ama şöyle bişi var kızılı cıkarmak cok ama cok zordur şimdilerde kolay olaplex diye bişi çıktı. Her neyse aktığı zaman hiç sorun olmaz sonuçta saç boyaya ihtiyaç duyacağı için , iyi bir şekilde boyarsanız saç boyayı güzelce yerse sadece renk ucları acık dipleri koyu olur ama ilk bıyandığında farketmezsiniz onu yıkadıkça cıkar ama renk aynı olur ucları sonradan açılır. 7/43 ü beğendiyseniz deneyin ben bi 7/44 e de bakın derim

Saclarim siyah ve hic boya yok. Saclarimi bu tonlarda küllü bir renge boyayip uclara hafif ombre yapmak istiyorum. Ne renk kullanmaliyim.

Çok çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz gelişmeleri tekrar resimli bir şekilde paylaşacağım sizinle

merhabalar sizi ilgiyle takip ediyorum.Verdiğiniz cevaplar gerçekten baştan savma değil.Bunun için size yazmak istedim.Yarın saçlarımı boyamak istiyorum.buğday renkliyim ama koyu değil.açık kahve rengi gözlüyüm.saçlarım omuzlarımın üstünde .Uçlarına ombre yapmıştım.rengini beğenmedim küllü sarı boyadım.renk güzel oldu ama yazın baya yıprandı açıldı. loreal çikolata kahveye boyadım.şimdi aktı.ne renk yapıcamı bilemedim.yardımcı olursanız sevinirim.bir tane resim atmak istiyorum .şimdiden teşekkür ederim

Çok çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz gelişmeleri tekrar resimli bir şekilde paylaşacağım sizinle
Tekrar tekrar yazıyorum ama ben bu boyayı bulamadım nereden bulabilirim internette de aradım.Yada buna yakın bir saç boyası var mı tavsiye deceğiniz tarçın baakır istiyorum yani bakırlığı çok olmasın istiyorum turunculuğu daha fazla olsun istiyorum ama?

Eki Görüntüle 1652944
Saclarim siyah ve hic boya yok. Saclarimi bu tonlarda küllü bir renge boyayip uclara hafif ombre yapmak istiyorum. Ne renk kullanmaliyim.
Bu renk diplerinde kırma yapılmış uçlarda ışıltı vardır , kırma yapımını henüz öğrenmedim ama yanlış hatırlamıyorsam platin boyayı düşük oksidanla karıştırıp rengini kırıyorsun 10-12 dk da yıkıyorsun diye biliyorum. Balyaj işini de kuaförde yaptırmanı öneririm

Davines 7.43 her yerde ya ben geçen baktım daha , bulamadıysan biraz kızıl ama 7/4 var Koleston Perfect ben yaziyim sen google dan bak hayatim

- Koleston Perfect 7/4
- Loreal Majirel 7.44
- Davines 7.43
Bunlar senin istediğin tonlar

Çikolata kahvesi sarı zemine uygulandığından çabuk akmışyır doğrudur , Loreal İntense 6.13 Moka kahvesi vardı yanlış hatirlamıyorsam bu rengi beğeneceğinizi düşünüyorum.
Kızılımsı severseniz Loreal Majirel 6.52 de deneyebilirsiniz , market boyalarında majirel bulamazsınız market boyalarında da Palette bronz kahve önerimdir

ben çok koyu bir renk olsun istemiyorum sizce bu rengi nasıl elde edebilirim.bronz kahve koyu geldi.

Hee benim yapabilecegim bisey degil sanirim bu kirma islemi. En azindan direk bi boyayla halletsem iyi olurdu. Platin oksidan falan cok anlamam.yanlis dozda yaparim mazaallah

Merhaba sea123 yardımcı olur musunnnn

Fotoğrafta gördüğün gibi iki renk geziyorum kumral üzerine koyu kayhe yapıldı 10 ayda Böyle oldu

Yada uçlarda hafif kırma işlemi olan saçı açıcı olmadan elde edebilirlermi kuaföre gideceğim bu arada.

Eklentiler

• IMG_20150921_162353.JPG
    113,4 KB · Görüntüleme: 863
  • Screenshot_2015-10-12-00-42-09.png
    328,1 KB · Görüntüleme: 303
  • Screenshot_2015-10-12-11-53-43.png
    519,6 KB · Görüntüleme: 1.044
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…