Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

thalia acil yardımına ihtiyacım var......

internetten size sormuştum tavsiyenizle terrra bitkisel boya sipariş ettim. geldi. annem ve benim için
.aktivatör 2 1000ml .
boya 6.6 berry* 120ml (benim ,için)
4.3 (annem için) liquid gel 120ml

sormak istediğim aktivatörü nasıl ölçeceğim. kaç ml kullanmam gerek. ne ile ölçeceğim??? şaştım kaldım ilk kez boyayacağım.ve bu arada annemin saçı tamamına yakını beyaz .onun için ne kadar aktivatör kullanmalıyız??

Tierra yı hiç kullanmadım, ama siz annenizin saçını daha iyi bildiğinizden burdan bakıp uygulayabilirsiniz. Açıklama kısmında yazıyor: Tierra Bitkisel Saç Boyası 4.3 Çikolata | Moda Tonlar |

Dün kuaförde sacımı boyarım soğan kabuguydu şimdi daha açık soğan kabuğu oldu daha turunculuk var kuaför sacın dore diyor değil diyorum anlatamiyorm dore sarı değilim sarı degilki bu renkten kurtulmam lazım bugün tekrar gidicem üstüne hangi rengi boyarsa dore dediği kaybolur istediğim artık sarı değil kumral şiyordu bir kac sefer üst üste boyandiginda kaybolur tamamen uç kere boyattim sacımı lütfen yardım edin birde yeşil kelimesini kullandı ama hatirlamiyorum bugün kuaföre gidicem acele cevap lütfen teşekkürler ne yapmalıyım bu renkten biraz koyu bir renkte olabilir

Saçınızın fotoğrafını -GÜNIŞĞINDA FLAŞSIZ, DİPTEN VE ARKADAN(yüzünüzün gözükmesine gerek yok) çekip yükler misiniz ? Flaşsız olmasına özellikle dikkat ediniz.

İlginiz icin çok saolun sacımı bugün yeniden boyattim kumral bal sarısına benziyor sizin resmini gönderdiğiniz şimdilik memnunum sac rengiyle bi sorun oldugunda ilk sizden yardım isteyeceğim kolay gelsin

Kızlar selam, ben saçımı koleston yoğun renk açıcıyla açtım ilk önce, sonra koleston sarıya boyadım sarı yani. Ama sarısı tek düze sevmiyorum, doğal durmuyor. Gölge attırmayı düşündüm ama çok pahalı, doğal durması için ne yapabilirim?

thaliaa hanım bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim..saçlar siyaha yada yine böyle koyu renklere boyandığı vakit saçlar çok bakımlı sağlıklı ve kurumamış yıpanmıyor gibi..açık renkler sarı vs boyandığında saç neden kuruyor yıpranıyor..oksidanmı neden oluyor buna..bir kuaför böyle olduğunu söylemişti bana doğrumu?

merhaba hanımlar. benim saçlarım koyu kahverengi. rengini 2 ton açmak istiyorum. annemin saçını boyarken bi kısmına palette kumral 7.0. sürdüm turuncumsu bi renk oldu. turuncu olmadan 2 ton nasıl açabilirim? küllü kumrala mı boyamalıyım? lütfen yardımlarınızı bekliyorum :))

Mrb Thalia hanım Ana saç rengim kahverengi olan saç rengimi açtırmadan kuaföre gidip boyatarak bu renge ulaşabilirmiyim? Iyi günler

merhaba thalia hanım benim saçlarım (üstteki resim) kahverengi ben küllü kumral aşağıdaki resimdeki renge boyamak istiyorum internetten araştırdım küllü kumral yazıyor bu saç rengi için.. ben hangi marka boyayı almalıyım aynı rengi tutturmak için.. şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Bana da yardım edebilir misiiin:)) saçımı 2 kere çikolata kahveye boyattım. sonra o biraz akınca ve 2 cm kadar dibim çıkınca kumral ve karamel kumral karıştırıp boyadım. tabikide açmadı. anca 1 ton açmıştır. sonra ombre tarzı birşey yapmak istediğim için saçlarımın uçlarına açık sarı sürdüm. şuan üstlerin uçları açık gibi saçımın enseme yakın alt tarafları hala çikolata kahve ve 3 parmak kadar dibim var o da koyu kumral. ne renge boyarsam güzel koyu karamel tarzı elde edebilirim

Mrb arkadaşlar benim dugunum olacak bayramda çeyizim var nolur yardım edin bi akıl verin benim saçlarim siyahtı bi sene önce hint kınasna boyamistim ama bu sene uclarından kestim ve saçlarimi koleston böğürtlen siyahına boyadım şimdi 1ay oldu ama artık koyu renklerden sıkıldım saclarim uzun 2 paket palette yoğun renk açıcı aldım ve saçlarimın rengini açtım diplerden başlayarak 4 parmak aşağısna kadar sarı gibi oldu gerisi turuncu oldu daha sonra saçimi koleston aşk alevine boyadım dipler pembe gibi kına gibi duruyo bi acaip diplerden 4 parmak aşağısndan olan saclarimın rengi çok güzel oldu şimdi saclarimi sarı yapmak istiyorum bi hafta geçti ne yapabilirim saçlarimda yıpranma yok yardım edin bi akıl verin küllü acik sarıya mi boyasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…