Saç Rengi ve Saç Boyama Saç Hikayem - Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz

Biraz karisik geldi bu bana market boyalarindan onerebileceginiz bi renk ve marka varmi acaba???
canim sana market boyası etki etmez ama kızılladmayı göz önüne alırsan Palette Yoğun Açıcı kullan derim. 1-2 ton açıp Koleston 8.1 ine boya. Sonra çok açık gelirse 15 gün sonra tekrar 8.1 yine fark yoksa 7.1 e boya derim.

Küllüde öncü kolestondur.

Selam arkadaşlar. Ben Loreal 5.3 dore kullanıyorum yıllardır ve çok ta yakışıyor yüzüme ve tenime. Fakat yaz aylarında 1, ve yahut 2 ton açmak istiyorum. Acaba bu boyadan sonra hangi tona geçsem? Bu arada iki hafta sonra dip boyanın vakti geliyor. Bu konuda bana yardım lütfen. Ha yalnız saçımı açmadan bu işlemi yapmam mümkünmü?

Malesef canim , açmadan renk tonu kırmak cok zor bir tek Palette 110 ile rengi kırabilirsin. Dene derim

EVVET KIZLAR DEDİĞİM GİBİ NİSANDA SAÇLARIMI DEĞİŞTİRİCEM DEMİŞTİM , Bakır saçtan gına geldi diyebilirim. Ve kısa saç hayali kururyorum , yine saç rengimi değiştirdim bu sefer modelde değiştirdim. Küllü Kestane üzerine balyajlar attırdım beğendiniz mi canlar ? Yorumları bekliyorum. İlk resim Mart ayının başında boyattığım gün ikincisi cuma aksamı :) $image.jpg $image.jpg

EVVET KIZLAR DEDİĞİM GİBİ NİSANDA SAÇLARIMI DEĞİŞTİRİCEM DEMİŞTİM , Bakır saçtan gına geldi diyebilirim. Ve kısa saç hayali kururyorum , yine saç rengimi değiştirdim bu sefer modelde değiştirdim. Küllü Kestane üzerine balyajlar attırdım beğendiniz mi canlar ? Yorumları bekliyorum. İlk resim Mart ayının başında boyattığım gün ikincisi cuma aksamı :)Eki Görüntüle 1066830 Eki Görüntüle 1066829

Renk kotu tatlim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Renk kotu tatlim

hıım canım bilemedim bu sefer "Şurdan bi çıkayım" diyerek kuaförden çıktım biraz özeensizliğime geldi . geliişi güzel , ne renk olursa olsun oldu biiraz . bir yaza kadar platin olucam onun hedefindeiim birazda

keşke acaba demeden korkmadan verilen parayı hakeden bir kuaföre gtmş olurdk tüm akdenz ünyi doldururdumj

ya ne güzel olurdu ben bayılırım milletin saçıylaa oynamaya ama sadece kızıma maşa yaparken yardım etmekle sınırlıyım bazen kız kardeşime eşe dosta iştee :)

aslında ben bu tarz renklerin yaşlı gösterdiğini düşünüyorum o yüzden kuaför yerine kendim yapıyorum işimi

Bnde:KK43:(( itiyor beni

hıım canım bilemedim bu sefer "Şurdan bi çıkayım" diyerek kuaförden çıktım biraz özeensizliğime geldi . geliişi güzel , ne renk olursa olsun oldu biiraz . bir yaza kadar platin olucam onun hedefindeiim birazda

Platin doğru bi secim:))) ama saçlar upuzunkennnnnn

Bnde:KK43:(( itiyor beni

Platin doğru bi secim:))) ama saçlar upuzunkennnnnn

aaa çözümü var ayol çııt çıt :) saçlarımı kestirdim ama çıtçıt sparişi verdim 8 parça up uzun çıtçıt getirticek bana onarı platin yaparım yazın oh takılırım :)

ya ne güzel olurdu ben bayılırım milletin saçıylaa oynamaya ama sadece kızıma maşa yaparken yardım etmekle sınırlıyım bazen kız kardeşime eşe dosta iştee :)

şansıma çevremde bu konuyu anlayan kimse yok bahsednce çince konşyrmşm gbi oluyr kimse cesaret edemyr saç sonucta bi de bilmeynce

EVVET KIZLAR DEDİĞİM GİBİ NİSANDA SAÇLARIMI DEĞİŞTİRİCEM DEMİŞTİM , Bakır saçtan gına geldi diyebilirim. Ve kısa saç hayali kururyorum , yine saç rengimi değiştirdim bu sefer modelde değiştirdim. Küllü Kestane üzerine balyajlar attırdım beğendiniz mi canlar ? Yorumları bekliyorum. İlk resim Mart ayının başında boyattığım gün ikincisi cuma aksamı :)Eki Görüntüle 1066830 Eki Görüntüle 1066829

Hürrem saçı.
Ebette teniniz beyazsa yakışır. Beğeniyorsanız güle güle taşıyın.
Her kes taşıyamaz, bu da bir gerçek.
Benim de tenim beyaz,fakat bir kere açtırdım saçımı ve dilediğim rengi tutturamayınca aynı bu rengi aldım,hiç yakıştırmadım kendime. 3 gün sonra boyadım.

şansıma çevremde bu konuyu anlayan kimse yok bahsednce çince konşyrmşm gbi oluyr kimse cesaret edemyr saç sonucta bi de bilmeynce

Bende öyleydim valla , marketten alır alır boyardım. Röfle ve gölge nedir onu bile zor ayırt ederdim. Kuaföre o kadar yabancıydım yani 3 sene saç boyamayınca canıma tak etti bende bu işin inciğini cıncığını öğrendim valla

Hürrem saçı.
Ebette teniniz beyazsa yakışır. Beğeniyorsanız güle güle taşıyın.
Her kes taşıyamaz, bu da bir gerçek.
Benim de tenim beyaz,fakat bir kere açtırdım saçımı ve dilediğim rengi tutturamayınca aynı bu rengi aldım,hiç yakıştırmadım kendime. 3 gün sonra boyadım.

Biraz kavruk tenim var , çok beyaz değilim hele yazın tam esmer olurum. Ama sarı saç çok hoşuma gider hürrem saçından da gına geldi valla en güzel röfle , cok seviyorum. Şuanda kestane üzeri balyaj var , her ay balyaj röfle felan attırcam yaza kadar sarışın olurum :) müge anlı gibi olmak istiyorum şuan tek isteğim

merhaba arkadaşlar 3 gün önce saçlarımı kuaförde açtırdım . doğal renk siyah idi. daha sonra da katalogtan çok açık olmayan bir kahve seçtik ancak resimdeki gibi oldu. kaşlarımı da o boyayla kıracağını söyledi ama zaten siyah kaş siyah kaldı. 1 hafta sonra tekrar gelin boyayı tekrarlayalım dediler bende zaten 150 tl verdim daha fazla vermek istemiyorum saçlarım orantılı açıldığı için acaba kendim mi kahveye boyasam? istediğim saç rengi en altta ki. tek başıma elde edebileceğim bir renk mi? boya önerisi yapabilir misiniz.
$IMG_4118.JPG $IMG_4125.JPG $IMG_3785.jpg

Bende öyleydim valla , marketten alır alır boyardım. Röfle ve gölge nedir onu bile zor ayırt ederdim. Kuaföre o kadar yabancıydım yani 3 sene saç boyamayınca canıma tak etti bende bu işin inciğini cıncığını öğrendim valla

dogru ama biraz da yetenek işi bence bende yeni kapıldm bkalm belki bende kendi sacımn uzmanı olurm şu rengi bi tuttursam 2 senedr istyrm yani

canim sana market boyası etki etmez ama kızılladmayı göz önüne alırsan Palette Yoğun Açıcı kullan derim. 1-2 ton açıp Koleston 8.1 ine boya. Sonra çok açık gelirse 15 gün sonra tekrar 8.1 yine fark yoksa 7.1 e boya derim.

Küllüde öncü kolestondur.

ne kızıl ne turunculuk istemiyorum koleston saçımı döküyor ama bi denerim olmazsa. teşekkürler

X