Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

çok fazla açılmış ve bir anda tutmayaccaktır ve saçlarınız çok yıpranmış en yakın prof bi kuaförde keratiin bakım yaptırın derim , ayrıca 7.1 boyatın 15 gün sonra , bir 15 gün sonra 6.1 boyayın ve 6.1 ile devam edin 6.1 den sonra saçınız hala açııık size Loreal Majirel 5.12 ile devam etmenizi önereceğim .

dogru ama biraz da yetenek işi bence bende yeni kapıldm bkalm belki bende kendi sacımn uzmanı olurm şu rengi bi tuttursam 2 senedr istyrm yani

hangi rengi istiyordunuz siz ? yardımcı olurum (çok unutkanım ya valla )

ne kızıl ne turunculuk istemiyorum koleston saçımı döküyor ama bi denerim olmazsa. teşekkürler

kolestonda evet bir şey var bendede kepek+derimde yara yapıyor . ama istediğim rengi o veriyor o biir yana çok kurutuyor saçı.

Meraba,benim boya maceram bu yıl başladı ve batarak ilerliyo,o yüzden yardıma ihtiyacım var tenim buğday ve çok soluk/sarımsı. Saçımı siyaha boyatınca çok sırıttı,6 ay oldu ve boyatmadım. Bana ne önerebilirsiniz? Tek istediğim yüzümü canlı göstermesi :-(

hangi rengi istiyordunuz siz ? yardımcı olurum (çok unutkanım ya valla )

küllü koyu kumral pek çok kuaför rengi tutturamcklarnı düşnp beni gerı gönderyr evde saç açmayı bilmiyorum toz acıcı nette 85 tl yazyr kendi saçm siyahtı ama şu an boya 5.3 oldgu icn açk kendi saçıma göre sanrm bu sevdadan vazgecp siyaha döncm

Dore boyamasaydınız rahatça ulaşırdınız cünkü dorenin zıttı küllüdür. Saçınıza 3 den falzla boyandığından silme işlemi de yapılamayacaktır. O yüzden kuaförler sizi geri gönderiyor. Bana sorarsanız uzun bir süreç sonunda ulaşırsınız. Saç açıcı 85 tl ancak o kuaför boyutunda olduğundan öyle , size 2 kullanımlık yeterli olacaktır yani iki ölcü . Saçınızı evde sarıya kadar acıp doren iyice kurtulup küllü boyamaya başlayarak yavaş yavaş koyulaştırıp ulaşılır. 6 ayı bulur. Karar sizin :)

Daha önce soruldu mu bilmiyorum sayfaları bayağı inceledim ama göremedim sorulduysa özür dilerim.. Bu saç rengi tam olarak hangi renk sizce? Bi de balyaj falan bişey var mı saçlarda? Şimdiden teşekkür ederim :)

dore sarı anlamnda değl mi güneşe çktgmda sarı parlasn dedm kızl oldu küllü olsn dye boyadm gene kızl gene kzl bu konuları blmyrm ama insanlar bakrdan platine dönyrlar ben okadar açkta istemyrm millet nasıl yapyr bilmyrum ne yaparsm yapaym kzldan kurtlmyrm 6 ay cok uzun yani imkansz o zaman çnkü kendi saçma dönemcm (

Merhaba,

Saçım suan aşağıda görülen renk fakat ben 7/3 tonunu kullanmak istiyorum. Kızıldan istediğim tona geçiş çok mu zor olur?
Zaten kuaföre gideceğim bunun için ama en azından adımları önceden danışmak istedim. Sanırım saçımın kesin açılması gerek değil mi?

ben de sizin saç renginizi çok beğeniyorum. kendiniz mi boyuyorsunuz. ne renk? açıklar mısınız?

Kızıldan kurtulup 7/3 rengine ama sadece rengini istiyorsanız açtırıp kurtulursunuz cünkü 7/3 bidaha boyanırsa daha kızıllaşır . kuaför muhtemelen önce açacak sonra pigmentasyon yapacak .

bakırdan platine dönmmek çok kolaya ama zor gibi düsünülüyor . Saç açılırken pigment kaybeder işte bu ilkeye dayanarak renklerden kurtuluruz ne kadar açarssak okadar kurtuluruz ben o yüzden önce bir açın dedim ama size küçük bi tavsiye vereceğim Gidin Koleston Perfect 6/1 alın yanında %6 Wellaxon oksidan alın eve gidip boyayın kızıldan garanti kurtulursunuz. Kurtulana şahit oldum valla kendim yaptım .

ben de sizin saç renginizi çok beğeniyorum. kendiniz mi boyuyorsunuz. ne renk? açıklar mısınız?

bende beğendim valla numarası nedir ? benim kızıl bakıra benziyor eskiden kullanmıştım ..

dogru ama biraz da yetenek işi bence bende yeni kapıldm bkalm belki bende kendi sacımn uzmanı olurm şu rengi bi tuttursam 2 senedr istyrm yani

Benimde saçım sizin saçınızın renginde idi. Aynı işlemler yapıldı. Önce platin sarısı kadar açıldı. Sonra bebek sarısına boyayıp ışıltı verdi. Renk çok hoş oldu fakat yüzümü kırmızı kara gibi gösterdi. 3 gün sonra kuaföre yeniden gitmeye utandığım için evde biraz koyulaştırıyım dedim. 7.1 küllü kumral aldım boyadım. Saçım yeşil oldu. Yıkanınca yeşillik gider dediler. Ama benim zamanım olmadığı için parfümeri bana dore sarı önerdi. Aldım boyadım 1 hafta sonra tekrar yeşillik sırıtıyordu. Bunun üzerine araştırma yaptım istediğim saç tonunda 10.1 ve 8.1 karıştırıp boyayın yazıyordu. Yaptım. Saç oldu koyu yeşil. Sinirlerim iyice gerildi moralim oldu 0. Ertesi günü misafirlerim gelecek Birşeyler yapmalıydım. Aynı gün palette yoğun açıcı ile rengi akıttım. Bu böyle olmıcak en iyisi 3 sene önce kullanmış olduğum bronz kahve boyayım dedim. boyadım. Saçlarım oldu koyu bakır kızılı. Yani dizin resimdeki renginiz...Hiç sevmediğim bir renk... Saçımı daha fazla yıpratmamak afına öyle biraz kullanırım dedim. Bu arada saçıma bakım yapar biraz toparlarım diye düşündüm. Bakım için zeytin yağı + bal karıştırıp saçıma sürdüm. 2 saat kadar bekleyip yıkadım. Kızıl genelde çok akan bir renk olduğu için bakımda da süper aktı.haftada 2 defa yapıyorum. Şimdi saçımın rengi karamel... Biraz daha bekleyip küllü kumral boya yapacağım. Saçta kızıllık varsa küllü renk yeşillenmeden tutuyormuş... Bakalım nasıl birşey olacak...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay yanlış olmuş aglaranna kusura bakma. Monopure'ye yazmıştım. Sitede yeni olduğum için alıntılamayı becerememişim ☺️

Benimde saçım sizin saçınızın renginde idi. Aynı işlemler yapıldı. Önce platin sarısı kadar açıldı. Sonra bebek sarısına boyayıp ışıltı verdi. Renk çok hoş oldu fakat yüzümü kırmızı kara gibi gösterdi. 3 gün sonra kuaföre yeniden gitmeye utandığım için evde biraz koyulaştırıyım dedim. 7.1 küllü kumral aldım boyadım. Saçım yeşil oldu. Yıkanınca yeşillik gider dediler. Ama benim zamanım olmadığı için parfümeri bana dore sarı önerdi. Aldım boyadım 1 hafta sonra tekrar yeşillik sırıtıyordu. Bunun üzerine araştırma yaptım istediğim saç tonunda 10.1 ve 8.1 karıştırıp boyayın yazıyordu. Yaptım. Saç oldu koyu yeşil. Sinirlerim iyice gerildi moralim oldu 0. Ertesi günü misafirlerim gelecek Birşeyler yapmalıydım. Aynı gün palette yoğun açıcı ile rengi akıttım. Bu böyle olmıcak en iyisi 3 sene önce kullanmış olduğum bronz kahve boyayım dedim. boyadım. Saçlarım oldu koyu bakır kızılı. Yani dizin resimdeki renginiz...Hiç sevmediğim bir renk... Saçımı daha fazla yıpratmamak afına öyle biraz kullanırım dedim. Bu arada saçıma bakım yapar biraz toparlarım diye düşündüm. Bakım için zeytin yağı + bal karıştırıp saçıma sürdüm. 2 saat kadar bekleyip yıkadım. Kızıl genelde çok akan bir renk olduğu için bakımda da süper aktı.haftada 2 defa yapıyorum. Şimdi saçımın rengi karamel... Biraz daha bekleyip küllü kumral boya yapacağım. Saçta kızıllık varsa küllü renk yeşillenmeden tutuyormuş... Bakalım nasıl birşey olacak...

kastettginz marka mı işlem mi cnkü loreal majirel 6.1 i % 6 lık oksidanla bi ay aralkla 2 kez boyamştm kzllk azalmstı ama hala vardı

kastettginz marka mı işlem mi cnkü loreal majirel 6.1 i % 6 lık oksidanla bi ay aralkla 2 kez boyamştm kzllk azalmstı ama hala vardı

Loreal küllüde pek başarılı sayılmaz , o yüzden pek etki etmez koleston kadar. Kızıldan kurtulmak icin 6 oksidan ve yoğun küllü ben öyle kurtarmıştım birini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…